reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2009

Kupinosia - super, że Ola już lepiej się czuje :tak:
A mi normalnie nie chce się wychodzić jak widzę taką pogodę :-(
Klaudia - gorącej czekolady się napij i zapomnij o dołku! ;-)
Princess, Perla - zazdroszczę Wam tej pogody! A kris to dopiero się zdziwi jak do PL przyleci :-D
 
reklama
Princess, Perla - ja też zazdroszczę pogody :tak: tęsknię za ciepłem jak nigdy :zawstydzona/y:
Kupinosia - dobrze, ze zdrówko już ok :tak:
Klaudia - a ty nam się nie dołuj :no: mam nadzieję, ze w miarę upływu dnia nastrój się poprawił :tak:
my byłyśmy dzisiaj na spacerku, ale tylko godzinkę :-( zimno, wietrznie - brrrr... znowu zmarzlam :wściekła/y:
 
dzięki dziewczyny...
ehh bo ja zawsze jakiś taki dziwny nastrój łapię jak mi się mamcia śni...mam wrażenie że mnie przed czymś ostrzega...zazwyczaj jak mi się śni to później coś złego się wydarzy...ale może po prostu tym razem przyszła w śnie żeby pokazać ze jest przy mnie ....
Tylko nie pomyślcie ze ze mnie wariatka jest heheh :-)

my dzisiaj nie wyszliśmy na spacer...sprzątaliśmy szafę z ręcznikami, ścierkami i pościelą...trochę nam zeszło..ale jaki Fifek miał ubaw:-D

Princess i Perla jak ja wam zazdroszczę pięknej pogody!!! podeślijcie do nas trochę ciepełka :-D:tak:

mamjakty skorzystam z rady, ale wieczorkiem bo teraz czekolady brak w domu...;-)
A Ty Izka na spacerki cieplutko się ubieraj!!! Bo znowu przeziębienie Cie dopadnie :sorry2:
 
Klaudia - nigdy bym nie pomyślała, że jesteś wariatką, jak to określiłaś ;-) Może tym razem mamcia nie przyszła ze złymi wiadomościami, może po prostu podświadomie Ją przyciągnęłaś :tak:

My też dziś w końcu nie wyszłyśmy, trochę z mojego lenistwa, trochę przez pogodę - jakoś te przeginające się tuje mnie odstraszyły - straszny wiatr dziś, nieprzyjemniej za oknem było, najgorsze, że weekend fatalny zapowiadają :-(
A Ola jakiegoś powera ma, spała raz, po 12 wstała i nie chciała drugi raz się zdrzemnąć - ciekawe do której wytrzyma ;-)
 
klaudia nie jesteś żadną wariatką, szalona babo!!! mi jak mama się śni to znak że muszę ją odwiedzić na cmentarzu i zapalić świeczuszkę i zmówić modlitwę.

izkab
ubieraj się ciepło, teraz najgorsza pogoda.

kupinosia
super że już jesteście zdrowe.

perla, princess rajciu zazdroszczę pogody, u nas znowu zima może nie biało ale potwornie zimno.

a my kupiliśmy dzisiaj dziewczynom łóżko piętrowe z barierkami, w przyszłym tygodniu ma przyjść.
 
A moja Ola niedawno poszła spać - w szoku byłam, że tak długo wytrzymała :sorry2: Ale momentalnie zasnęła :tak::-D
Daga - ciekawe jak dziewczynkom spodoba się nowy zakup :tak::-)
 
Lucy miłego weekendu a przede wszystkim bez zamartwiania się o Piotrusia-chłopaki dadzą se rade:cool:Tak jak mówisz-na bank ty sie bardziej stesknisz niz Myszolek.Takie juz My Mamy jesteśmy:-p:-p:-p
Have a good weekend Sweetie:-)
 
Princess i Perla - ja też zazdroszczę Wam wiosny ! .... a jak latanie znoszą Wasze maluchy ? stosujecie jakieś zatyczki do uszu ? u dzieci podobno szybciej normuje sie ciśnienie, tak mi wczoraj na spacerku powiedziała pediatra. Za 2 tygodnie czeka nas 9 h w samolocie :baffled: Może macie jakieś wskazówki dla mnie ? Do samego końca nie będziemy wiedzieli czy pozwolą nam zabrać wózek na pokład.
Klaudia- moja mama rzadko mi sie śni a jak już to mam takie same obawy jak Ty, że chce mnie przed czymś ostrzec, bo zwykle tak jest, ale nie zawsze ! Mogłaś przyciągnąć Ją podświadomością tak jak napisała mamjakty :tak:
 
Lucy - miłego wyjazdu ;-) Piotruś na pewno zniesie to dzielnie i nawet nie zauważy, że Cie nie ma :-p jak pierwszy raz zostawialiśmy Paule na dwa dni, bo wyjeżdżaliśmy, to ja ryczałam w nocy, a Paula się z ciotkami świetnie bawiła :zawstydzona/y:

Mamjakty - to dzisiaj masz spokojny wieczór, a może noc też będzie przespana ;-) Karolka jeszcze walczy, coś nie może zasnąć :-( chyba przez to, że się za bardzo rozbrykała przed snem - biegać jej się zachciało :wściekła/y:

Klaudia - mama na pewno czuwa przy tobie i od czasu do czasu daje ci to poznać :tak: i nie jesteś żadną wariatką :-D jak ja czasem opowiadam mojemu mężowi co mi się sniło, to mówi, że on się mnie boi :-D już nie wspomnę o tym, ze nie raz wyśnily mi się różne rzeczy :sorry2:

a co do ubierania się, to ja się ubieram ciepło, tylko mi ciągle zimno :-( już chyba organizm czuje, że powinna być wiosna, a nie wiecznie mróz :confused:
miłego weekendu moje kochane dziewczynki :tak:

Kupinosia - a ty gdzie tak daleko lecisz, jeżeli moge zapytac?
 
reklama
My Juz z Niunia 3 razy lataliśmy ale tylko po 2h.
Co do zatykających uszek to koniecznie smoczek i cos do picia.
W sumie Natalka nie maiła ataku panki czy jakis dolegliwości z powodu lotu.Najgorsze to tylko jak Niunia już umiała chodzić to nie chciała wysiedzieć na miejscu:dry::dry::dry:
Polecam:
-nową zabawkę:-pzajmnie Olę na jakiś czas ( trzymaj na czarna godzinę)
-przekąski typu chrupki czy grissini
My teraz kupujemy takiego misia-telewizorka na podróże.Podobno czyni cuda gdy dzieci marudzą.
Słyszałam,że wiele Mam podaje czopki uspakajające ale ja nie jestem zwolenniczka podawania czegokolwiek bez medycznej przyczyny.
 
Do góry