reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

blondi dla mnie wiatrówka oznacza dokładnie to co dla Ciebie, my to jednak śląskie baby:-D

gdynianka, miałam problemy ze zdrowiem, dostawałam ataków duszności i hiperwentylacja, masakra nie oddychałam i traciłam czucie w rękach i stopach i alergolog mi TO przepisał:-(
długo to brałam, potem poszłam do szpitala na badanie ogólne, miałam jeden częstoskurcz napadowy..
okazało się że leki które brałam to nie były mi potrzebne
do tej pory żaden lekarz nie stwierdził co mi było, o :-D taka nasza służba zdrowia heheh

a tobie co jest że to bierzesz??

mi.nu drobna Twoja mała..
o widzisz jaka dzielna:tak:

mój Michał przy pobieraniu krwi strasznie płacze, nie lubi jak się go trzyma
 
reklama
gdynianka, tak na tle nerwowym były :-)
nerwicowe sprawy ;-)było minęło
aha astmę, no tak pisałaś kiedyś o tym
u mnie jakąś alergię wziewną podejrzewano
a mówiłam czubkom że ataki mam przy silnym stresie , buuu

Śląsk rządzi :-)
 
Mi.nu ślicznie waży Marysia ;-) my ważyliśmy się wczoraj 1rok 1 m-c 1 tydzień = 10,700 :-p


...my też mamy Pulmicort - dziś jazdy z nebulizatorem c.d :zawstydzona/y::-(

A jakie duże są wasze dzieci?
Tycjan waży 12 kg, ubieram go w 86-92.
Chyba te sterydy od 2 miesiąca życia zrobiły swoje...

Fajnie masz klaudia - mój lata po domu w piżamie... ostatnio ma fioła i nie chce zasypiać dopóki nie padnie wycieńczony...
I jeszcze katar mu się dzisiaj zaczął
 
reklama
Ja nie wiem ile teraz Michał waży , początkiem grudnia miał 10 kilo i 79 cm...
wydaje mi się że przytył hehhe
a ubieram go już też w 86

a zasypia ZAZWYCZAJ po 20 przed 21
 
Do góry