reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

żeby nie zachaczało o pępek to trzeba tylko wywinąć na wierzch pampersa i tak go spiąc...tak nas uczyli na SR:)


no no też tak można , widziałam u kogoś jak tak robił ja już mam kupione 1 i je wykorzystam na pewno, a tak to zobaczymy

fogia trzymamy kciuki aby mały wrócił do formy

 
reklama
A ja nie wytrzymałam i obudziłam Filipka o 12. Ewidentnie bierze go jakieś choróbsko bo ospały jest, marudny, nad wyraz spokojny i coś pokaszluje. Zjadł troszkę krupniczku i teraz leży i ogląda anioła w krakowie. Wieczorem postawię mu bańki i ruszymy z domowymi sposobami leczenia w miarę rozwoju sytuacji.

zmykam do dziecka, wieczorem pewnie jeszcze zajrzę.

oby synuś jak najszybciej wyzdrowiał :* napewno to nic poważnego pewnie przeziębienie bo na dworze nie zaciekawie
 
oby szybko mu mineło.
My już po spacerku i po obiadku, dobrze mi zrobiło to wyjście po takim czasie siedzenia w domu:) od razu lepiej się poczułam,
teraz idziemy z mężem leżakować trochę a potem się biorę za literaturę do mojej pracy grrr... nie chce mi się...
 
fogia- boziu boziu.. zastosuj te swoje metody i niech wraca mały do siebie- biedactwo...

co do pieluch- moja kolezanka ostatnio przerzucial sie na dada biedronka i spasowala! zachwalala kilka tygodni a teraz przeklina je! podobna maly przesikuje je i kupka wychodzi góra!! powiedziala ze wraca na rossmannowe babydream bo byly poki co najlepsze!

hmm.. ciekawe jak to bedzie z naszymi skarbami..
 
fogia- boziu boziu.. zastosuj te swoje metody i niech wraca mały do siebie- biedactwo...

co do pieluch- moja kolezanka ostatnio przerzucial sie na dada biedronka i spasowala! zachwalala kilka tygodni a teraz przeklina je! podobna maly przesikuje je i kupka wychodzi góra!! powiedziala ze wraca na rossmannowe babydream bo byly poki co najlepsze!

hmm.. ciekawe jak to bedzie z naszymi skarbami..

tak to jest , że czasem opinie innych nie wiele dają
każde dziecko jest inne i co innego mu będzie pasowało, trzeba chyba popróbować i samemu dojść do tego co najlepsze dla naszych szkrabków :-)

 
A ja nie wytrzymałam i obudziłam Filipka o 12. Ewidentnie bierze go jakieś choróbsko bo ospały jest, marudny, nad wyraz spokojny i coś pokaszluje. Zjadł troszkę krupniczku i teraz leży i ogląda anioła w krakowie. Wieczorem postawię mu bańki i ruszymy z domowymi sposobami leczenia w miarę rozwoju sytuacji.

zmykam do dziecka, wieczorem pewnie jeszcze zajrzę.

Dobrze że zjadł, więc może to faktycznie jakieś nie groźne choróbstwo. Zajrzyj koniecznie i napisz czy małemu lepiej.

A co do pieluch to kupiłam pampersy 1 i huggisy1 no i mój mąż kupił w Norwegii jakiejś firmy u nich do wypróbowania i ma przywieść mam nadzieję że będę dobre, bo jak na tamte ceny to nawet nie drogie.
 
A ja nie wytrzymałam i obudziłam Filipka o 12. Ewidentnie bierze go jakieś choróbsko bo ospały jest, marudny, nad wyraz spokojny i coś pokaszluje. Zjadł troszkę krupniczku i teraz leży i ogląda anioła w krakowie. Wieczorem postawię mu bańki i ruszymy z domowymi sposobami leczenia w miarę rozwoju sytuacji.

zmykam do dziecka, wieczorem pewnie jeszcze zajrzę.


Pewnie tylko przeziębienie go bierze.Dobrze że zupkę zjadł.
 
reklama
Do góry