reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

reklama
dziewczyyny zapraszam na te gofry....oczywiście robię jak zwykle wg przepisu blondi :) (poraz setny dziękuję Ci za ten przepis) :) claudia ale mi zrobiłaś smaka na gulasz z makaronem mniam:)
 
dziewczyyny zapraszam na te gofry....oczywiście robię jak zwykle wg przepisu blondi :) (poraz setny dziękuję Ci za ten przepis) :) claudia ale mi zrobiłaś smaka na gulasz z makaronem mniam:)

też bym zjadła z gulaszem, a my akurat robimy taki warzywny sosik
w ogóle jesteśmy dość tak warzywno żerni
a gulasz to ja albo kaszą, albo z knedlem, albo z kluskami śląskimi, ach mniam

 
cześć dziewczynki!

widzę, że ciągłość demograficzna zaliczona... Szymonek będzie musial poczekac na swoja kolej :-D

paola - dobrze, że się odezwałaś...
fogia - duzo zdrowka dla Filipka...

a u nas cisza... żadnych skurczy, żadnych bóli, żadnego czopa....hmmm.... coś mi się wydaję, że mój bobasek urodzi sie po terminie...
 
Dziewczyny ja już nie wyrabiam z tą ręką prawą. Tak mi mocno drętwieje, że mam wrażenie że cały czas mam mrówki w niej. Nic nie mogę zrobić. Wyprasowałam 4 koszule i prawie płaczę tak rwie. A jeszcze cztery przede mną. Czy to tak będzie do porodu.
 
cześć dziewczynki!

widzę, że ciągłość demograficzna zaliczona... Szymonek będzie musial poczekac na swoja kolej :-D

paola - dobrze, że się odezwałaś...
fogia - duzo zdrowka dla Filipka...

a u nas cisza... żadnych skurczy, żadnych bóli, żadnego czopa....hmmm.... coś mi się wydaję, że mój bobasek urodzi sie po terminie...

Wiesz co nie mów HOP
nigdy nic nie wiadomo u dziewczyn też cisza...
a jak szybko się maluszki pojawiły

u mnie też się nic nie dzieje póki co

 
kate - ja mam mrówki w obu rękach dzień i noc... i już się do nich przyzwyczaiłam :-) najgorzej, jak rwą i bolą w nocy - wtedy się budzę kilka razy i mnie to wnerwia... mam nadzieję, że po porodzie szybko przejdzie.,,,
 
my zjedlismy rosolek, ja dodatkowo mandarynki rzecz jasna..:-) i leze i wzdycham..:szok:
moj mi podniosl cisnienie bo chce z pracy przyniesc jakas drukarke mega wielka- lekko uszkodzona, alez sie zdenerwowalam:wściekła/y::wściekła/y:, kurde nie ma miejsca w mieszkaniu a cholera biuro chce z niego zrobic..:no: gdybysmy jeszcze drukowali.. a tu sie druknie jakos 1 kartke raz na ruski rok!:eek: wrrr...:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Carri fajnie , ze sie odezwalas :)

Monciaa spokojnie,moze nie masz objawow, ale to nie znaczy ze po terminie urodzisz, na suwaczku masz dopiero 37tyg3 dni :) Jeszcze sporo czasu do terminu!
 
reklama
klaudoos nie daj się....po cholerę i drukarka:) teraz musisz miejsce dla dziecka mieć:)

kate Kochana wiesz, że to dzidzia Ci uciska....stąd takie drętwienie...musisz to przetrwać. Jak się dziecko przesunie to przestanie drętwieć....ale uwierz mi lepiej jak drętwieje niż gdyby rwa się pojawiła...wtedy to masakra (moncia może się w tej kwestii wypowiedzieć, blondi też)

monciaa a Ty się nie mądruj bo malta też jakoś nie miała większych objawów a synuś już na świecie:)
 
Do góry