reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

reklama

Hejka
Ewciaa
-u nas też komunia,również biegaliśmy na roraty i różaniec,ale dałyśmy radę .Współczuje 3 razy roczek wyprawiać.Mój Szymo ważył na szczepieniu 5 stycznia 9.600
Katka-dla Nadusi wszystkiego dobrego :-)
Batonik-ja Szymusia nie szczepię na ospę,piżamki zakladam i ewentualnie skarpetki


Czytając o waszych problemach z receptami zastanawiam się do czego ta nasza służba zdrowia dąży
 
ja chciałam przejść właśnie na piżamki ale to chyba dopiero jak się cieplej zrobi, no a do skarpetek nie mam przekonania na noc jakoś, Blania też śpi w pajacykach ;-)
 
Witajcie.
Gabrysia tez spi w pajacykach, spala juz kiedys w pidzamce - tak slodko w nich wyglada, ale cos jej chyba nie wygodnie, bo sie bardzo krecila w nocy wiec zrezygnowalam. A jak wy swoje dziecko ubieracie na noc?? Sam pajacyk, czy jeszcze jakies body. Gabrysia spi w samym pajacyku przykryta cienkim kocem, bo ona straszie nie lubi cieplo. Tez musze ja zapisac na szczepienia i zobacze ile wazy, ale ona jest drobniutka i nizutka. Pozatym teraz zaczela chodzic wiec spadnie troche z wagi!
Pozdrowionka
 
witam, michał śpi w pajacach albo w piżamkach,
ja wolę piżamki, bo nogawki od pajacyka mu uciekają i depcze po nich
śpi w pajacach dlatego , że podostawał

a tak to body na to piżamka i skarpeteczki:tak:

na nocnik na razie sadzam wieczorkiem , jak zacznie chodzić to będę sadzac rano
w lecie przejdziemy na majteczki i nauka pójdzie pełną parą, akurat będzie miał półtora roku

rano jak wstajemy to od razu przebieram małego w ciuszki domowe, aby mu wygodniej było


idę bo za nie długo na spacer spadamy...
zajrzę potem , miłego dzionka
 
reklama
No wlasnie Bartus tez sie rozkopuje i w efekcie spi odkryty.....mialam taki fajny spiorek ale od kiedy zaczal podczas snu sie krecici i chodzic po calym lozku to w spiworku bylo mu niewygodnie.
 
Do góry