reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

zebys przez te krwawienia nie miala obnizonego zelaza Marciaa

ja na bombie nie jestem, ale naleze do tych, co srednio sie ciesza ciaza, pewnie zupelnie sie uspokoje jak urodze. Teraz jak mi sie bobo rusza w brzuchu to troche spokojniejsza jestem

a biszkopt z galaretka moze byc? szybkie/poza czekaniem na galaretke/ i malo kaloryczne
 
reklama
wiesz, że też o tym myślałam... morfologię robię za tydzień.

Ja w I ciazy cieszyłam sie jak zajechalam na pordowke dopiero hehe
o galaretke zrobie hehe
 
ja w pierwszej wszystko wymyslalam co mozna, ale zatrucie mialam, prawie uniknelam cholestazy itd srednio sie cieszylam z ciazy, odetchnelam po porodzie, teraz mam lepiej, bo raz ktos odwraca mi uwage od wymyslania a dwa jak nie urok to...lapa zepsuta;-)
 
Witajcie dziewczynki:) Piszecie o słodkościach, galaretkach...ja niedawno obżarłam się krówkami:) Pozatym dziś dostałam mega kopniaczka od maluszka w moim brzuszku:) Już nie było to tylko delikatne smyranie ale wyraźny kopniaczek i jestem z tego powodu strasznie szczęśliwa:) Dziś z rozpędu jak się wybierałam do znajomej wyjęłam z szafy bluzkę i zadowolona zakładam ją, idę do lusterka żeby się zapiąć i...nic z tego brakuje kilku cm:) Dotarło do mnie, że spodnie to jedno ale bluzki też mam już za małe, biust konkretnie się powiększył:)
 
Anisia no zmiana garderoby kiedys musi nastapic;-) ale fajny kopniaczek

Marciaa, przepis w przepisach
urodzilam dokladnie w terminie podanym przez lekarza i usg w rowno 40 tygodniu, mniej wiecej o tej samej godzinie co sie cora poczela;-)
 
Laseczki, mam głupie pytanie.. :)

Bardzo głupie, uprzedzam :)

Siedzę na kanapie i mam kompa na stole. Żeby pisać coś na klawiaturze muszę się nieco pochylić. A że wykonuję czesto czynnośc pisania na klawiaturze muszę się pochylać. Mam wrażenie, że ściskam brzuch bardzo i uduszę małego.. to jest w ogóle możliwe? Wiecie...pięczy moimi udami a brzuchem nie ma kąta 90stopni. Jest jakieś 45 albo i mniej. A nie mam jak inaczej pisać bo mam stół za niski. Czasem siedze na podłodze, ale na kanapie wygodniej.

Ot, taki dylemat.
 
jak maluchowi będzie niewygodnie to na pewno Ci o tym powie. tak jak ja ostatnio znalazłam idealną pozycję do spania, tak niby na brzuchu, ale na boku i niestety był poważny bunt w brzuchu, że na nim leże..
 
reklama
właśnie ja jeszcze nie odczuwam żadnych komunikatów z wewnątrz. Jeszcze nei czuję ruchów i zazdrosnam jak czytam, że macie to już za sobą... A dopiero za 12 dni usg...eh
 
Do góry