reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

kurcze, jakie to niesprawiedliwe, że niektóre kobiety nie chcą swoich dzieci, pija w ciąży itd. a chciane i kochane dziecko nie może przyjść na świat... przykro mi aga 782...
 
reklama
Aga 782- skarbie bardzo Ci współczuję, natura bywa brutalna czasami , tulę ... :-( nawet nie wiem co napisać, bo cięzko ubrać to w słowa ...
 
aga782 żadne słowa teraz nie są w stanie wyrazić smutku z powodu tego co się stało ani żadne pewnie nie pocieszają....okropnie jest mi przykro z powodu Twojej straty dzidziusia....trzymaj się, ściskam cię cieplutko.
 
Jutro już idę na USG dopiero pierwsze, bo mój gin. nie miał terminów. Zaczynam powoli odczuwać nudności poranne i dzienne czuje się czasem jak bym zjadła kilka porcji obiadu na raz. Boje się tej jutrzejszej wizyty;-)
 
Jutro już idę na USG dopiero pierwsze, bo mój gin. nie miał terminów. Zaczynam powoli odczuwać nudności poranne i dzienne czuje się czasem jak bym zjadła kilka porcji obiadu na raz. Boje się tej jutrzejszej wizyty;-)

daj konieecznie znać jak poszła, mamy ciążę w tym samym wieku :) więc poczuję się jak bym to ja była na wizycie :)
a ja dopiero za 3 tyg. nie wiem jak wytrzymam, bo należę do niecierpliwych
 
reklama
ja tez mam taki brzuszek. tzn jakbym przytyła troszkę wyglądam. trochę sie ludzie dziwią, bo ja zawsze szczupła byłam :p ale twardo stoję przy tym, że się zdarza czasami przytyć i nic nie mówię nikomu o bejbiku:)
 
Do góry