reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Aga 85, u nas też wyszła górna dwójka a jedynek jeszcze nie ma.Też się zdziwiłam:shocked2:. a z tymi upadkami, to myślę, że kilka "wpadek" zaliczy i będzie dobrze.
Aga111, odważne te twoje dziecię:szok:
Baakalia, dużo zdrówka dla twojego synka.

Moja Nikolcia, odpukać, zdrowa, tylko w nocy ciągle się budzi, chodzę do pracy i jestem już tymi nockami trochę zmęczona. Wieczorami padam na twarz, nawet na forum mi się nie chce zajrzeć. Teraz akurat mam zwolnienie bo starszy Bartuś mi się pochorował i wzięłam opiekę. Fajnie być znowu z dziećmi "całodobowo", choć nie fajnie że przez chorobę.
 
reklama
kama to z kim jest Twoja Nikola jak jesteś w pracy i od którego miesiąca? :)
No mój mały teraz wszędzie siada, ale to wszędzie. I czasami bardzo ładnie wraca do leżenia na brzuszku a czasami niestety nie wyrobi i płacz taki, jakby kto go ze skóry obdzierał. Ale pocieszam się, że będzie już tylko coraz lepiej. Fajnie tak pójść do niego rano i zobaczyć jak siedzi sobie w łóżeczku i czeka na mnie :)
 
hej dziewczyny :)
jejuś jestem już tak zmęczona niespaniem że mały przy pierwszej pobudce ląduje u nas w łóżku i tak śpi do rana.. zastanawiam się czy w swoim łóżeczku też dzisiaj by tak ładnie spał ... obudził się z płaczem o 2 wzięliśmy go do nas i spał do 7:15 :)
 
Moja śpi tylko w łóżeczku bo jak ją czasem chciałam zabrać do łóżka to nie ma mowy...Zaraz by mi spadła, potrafi po mnie przejść i spaśc z łóżka na podłogę. Wasze dzieci wiedzą że się schodzi z łóżka nogami a nie głową? Bo moja nic tylko na głowę by leciała
 
bakaalia, wspolczuje Wam ogromnie, 3 antybiotyk to troche duzo w tak krotkim zyciu. Radkowi duzo zdrowka zycze.

aga, nie chcesz malemu testow zrobic? wtedy bedziesz pewna czy to na pewno ma podloze alergiczne.

wikiriki
moj maly ma 2 drzemki w ciagu dnia, kolo poludnia i po 16, ale zwykle spi od 45 minut do 1,5 godziny.

Anisia, Twoj maly bardzo powaznie i dorosle wyglada:tak:

u nas - stan zebow - 2 dolna piatka i dolna jedynka, "spiewa" sam sobie piosenke jak zasypia /jak w ogole sobie cos tam nuci to wiem, ze jest spiacy/, chodzi przy meblach, ostatnio probuje stac bez trzymania, to, co on "mowi" to ja raczej nie analizuje tego

milego dnia
 
Aga85, pracuję od ponad miesiąca, a w tym czasie przychodzi do nas moja mama i opiekuje się Niką:)
Fazerkamm, niby się odradza spanie dziecka z rodzicami, bo się przyzwyczai, itd. ale czy może być coś słodszego? Strasznie mi tego brakuje, bo nasza mała w ogóle nie chce z nami spać, a starszy Bartek w "swoim czasie" często spał i uważam, że było to bardzo fajne.
 
No to z mamą lepiej zostawić niż żłobku, choć pewnie i tak było Ci szkoda. Ja siedzę z małym w domu, choć pewnie on lepiej by zniósł rozstanie niż ja;)
A co do spania to zawsze spał u siebie w nocy, za to nad ranem jak się budził to często go przenosiliśmy i dalej spał z nami (np. od 7), teraz już o 7 nie chce spać więc się bawi. Za to często śpię z nim w dzień. Ze mną śpi od 1h do 1,5h a sam w łóżeczku tylko pół godzinki. Ale mi chodzi głównie o to, że mogę się przytulić :)
 
Fazerkamm ja też spię z małym . Najważniejsze żebyśmy się oboje wyspali. Ze starszym , też spałam i oduczył się szybko jak trzeba było, tyle że miał juz ponad dwa lata. Ale mi to nie przeszkadzało.
Livastrid myślałam że u takich maluchów nie ma sensu robić testów. To było lekkie pokasływanie po przebudzeniu, nie przeszkadzało mu . Ale zwiekszyło się i w pon. dostał małego kataru więc poszłam do lekarza. Ten powiedział że to nic poważnego. Zalecił bańki, neosine i ja dodałam od siebie inhalację solą fizjologiczną. Tym sposobem Adaś nie ma już żadnego kaszlu ani nic.
Mówię Wam te banki to jest świetna sprawa. Starszemu kupiliśmy na wiosnę. Teraz chodzi do przedszkola i nic nie łapie. 100% frekfencji, zero kataru.
Wikiriki Adaś też głową do przodu, tylko on schodzi na ręce. Oczywiście nie z łóżka, bo za wysoko, a z materaca np.

Adaś chodzi przy meblach na całego. A co do gadania to jak robi papa, to mówi pa pa. I dzisiaj zrzucił coś na podłogę i powiedział bam. Przypadek? Sama nie wiem.

Livastrid macie już ząbka piątkę? WOW.:biggrin2:
 
hej
moj ma 2-3 drzemki wciagu dnia ale na noc zasypia okolo22 :p
Stan zebow na dzis: dwie dolne jedynki i u gory jedna jedynka. Przeszlismy tez trzydniowke..ech..nie lubie jak dzieci goraczkuja :no:
 
reklama
Czesc dziewczyny;)

Tez mialam byc styczniowka 2012, niestety sie nie udalo, ale z ciekawosci wpadlam zobaczyc jak sie maja wasze dzieciaczki;) Nawet odszukalam kilka swoich postow na waszym watku:-)

Udalo mi sie zajsc ponownie w ciaze po ponad roku od zabiegu i - odpukac - narazie dzidzius rozwija sie ksiazkowo;-) I jak tak dalej pojdzie to zostane majowka 2013;)

Pozdrawiam was kochane styczniowki;) No i wasze slodkie maluszki oczywiscie:tak:
 
Do góry