reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

jakie wiadomości Alu Gratulacje.. !!!!!!!!!!!!

może jadłaś tabletki. mówią że niby po tabletkach większe prawdopodobieństwo bliźniąt.. a może to skutek poprzedniej ciaży.. super.. beby tylko rozwijały się dobrze... wielkie wyzwanie przed wami..:) i podwójne szczęście..
 
reklama
ala aaaaaaaa! wspaniałe wieści!!!! gratuluję Wam z całego serducha chociaż pewnie dla was to szok do tej pory.. ale dacie radę! pomału się wszystko poukłada.. macie dużo czasu jeszcze na zaplanowanie zmian w waszym życiu ;-) będzie dobrze bo macie siebie nawzajem i waszą kochaną natalkę! rodzinka już wie że troszkę bardziej wam się rodzinka powiększy? :-) a co do mam z ciążą bliźniaczą to ja nie kojarzę na styczniówkach - może dlatego że ja tak w połowie dopiero do was dołączyłam..

gonia gratulacje dla asi :-) zdolniacha mała z niej :-) oj tak - czas leci strasznie szybko.. jeszcze troszkę i już powyrastają nam całkowicie te nasze pociechy :-( czasami bym chciała żeby już była starsza - bardziej samodzielna, a czasami chciałabym zatrzymać czas bo teraz jest tak cudownie..

moja ala dzisiaj marudna cały dzień :-( jutro uciekam na zakupy roczkowe bo menu już prawie ustaliłam. drobne modyfikacje nastąpiły :-D pewnie ciekawa nocka przede mną więc uciekam śpiuchnać bo nie wiadomo ile ten sen potrwa..
dorwałam książkę "kwiaty na poddaszu" dopiero zaczęłam ale kurcze troszkę dla mnie wstrząsająca - o dzieciach zamkniętych na poddaszu i żyjących tam cały czas.. aż jestem ciekawa jak się skończy - czy to coś ciekawego czy nie ;-)
buziaki i spokojnej nocki
 
witam!
Za mną kolejna noc z niezliczoną ilością pobudek... Asia teraz śpi,a ja mam chwilkę dla siebie
Ala gratuluję! To dopiero niespodzianka, szczególnie jak w rodzine nie ma bliźniąt.
caroline przede mną też zakupy imprezkowe... Szukam jeszcze inspiracji na przekąski, może coś podrzucicie?
Ktoś chyba wspominał o czymś z ciasta francuskiego?
 
a u nas do południa dramat :-( moja aluśka przytrzasnęła sobie paluszka drzwiami.. tzn wsadziła w lukę między podłogą a drzwiami i drugą rączką przesunęła drzwi :-:)-:)-( biedna tak płakała że szok :-( szybko przyłożyłam jej zimne ale niewiele to dało bo bardzo szybko podeszło krwią i teraz już ciemno-fioletowy jest :-( nie wiem czy iść z tym do lekarza czy raczej nie :-( nie wiem czy samoistnie czekać czy paznokieć zejdzie czy jak :-( załamana jestem bo kurcze była wtedy przy niej a to chwila :-:)-:)-( dzień do dupy :-( nawet na zakupy nie jadę bo odeszła mi ochota :-:)-:)-(
 
Alicja jeszcze raz gratki;* Dasz rade kochana bo kto inny jak nie my Mamy? ;)

Caroline ojej bidulka malutka;( Lepiej już z tym paznkietkiem? Ja wiem ze jak mnie jakis palec bolal to moczylam w mydlowinach z szarego mydla lub opatrunek z altacetem czy woda z octem ale chyba u takiego malenstwa to nie przejdzie;/

Gonia Gratulacje dla malutkiej! Mala zdolniacha!No i Najszczersze z calego serducha zyczonka dla Asiuni z okazji pierwszych urodzin! Niech malenka kruszyneczka rosnie zdrowo! ;* Milenka sie dolacza;)

Co u mnie wybralismy obraczki tradycyjne plaskie ja oczywiscie z diamencikiem haha;D Teraz szukam malej balerin do sukni by miala na sale ;p bo mam taka malenka cicha nadzieje ze do 1 marca zacznie dreptac;p Dziennie pobudki dzis i wczoraj na szczescie tylko jedna ale mamy problem bo jest spiaca a meczy sie do 22 czy nawet 23:( Kapie ja o 20 .
 
Hej dziewczyny! Dzisiaj wielki dzień mojej Asi - pierwsze urodzinki GOSIA dziękujemy za życzenia, Twoja córunia na pewno zacznie brykać do 1 marca, pewnie będzie tańczyć jak szalonaCAROLINE współczuję Twojej Ali, bidulka się nacierpiała, ale tak to już teraz będzie z naszymi brzdącami, ciągłe wypadki, taki wiek, a upilnować nie da rady... Mam nadzieję, że łapka dzisiaj już się zgoiła
 
Alicja oczywiście jeszcze raz gratulacje!
-caroline- oj biedna malutka, aj mój też czasem coś tam sobie niechcący zrobie mimo, że jestem półmetra od niego... takie są już te Nasze małe szkraby....
goniasobol ​ najlepsego na urodzinki dla córci ;*
gosia obrączki na pewno super, zdjęcie koniecznie poprosimy ;)

U Nas już 14 ząbków, nocki troszkę lepsze, Adaś zaczął sam chodzić kilka dni temu więc radość nie słychana, jako 13 mc brzdąc w końcu ogarnął jak to się robi hehehe

Ja mam gorsze dni ostatnio, gardło chore troszkę... brzuszek już łądnie zaokrąglony ;)

Pozdrawiam dziewczynki mocno i wybaczcie, że za często tu nie zaglądam...
 
Ostatnia edycja:
Dzięki dziewczyny - wiem e tak to już jest z tymi naszymi szkrabami ale nie mogę sobie wybaczyć że to się stało na moich oczach .. dzisiaj paluszek sino-fioletowy - zejdzie jak nic bo caluteńki jest taki .. ja od kilku tygodni nie mogę patrzeć na jedzenie :( normalnie awet ali rano karmić nie mogę bo jakoś mnie odrzuca.. oby szybko minęło bo tylko obiad próbuje w siebie wmuszać :( przepraszam że bez buziek i pogrubień ale zniknęło mi całkowicie okno edycji 0- nie wiem dlaczego :/

gonia sobol STOOOOOO LAAAAAAT dla córeczki :) :) :)

gosia super że ten trudny wybór za wami - ja też mam z diamencikami :) łooo myślę że do 1 marca to na bank będzie już dreptać także obczaja te baleriny bo się przydadzą :D

goniasobol przepraszam ze wczoraj juz ci nie od na temat tego ciasta francuskieo ale tak sie przejelam tą moja małą że o niczym innym nie myślałam :( ja robiłam kiedyś coś takiego : Brokuły z kurczakiem w cieście francuskim - Kobieceinspiracje.pl[198096800394180]&action_type_map=[%22kobieceinspiracje%3Alove%22]&action_ref_map=[] i rewelacja!!! chyba tylko zamiast kurczaka dawałam boczek i jakoś tam zmieniałam przepis ale takiego zawijańca robiłam.. kroiłam już na stole i każdy na taki kawałek parującego w środku ciasta na ostro się skusił .. ja robiłam też na słodko ciacha francuskie z morelą i twarożkiem, oraz na ostro z pomidorkami cherry i żółtym serem i wędlinką.. ojj na wszystkie sposoby chyba już robiłam - zależy co miałam w lodówce ..

afja zazdroszczę zębów - u nas 7 ale po wielkich mękach.. i gratulacje pierwszych kroczków :D a na gardło może lepiej oś weź zanim coś gorszego się rozkręci.. chyba można tantum verde i jeszcze na wzmocnienie ten naturalny syrop chyba *spam* się nazywa.. bo taki ciężki okres chorobowy że szok teraz :(

ja dzisiaj po południu jadę na zakupy roczkowe.. wczoraj nie miałam ani ochoty ani siły :( ale dzisiaj już muszę..
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam sie z raneczka;)

Gonia jak tam po urodzinkach?

Afja oczywiscie ze zdj wrzuce ;) Ale ci ten suwaczek szybko leci ;)

Caroline jak paluszek? zakupy udane?

Kurde a ja czekam na wredna @ malpe i wiecie co strasznie sie boje ze na slub dostane;( To jest prawdopodobne;( Malutka grzeczna jak narazie;D Przespala cala noc od dawna wprawdzie miala chwile placzu przez sen ale nie wstala ;D Tylko o 8:20 ;p jupi;p
 
Do góry