reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

reklama
Dorotqua gratulacje i dużo zdrówka dla Ciebie i synka:tak:

Ja tylko na chwilkę, zaraz lecę na wizytę. Jak na razie wciąż 2in1. Chociaż od wczoraj wieczora dosyć mocno boli mnie w dole brzucha i krzyże jak na okres, aż nogi mnie ciągną jakoś. W sumie myślałam że w nocy coś się rozkręci... Zobaczymy co lekarz orzeknie, termin z usg na dziś więc mam nadzieję, że coś się niebawem ruszy:confused:
Biłka powodzenia na ktg i tez pozwolę sobie pisać do Ciebie jakby co;-)
 
Hej mamusie,

Jestem dziś tak śpiąca, że nawet oczy mi się do końca jeszcze nie otworzyły. Najchętniej zostałabym w łóżku cały dzień, ale mam na dziś troszkę gotowania, więc nic z tego. Rano wierciło mnie trochę w dole brzucha, ale przeszło, także jak na razie nie rodzę hehe;-)


Dorotqua GRATULUJĘ! :-) Życzę zdrówka i szybkiego powrotu do domku!

Maonka Dobrze, że masz już lepsze wyniki :tak:

Milusia Życzę przespanych nocek i zdrówka Boryskowi.

Magdus30
Skoro chcesz dziś rodzić, to trzymam kciuki ;-)

Cluue Już miesiąc? No to pięknie :happy2: Współczuję kolek, mam nadzieję, że szybko przejdą.
 
Witam
Ja rowniez jeszcze w dwupaku

Oj widze ze juz nastepna stycznioweczka rozpakowana

Dorotqua wieelkie gratulacje dla Ciebie i malenstwa Duzo zdrowka Wam zycze !!!!!


cluue gratki dla malenstwa Pierwszy miesiac juz za Wami Trzymam kciuki aby kolki jak najszybciej przeszly

madziamadzia zazdroszcze grzecznej corci Mam nadzieje ze moja tez bedzie grzeczna

maonka super ze wyniki sie poprawily Ja ide w poniedzialek na krew i siuski Zobaczymy czy moje sie poprawily Co lykalas na mocz Mi gin kazal kupic PRO URO Hmmm ciekawa jestem czy nie za slabe

milusia83 daj znac jak z Boryskiem Co powiedzial lekarz


 
Dorotqua serdeczne gratulacje i szybkiego powrotu do formy oraz zdrowka dla Was:-)

Magda z uk-super,ze marcelek grzeczny,a siostrzyczki mam nadzieje ze szybko oswoja sie z nowa sytuacja i zaakceptuja nowego czlonka rodziny,na pewno wszystko sie ulozy...

Caroline-sen najlepszy na wszystko ;) korzystaj poki mozesz ;)

Cluee ale ten czas leci juz miesiac ma twoj synek.mi polozna powiedziala,ze przy lekkim mrozie mozna spokojnie wychodzic na spacerki -3,-5

milusia oj to borysek nie daje ci pospac,oby mu szybko przeszlo

Malinka mi tak prawie 3 doby sie rozkrecalo i w koncu sie doczekalam...

pozostale stycznioweczki serdecznie pozdrawiam

pytanie do mam karmiacych piersia-jak u was z dieta? pozwalacie sobie na wszystko czy unikacie jakis produktow? niektore produkty moga wywolywac alergie,kolke itd.wiadomo,ze kazde dziecko moze inaczej reagowac na dany produkt ale jesli macie jakies doswiadczenia podzielcie sie nimi ;))
 
Ostatnia edycja:
Magdus30 - pilnuję, pilnuję...raz jest spokojnie, potem znowu niby czuję...że się coś sączy. Albo schizuję:) Bo jak proszę męża aby dotknął bieliznę, to mówi, że nie jets mokra...Jak cos zadzwonię do gina

Biłka-mnie już nic nie zdziwi:)
 
Cluee tak do -10 chyba najlepiej i raczej nie w wietrzny dzień. Bo wtedy temperatura jest inaczej odczuwalna. To na balkonik go wystaw na 10 minut jak się boisz spacerków. Też zaczynaliśmy od werandowania. I gratuluję z okazji 1 miesiąca. Ale lecie ten czas.

Agagaga biorę teraz już tylko Urospet (ziołowe), wcześniej Żuravit. A antybiotyk to Zinat. Tych Twoich nie znam.
Gosia, Biłka, Asia my to mamy bardzo zbliżone terminy, ciekawe która faktycznie zamknie listę styczniówek ;-)
 
reklama
maonkaa tak wszystkie mamy zbliżone terminy - ja mam na 29.01 - dokładnie tak jak biłkabgd :)

Zobaczymy, która zamknie styczeń...ale może też się okazać, ze któraś zostanie "lutówką". No - tak szczerze, to ja bym nie chciała. Jest mi już tak bardzo źle i ciężko, że masakra. Zobaczę zresztą co się będzie działo u lekarza - 25.01. Zawsze jak jestem na wizycie - ciśnienie wzrasta do takich granic, że dostaję skierowanie do szpitala :(

Pozdrowienia dla wszystkich - miłego dnia :)
 
Do góry