reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

reklama
Glineczka Gratuluje i zycze Wam duzo zdrowka




elisse trzymam kciuki


Hejka
Witam sie z rana Ledwo dzisiaj wstalam Dzisiaj rano pod prysznicem wylecial mi chyba kawaleczek czopu Takie cos o kolorze kawy z mlekiem Tak sie zastanawiam ze moze to po wczorajszym badaniu Wiadomo na tym etapie badanie boli i moze sie cos oderwalo

Lece na sniadanko wpadne pozniej

Pozdrawiam wszystkie juz rozpakowane mamusie jak i te jeszcze czekajace na swoje dzieciatka
 
Ostatnia edycja:
Glineczka i anna uk - Gratuluje !!! Życzę Wam dużo zdrówka !!!

Mnie wczoraj tak bardzo bolał żołądek, że masakra :( - nic nie pomagało :(
Dzisiaj czułam kilka nieregularnych skurczy, ale uspokoiło się. Poza tym w wc przy podcieraniu się miałam dużo śluzu z krwią. Czyżby to był czop? Sama nie wiem.

Pozdrawiam wszystkie mamusie i te nierozpakowane też :)
 
Czarni zdrówka dla córci! No i szybkiego załatwienia sprawy z autem, człowiek bez środka transportu jak bez ręki wiem coś o tym pomimo tego, że w centrum miasta mieszkam to czasem autobusem jak mam gdzieś jechać to mnie nerwy biorą. Auto to jednak wygoda :)

Aninek
kochana trzymam kciuki żebyś szybko wróciła do formy! Super, że F. tak pomaga, dzięki temu Tobie bedzie łatwiej się pozbierać. Taki facet to skarb! :-)

Anna/uk
gratulacje narodzin synusia!! Szybkiego powrotu do zdrowia i oby z tym cewnikiem nie okazało się nic poważnego!

miętowa
nie ma czego zazdrościć i na Ciebie przyjdzie pora, a narazie odpoczywaj kochana póki możesz, bo później tego snu będzie brakowało i to bardzo :-)

Glineczka
gratulacje narodzin córeczki. Niech malutka zdrowo rośnie! :*

elisse trzymam kciuki
!

u Nas dziewczyny masakraaa... padam na twarz. Niby noc przespana, ale jak sie Olek obudził o 7:30 tak do 10 wrzeszczał, nie wiem co mu było bo to napewno nie kolka bo brzusio spięty nie był. Nerwice to moje dziecko chyba jakąś ma, a ja wpadam w depresje. Dzisiaj to już się poryczałam bo nie wiedziałam o co mu chodzi. On sie darł a ja ryczałam razem z nim. Na szczescie zasnął teraz i śpi a mi głowa pęka z tego wszystkiego.. Bezsilność i jeszcze raz bezsilność..
 
Glineczka anna/uk gratuluje dziewczyny!!! Dużo zdrowka,siły i odpoczynku!:-)
Elisse mocno kciuki trzymam!
Czarni o kurde no to ładnie was gosciu załatwił:/ współczuję, zdrowka dla Oliwki!
Aninek współczuję samopoczucia, dobrze że twój F ci tak pomaga:) wracaj szybko do siebie, a jak Zuzia?
Asia1313 agaagaaga może i u was coś zaczyna sie dziać :-)

My sie właśnie cycujemy więc mam chwilę by przejrzeć neta w telefonie:)

Chyba i u nas te nieszczęsne kolki sie rozkrecily:( już 3 noc z rzędu, przy pierwszej i drugiej pobudce w nocy są przeboje, mały steka napina nóżki, płacze tak jakby go bolało a jak pryknie to placze:( w dzień wszystko pięknie, ładnie śpi, czas aktywności mu sie wydłuża czasem dwie godz potrafi leżeć w lozeczku lub koszyku i oglądać co sie dookoła dzieje:) a w nocy takie atrakcje:/ mam nadzieję że to niedługo sie skończy
 
Ostatnia edycja:
Glineczka anna/uk gratuluję i zdrówka dla Was!!!
elisse trzymam kciuki!!!

A ja nadal w dwupaku...pomału zaczyna mnie ogarniać rezygnacja. Wszystkie z wcześniejszym terminem mnie wyprzedzają a u mnie nic:-( Codziennie coś boli ale przechodzi i tak w kółko:baffled: Codziennie oczekiwanie i myślenie czy to już mnie dobija:-( Jutro wizyta więc mam nadzieję, że już coś postanowi ze mną zrobić bo kolejnego tygodnia nie zniosę:crazy: Sory za marudzenie, pozdrawiam rozpakowane i dwupaki;-)
 
Witam sie i ja ;) Noc w miare spokojna troche skurczy bylo ale przeszlo;)

bilka a ty co sie nie odzywasz czyzbys juz tez tulila swoje dzieciatko albo na porodowce byla ?;D

elisse trzymam kciuki!

malinka glowa do gory lada chwila i Ty bedziesz tulic dzieciatko ;)

asia i agaagaga u Was sie zaczyna rozkrecac chyba ;)

Ja bede na samy koncu pewnie lutowka zostane ;D

anna uk glineczka Gratulacje! Duzo zdrowka dla Was! ;-)))
 
Malinka cierpliwosci,nie stresuj sie bo dzieciatko tez sie zestresuje;-) juz niedlugo bedziesz tulic maluszka...

patiinka to ja tak sie czulam dwa dni temu,bezsilnosc i bezradnosc,bo chcialo by sie pomoc maluszkowi ale nic nie pomagalo.nie wiadomo jak uspokoic zeby nie plakalo.teraz tez sie czasem zdarzy ze troche dluzej mi zajmuje utulenie natalki ale staram sie nie zalamywac bo to jeszcze gorzej wplywa na maluszka. pozostaje nam uczyc sie cierpliwosci i probowania roznych sposobow ;)

Ada to wspolczuje kolek.moja natalka tak dlugo bez zainteresowania nie polezy,zaraz wola zeby sie nia zajac ;)

milego dnia wszystkim zycze:-)
 
reklama
dzien dobry
Na poczatku gratuluje rozpakowanym mama, i powodzenia przyszłym.
Ja dzis mialam nie przespana noc, o 2 30 dostalam skurczy pozniej za godz znowu mocniejsze kregoslupa tak bolal na dole myslalam ze padne i bole jak na okres , brzuch twardy do tego mały sie krecil dostalam dreszczy wstalam pochodzilam i przeszlo moze cos sie ruszy to byly nieregularne moglismy jechac przynajmniej by sprawdzili czy to byly naprawde skurcze .
Usnelam okolo 7 30 i dopiero wstalam z bolem kregoslupa tak mnie maly uciska.
Ale sie użalam milego dnia:-)
 
Do góry