reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

NISIAO po cieciu musisz pol roku odczekac z cwiczeniami. Zwlaszcza na partie brzuszne. Tez bym chciala pocwiczyc ale wole nie ryzykowac.
Ja teraz jestem po cc i nie mialam jeszcze @. Pierwszy porod SN to jak skonczylam karmuc, czyli po 2 miesiacach, zaczelam brac tabletki. Czyli mialam krwawienie z odstawienua
 
reklama
dOSTAŁAM TABLETKI ANTY ALE WIADOMO ZACZĄĆ nie mogę a tak bez tego to szczerze mowiąc boję się ryzykować :(:no: tak wygląda tera Knia,normalnie zadowolona zdrowa a pani pediatra twierdzi że ma niedowagę oj oj
DSC_4736.jpgDSC_4728.jpg
 

Załączniki

  • DSC_4736.jpg
    DSC_4736.jpg
    21,3 KB · Wyświetleń: 46
  • DSC_4728.jpg
    DSC_4728.jpg
    23,2 KB · Wyświetleń: 48
Siva pije 2-3 dziennie ona nie ma teiny... a co nie mozna bo nigy sie nadvyym nie zastanawialam...cala cuaze pilam..
Ps moje wyniki cwiczen na watku o wracaniu do formy ;)
 
Moim zdaniem lekarze powinni troche inaczej traktoeac dziecko urodzone z waga 2 kg i 4 kg...te mniejsze bedzie szybciej przybierac niz to wieksze.. piekna Twoja corcia i na zabiedzona nie wyglada ;)
 
Akuku, ja w ciąży też piłam, tylko się zastanawiałam czy na laktacje źle nie wpływa. Ale skoro ty pijesz, to ja też zaczynam ;-)
 
AKUKU NISIAO mi polozne mowily, ze dzieci z mniejsza waga urodzeniiwa bardzo czesto i duzo jedza, aby dorownac innym ;)
Laura jest na 25 centylu ale mala sie ur 2900, przy wypisue 2760

NISIAO jak pisalam powyzej. Po pierwszym porodzie zaczelam brac anty bez miesiaczki. Po prostu trzeba przez 7 dni dodatkowo sie zabezpiecxyc
 
Siva ja pije od początku karmienia z tym ze na początku dolewalam mleka sobie. A teraz nie. Na mnke chyba zle nie wplywa bo tylkk piersia karmie teraz Emil mial skok rozwojowy i zaczal jesc z 2 piersi..czasem mu braklo to dokarmilam moim zamrozonym i sama sciagalam laktatorem zeby pobudzić i juz jest ok.
 
Witajcie serdecznie:-)
Tyle produkujecie ostatnio że nie nadążam...

U nas ok,Kubus wczoraj miał usuniętego ząbka bo podszedł mu aż ropa i ciągle płakał-za to dzis w nocy wróżka przyniosła mu za to prezent:-)

Mamusia zaszalała z włoskami:-D z blondyny przefarbowałam się(w sensie fryzjerka mi pomalowała) na brązowy :-) i wściełam grzywkę na prosto :-)Efekt był taki że mąż mnie nie poznał:-D ale dobrze się czuję z taką zmianą:-)


Zosia grzeczniutka jak zawsze jak się rozgada to nakręcona jak mamusia:-D tylko problem z kupami dalej mamy(efekt uboczny leków):wściekła/y:
JA jem wszystko już i małej nic nie dolega:-) (cytrusów tylko nie próbowałam jeszcze)


Mój synek zadał mi pytanie"Mamusiu czy jak Ty będziesz dużo jadła i będziesz miała znów taki duży brzuszek to będziesz miała dzidziusia??":-D:-D


Anabas konsekwencji w działaniu życze!!!!!nie odpuszczaj:tak:
 
reklama
Do góry