reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Monika, u nas na katar pomoglo oklepywanie pleckow 3 x dziennie, spanie na pochylym materacyku (pod materacem poduszka do ulewania ale dobre tez sa ksiazki pod nogami lozka), zakrapianie noska woda morska i odciaganie katarkiem (takim na odkurzacz). U nas tez frida sie nie sprawdzila, maly plakal bo trwalo to za dlugo - katarkiem 2 sekundy i po bolu, a wychodzi wszystko. A jest delikatny, choc brzmi strasznie ;)
I inhalacje 2 x dziennie po 10 min
3 dni i po katarze :)
 
reklama
Cześć
Zdrówka dla wszystkich chorowitych.. więc i dla mnie bo nadal coś gardło mnie boli
a u nas SUKCES!! mały po 3 razie załapał butelkę.. jeszcze z nim poćwiczę i może już niedługo w miasto będę mogła pójść:)
 
U nas tez szybko katarek przeszedl, my stosowalismy 2 x dziennie , 5 kropli witaminy C w kropelkach (juvit albo Cebion), 1,5ml wapna w syropie, inhalacje 1 mm soli fizjologicznej z 1 mm przegotowanej wody, oklepywanie, no i woda morka do noska i sciagnaie frida. Kazala tez duzo trzymac w pozycjei bardziej pionowej , zeby nie lezal za długo.

Czesc witam niedzielnie.
ja wczoraj bylam na szkoleniu udzielania pierwszej pomocy niemowletom i dzieciom..wiele przydatnych rzeczy o ktorych nawet nie mialam pojecia. Najbardziej utkwilo mi w pamieci drastyczne sceny filmikow , w ktorych gina małe dzieci nie zapiete pasami. Pamietajmy zawsze o tym, chocby dziecko mialo do przejechania 0,5km.

Pogoda sie u nas popsula od wczoraj zimno, deszczowo, wczoraj nie wychodzilam nawet z maluszkiem.
dzisiaj zobaczymy czy sie troche wypogodzi.
 
Ja chora..kaszel mam glownie rano..gardlo boli i juz ciemna zielenia pluje...sory za opis... kurde zawsze cos... ale skalpel juz zaliczylam bo do wieczora bym pewnie sobie wmowila ze jak chora..tudzież przeziebiona cwjczyc nie moge a tak to kolejny dzien za mna...i coraz blizej celu...

U nas nocki piekne...Emil spi od ok. 19 do 5 tylko kolo 2 sie przebudza i postekuje wiec mu smoka daje .. o 5 karmie i spimy do 7... ja dzis ide spac wczesniej obiecuje... bo jak chodze kolk polnocy to i tak niedospana jestem..a to przsz to ze jednak musze wstac by dac smoka ;)

Dobra zmykam pod prycha. Milego dnka
 
Dziewczyny trzymajcie mnie bo nie wytrzymam!! Kur** mać! Niektórzy ludzie to totalne zjeby! Wczoraj koło południa przyjechał do nas (a właściwie do teściów u których mieszkamy) brat mojego W z żoną i dwoma synkami- 2,5 roku i 14 miesięcy. i co? dopiero wieczorem szwagierka przyznała się że młodszy od dwóch dni gorączkuje po 38 stopni i wymiotował kilka razy. Aż zbladłam, ale myśle może to nie żaden wirus. Niestety w nocy u starszego to samo+ biegunka. Czyli wirus!! PO JAKIEGO ****A JADA Z CHORYMI DZIEĆMI W GOŚCI I TO DO DOMU, GDZIE WIEDZĄ, ŻE JEST 2,5 MIESIĘCZNY MALUSZEK??:realmad:
 
Laura nauczyla sie zasypiac przy cycu. Czy to zle czy dobrze to nie wiem. Cyce podmieniam na smoka. Chwile jeszcxe tak leze i uciekam. W nocy to spimy przytulone. Bo pobudki bardzo czeste
ELAMA starszak ostatnio w czwartek i piatek mial wirusowke. Juz skierowanie do szpitala dostalismy. Na szczrscie przeszlo. Laure dzieki cycy juz drugi raz ominelo
 
Akuku zdrówka dla Ciebie!
Elama, dla Twoich dzieciaczków też - ludzie myślą czasem tylko o sobie, też mnie takie bezmyślne zachowanie wkurza!
Lena też z katarem i czasami pokasłuje, ale na razie próbuje doprowadzić ją sama do zdrowia, wolę unikać przychodni bo tam jeszcze więcej chorób.
 
Elema jacy ludzie sa bezmyslni ;/:/... masakra. Ja jak mam chore dzieci to albo dzwonie ze nie przyjade a jak przeziebienie to informuje i wtedy druga strona decyduje...tego samego oczekuje s stosunku do mnie..
 
Akuku, a pamiętasz może jaki to gorset? Ja ćwiczyć mogę zacząć w czerwcu,bo jestem po cc, a do tego czasu hm trza sobie jakoś radzić
Elama,ludzie naprawdę potrafia działac na nerwy. Do nas tez ostatnio brat męża z 10 miesięczną córką przyjechał. Mała miała gorączkę, jeść nie chciała ale stwiedził, że to zęby a tu po dwóch dniach doszła biegunka i w efekcie szpital i rota wirus. Na szczęście Zuzia tego nie złapała ale stres był.
U nas dziś fajna noc, mała zasnęła po 21, przed 24 dostała butle na śpiku i spała do 8. A właśnie miała zaliczyć dłuższą drzemkę a tu juz po pół godzinie słyszę że już się budzi, zmykam....
Zdrówka dla wszystkich zakatarzonych !
 
reklama
Milusia udany Twój synek :):-D:tak:
Akuku no to ładnie obie idzie,na pewno widać efekty a wtedy to jescze bardziej mobilizuje,kurcze tez musze zaczac,ale nie wiem bo juz rozne zdanie sluszalam jak t po cc cieciu,mi lekarz powiedzial że po 2 miesiącach mogę.
Elama no jasny gwint,niepoważni jacyś :no:ryzykować tak i przyjeżdzac z chorymi :no:brak słów
Kurcze nadal nie mam @ nie wiem czy to normalne o cc :confused:

Wspólczuje Wam problemow z tym katarkiem,zdrowka dla Was i pociech
 
Do góry