reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

czesc dziewcyzny od rana a wlasciwie od nocy mam wielkiego stresa, przez nerwy prawei nie spalam, a wszytko dlateog ze moje dziecko poszlo do przedszkola na dzien integracji z grupa i pania a ja to przezywam, normalnie sama jestem na siebie zla ale co zrobic, przy rozstaniu nie plakala ale kto wie co teraz tam sie dzieje, jeszcze godzina i po nia jade.

króliczek gratuluje czwartego muszkietera

józefina ciesze sie ze ze zdrowkiem juz lepiej

co do wozka to mialam kiedys babyactive jet picasso i bylam z niego bardzo zadowolona, rewelacyjnie sie prowadzil i mial piekne (jak dla mnie) kolory
mialam ten oliwkowy p5 WÓZEK WIELOFUNKCYJNY 3w1 BABY ACTIVE JET ALU PICASSO - 1088.62 zł - Junior - wózki dziecięce - Junior - wózki dziecięce
a teraz jeszcze nie wiem, rozgladam sie
 
reklama
Hej dziewczynki, ja pomału szykuję się na wizytkę, jeszcze 2 godzinki zostało i zaraz mnie skręci :-)

Dona hehe wytrzymaj jeszcze tylko godzinka została, a mała na pewno bawi się świetnie :-)


Pustiszi tez oglądałam kiedyś odcinek tego problemu, ale później to już nie mogłam na to patrzeć, bo dla mnie toto nienormalne jest :-)
 
Aniia - a Ty masz polska tv z kablowki czy przez komputer i kabel ??


Wiecie co wczoraj mama do mnie dzwońila ze przyszlo mi awizo z poczty i przypomnialam sobie ze jakis czas temu zamawialam z hippa i bebilonu wyprake gratisowa pewnie jakies probki moze dzisiaj mamie sie uda odebrac bo inaczej mi przepadnie to wam napisze co i z jakiej firmy to sobie pozamawiacie :):) wystarczy tylko dane. Adres i juz wysyłaja :) no ale mam nadzieje ze to to a nie skarbówka!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dona - mysle ze jesli do Ciebie nikt nie dzwonil z przedszkola to wszystko jest w najlepszym porzadku :) Nie martw sie. Tak to jest ze czasami my rodzice przezywamy coz duzo mocniej niz nasze pociechy ktorych cala sytuacja dotyczy :)
Aniia - niech Cie tak nie skreca bo sie mala gdzies tam jeszcze schowa :)))) A tak a propos...to ile Ty masz tych wizyt w najblizszym czasie?? bo ja caly czas mam w glowie jakos ze mowilas wtorku za tydzien :) I sie pogubilam :)
 
Aniia - a Ty masz polska tv z kablowki czy przez komputer i kabel ??

Kochana ja z kompa ciągnę :) jest taka stronka weeb.tv płatna, ale za 13 euro mam 3 miesiące polskiej tv, wszystkie kanały i ogólnie sobie chwalę :-) kompik jeden pod TV podpięty i okno na świat jest:-)

Dona - mysle ze jesli do Ciebie nikt nie dzwonil z przedszkola to wszystko jest w najlepszym porzadku :) Nie martw sie. Tak to jest ze czasami my rodzice przezywamy coz duzo mocniej niz nasze pociechy ktorych cala sytuacja dotyczy :)
Aniia - niech Cie tak nie skreca bo sie mala gdzies tam jeszcze schowa :)))) A tak a propos...to ile Ty masz tych wizyt w najblizszym czasie?? bo ja caly czas mam w glowie jakos ze mowilas wtorku za tydzien :) I sie pogubilam :)

Mała hihi :-) Kochana dzisiaj mam prywatną wizytę u mojego gina, a we wrześniu mam dwie szpitalne- jedna z badaniami, a druga USG :-)
 
Mała hihi :-) Kochana dzisiaj mam prywatną wizytę u mojego gina, a we wrześniu mam dwie szpitalne- jedna z badaniami, a druga USG :-)
:-) no mowie Ci tak mi sie wydaje :)
A te szpitalne wizyty obydwie we wrzesniu?? Bo ta pierwsza z badaniami to juz mialas napewno...gdzies tak kolo 12tyg jest...A u mnie teraz druga polowkowa I to wlasciwie wszystko jest...No chyba ze ja bede miala pobieranie krwi u midwife - bo mam opieke "kombinowana" - na zmiane lekarz GP I polozne (zamiast wizyt w szitalu - bo mne te kolejki wykanczaja :))
 
:-) no mowie Ci tak mi sie wydaje :)
A te szpitalne wizyty obydwie we wrzesniu?? Bo ta pierwsza z badaniami to juz mialas napewno...gdzies tak kolo 12tyg jest...A u mnie teraz druga polowkowa I to wlasciwie wszystko jest...No chyba ze ja bede miala pobieranie krwi u midwife - bo mam opieke "kombinowana" - na zmiane lekarz GP I polozne (zamiast wizyt w szitalu - bo mne te kolejki wykanczaja :))

Mam wpisane w karcie na 9 września taką wizytę jaką miałam jak byłam pierwszy raz (z samymi badaniami) i pisze, tak jak przy tej pierwszej, że zejdzie około 2 godzin, no i kazali mi się na USG umówić i poszłam się umówić i mam na 5 września, także w sumie dwie wizyty. A może tamta to już będzie to badanie z obciążeniem? Tzn z Lukozadem hehehe :-)

Ja jak byłam pierwszy raz na badaniu w szpitalu to byłam jedna z pierwszych na szczęście i długo nie zeszło w sumie godzinka i już było po, ale rzeczywiście innych babek był cały oddział :-)


Pustiszi
też znam radio 81 ale tam się jakoś odnaleźć nie mogę czasami, wolę weeba :D
 
ale skrobiecie :szok:łuuuu jjj
króliczek gratuluje ;))!!!
a ja jestem siaca a tu ktoras miala miec z rana wizyte i nie ma jej jeszcze ;)
vinga nie przemecaj sie nei warto i tak zaraz sie nabrudzi hihi ;)
 
reklama
Króliczek gratuluje synka !

Inomama cięzka sprawa z tym dentystą. Moj poczatkowo chodzić nie chciał ale mu powiedziałam ze mu robaczki ząbki zjedzą jak nie beda leczone - pomogło. No ale moj mial wtedy 4 lata to i w robaczki wierzył. Z kajetanem widze sprawa duzo poważniejsza! OBy mu sie odmieniło!

Akuku kuruj sie ! '

Dona . Spokojnie. Bedzie dobrze choć pierwsze takie podchody w przedszkolu sama przeżyłam nie najlepiej.
 
Do góry