reklama

Styczeń 2014 :)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w styczniu 2014' rozpoczęty przez vinga89, 6 Maj 2013.

1. nisiao

nisiao Fanka BB :)

Co do wozka tez bym chciala x landera,może uda się kupić uzywanego w dobrym stanie...

2. Blanka87

Blanka87 Fanka BB :)

Mi sie podobaja też wózki z Bebecar, fajne, wygodne gondole mega duze ale ponad 2000zl za wózek to dla mnie zbyt wiele, a jakby tak uzywany sie trafił to czemu nie :)

3. reklama
  4. Akuku

Akuku Fanka BB :)

Hej ja chora, coraz mocniej I nie mam sily pisac.
    Wszystko doczytalam
    Pozdrowionka :-)

5. aniia00

aniia00 Fanka BB :)

Zdrówka! Kuruj się!

6. siva

siva Fanka BB :)

Akuku, to zdrówka kochana! Oby jutro było lepiej - spokojnej nocki!

7. Akuku

Akuku Fanka BB :)

Aaa mialam pisac ze moj Viki nauczyl sie wczoraj jezdzic na 2 kolkach :-) dumna jestem, mega dumna :-)

8. olich

olich Wdrożona(y)

czy wy musicie o pierogach... o tej godzinie

INOMAMA trzymam kciuki za dentyste znam ten ból, ja obskoczyłam chyba wszystkich dentystów dzięcięcych w Koszalinie zanim mo synuś jedną panią względnie zaakceptował.... i w końcu po całych wakacjach wydawania pieniędzy moje dziecię ma niebo w gębie( cała tęcza kolorów)

chorótki kurujcie się wszyscy...

co do wóza ja pewnie kupie używany, choc marzy mi się navington (Wózek dziecięcy Caravel - Wózki dla Dzieci & Akcesoria do wózków | Navington) nie stac mnie niestety

ja jutro do roboty na poprawki, boziu jak ja wstane tak rano:(
    i dopiero jutro dyrekcja sie dowie, że będzie musiała jakiegoś zastępstwa szukać

Ostatnia edycja: 26 Sierpień 2013
  9. nisiao

nisiao Fanka BB :)

http://youtu.be/nolE35GHCE4
    ,,Amerykańska fotografka Jade Beall protestuje przeciwko przedstawianiu w mediach wyretuszowanego, odrealnionego obrazu ciała kobiet po porodzie.''

Warto zajrzeć

Ostatnia edycja: 26 Sierpień 2013
  10. reklama
  11. Fifka

Fifka ♥ Chłopcowa Mama ♥

Blanka słodki maluch :-D ja to się boje jesieni i zimy... jeżdżę teraz w poszukiwaniu płaszcza przeciwdeszczowego bo mój mały jak nie wyjdzie na dwór to chory w domu :no: sama zaopatrzyłam się w kalosze i chodzimy czasem po deszczu jak cały dzień leje... a co będzie zimą jak urodzę?

Aniu hahaha dobre z tą rybą! :-D

Akuku no to gratulację dla synka!!! Zdolna bestia!! :-D

Co do smaków to ja bardziej zapamiętuję moje "wstręty".... Z Konradem miałam wstręt do Ketchupu... jak mąż wchodził do pokoju z pizzą polaną ketchupem to ja wychodziłam bo mnie aż ciągało na sam zapach... :no: Teraz mam wstręt do kotletów schabowych i mielonych... KOSZMAR! Na sam dźwięk tych słów robi mi się niedobrze... A z ulubionych rzeczy to z Konradem były to jabłka - jadłam po kg dziennie! A teraz nektarynki! (podobna historia)

Mnie jutro nie będzie cały dzień. Koło 8 wychodzę do lekarza z małym na kontrole... potem zakupy i wizyta u mamy! Będę dopiero wieczorem :tak:

12. aniia00

aniia00 Fanka BB :)

Fifka- mielone- niegdyś moje ulubione, teraz sama nazwa przyprawia mnie o bleeee, ale za to rybke polubiłam hahaha :-)

Poleć forum