reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Anisem gratulacje dla Was z okazji zawarcia malżeństwa,impreza udana ale teściowa to popis dala :no::no:traszna,dobrze że J nie dał się sterować jej.StRALA SIE JAK NAJBARDZIEJ wAM TEN DZIEN OBRZYDZIĆ,szkoda to świadczy tylko o niej....
Napewno peknie wyglądałaś,nie ma co sie przejmować...
 
reklama
a nie myslalaś np o wózku uzywanym...można kupic te które nowe kosztuje kolo 2-2500 za 1000zł....więc moze warto przegladnac ogloszenia??:tak:
 
Lo mako kobiety!!!! mnie tylko przez weekend nie bylo!!! a nadazyc ciezko! :)
Aga - juz pisalam, wygladlas super a tesciowa jak tesciowa...ehhh...Ale po tym wszystkim co juz nam pisalas to chyba po niej raczej trudno spodziewac sie czegos pozytywnego. wiec parzac na to z przymruzeniem oka- jej zachowanie nie bylo niczym niespodziewanym :)
bandyta - to uwazaj na siebie :( Zawsze mozesz tez sprobowac jagod/borowek I bananow - tez "zatykaja" I w przeciwienstwie do wegla sa smaczne :)
pustiszi - tez mi sie wydaje ze za 1200zl ciezko bedzie kupic 3w1. Lepiej chyba troszke dolozyc no albo jak dziewczyny pizza uzywke.
Co do wagi to ja sie troche doluje bo mam juz 7+ :( I nie wiem co to bedzie na koniec ciazy kiedy to tyje sie wiecej I szybciej :(
A poza tym mialam koszmarna nocke...again... Maly ma okrony katar I do tego kaszle...Jak spal na pleckach to mu splywalo, krztusil sie I placz...Jak na brzuszku to mu katar nochala zatykal I placz :( Ahhhh jo. O 4.30 juz sie obudzil I powiedzial ze on juz nie sce nyny :( I siedzialam u niego przy lozeczku z 15 min...po czym stwierdzilam ze szkoda I jego meki I mojej I zabralam go do oddzielnego pokoju I tam polozylam sie z nim, potulilam I zasnal... Poszlam godzine pozniej do pracy zeby babel chociaz troszeczke odespal :( A ja jak zombie :) No coz...uroki macierzynstwa :)
 
Tzn. Tutaj jest ciezko kupic cos okazjonalnie nie spanachanego totalnie bo w mentalnosci niemieckiej jest tak ze dla nich kazdy grosz awantury przy kasach o 1centa i z wozkow uzywanych po 1 roku czy 2 latach spuszczaja dosłownie 50euro przy wozku wartym np400 no kiepsko... Tak samo jak patrzyłam kolyski nowiutka z wkladem 90 a w ogloszeniach gola i wesola kolyska za 70 czy 80, zobaczymy do polski jedziemy za miesiac wiec wszystko sie wyklaruje :)

Kiedys wozki byly same budy na kolkach zadnych amortyzatorow etc. I było dobrze teraz jest w nich wszystko i zawsze sa jakies "ale" juz taka ameryka :):)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Basiu a moze trzeba nawilżanie włączyć w sypiali i mu inhalacje zrobić ? Jej ale noc :( współczuje.

My mamy bostońskiego :( oboje załapali :(
Lo rany...tez nie ciekawie z ta bostonka...Mysmy mieli w zeszlym roku...I podobno zaraza sie raz...a przytransportowal to moj maly z przedszkola oczywiscie. Troche bylo biedy z jedzeniem bo mial kilka babelkow tez w buzi ale plusy takie ze wtedy pozbylismy sie smoczka na dobre :)
A co do nawilzacza mam...fakt I zapomnialam o nim. musze odgruzowac z szafy. I mam tez nebulizator I dzis porobimy inhalacje wieczorem troche. moze to tez cos pomoze...
 
bandytka kuruj sie kochana współczuje :(
anisen tesciowa jak zwykle ;( eh dla mnei swietnie wygladalas i wo dodatku nie wyspana swietnie wygladalas tesciowa zazdrosna!!!
anbas twoj tez biedaczek chory? no masz ci los ;(
co do wozkow to ja jednak sie zdecydowalam na cos takeigo ;)
Wózek Bebetto NICO PLUS '13 3w1 fotelik ZESTAW XXL (3454026990) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. jesli sie nei odwidzi


a co ciasta na pierogi babcia daje same zoltko i sa mieciasne bardzo ;) o oleju nie słyszalam a sol to sie daje do gotowania pierogów wiec do ciasta juz nei trzeba ;)
 
reklama
Inomama, zdecydowanie było warto się przejechać - a jak ktoś tak kocha samoloty jak mój m to aż fajnie popatrzeć ile mu to radochy sprawia;)

Anisen, najważniejsze, że Wy jesteście zadowoleni - zdanie teściowej nie ma tu znaczenia i dobrze że się jej nie dajesz:tak:

Anbas, życzę Twojemu Kubusiowi dużo zdrówka, oby szybko mu przeszło:tak:

Jeżeli chodzi o wózki to my pewnie też zdecydujemy się na używany - o ile uda się trafić ciekawą ofertę to czemu nie:)
 
Do góry