reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Ja byłam u lekarza. Powiedzieli mi ze w pon mam isc na usg i na kolejna bete.
Na usg nie było widać nic ostatnio wiec w najgorszym wypadku ciaza pozamaciczna.. :(
 
reklama
Anna spokojnie nie martw sie.... ciaza moze byc mlodsza... albo kiepskie usg gosciu ma.... w pozamacicznej to betka dziwnie przyrasta tak gdzies czytalam
Oj oby :( Pani doktor powiedziala ze beta ładnie przyrosła.Mam nadzieje ze na usg bedzie juz ladnie widac.
Nie wiem jak ja wytrzymam do poniedziałku :( ehhh
 
Ostatnia edycja:
Dasz rade spokojnie. Najlepiej jak zrobisz betke dwa razy w odstepie 2 dniowym.... jestem pewnna ze ladnie przyrosnie :tak:

Ja sie tez troche pozamacicznej boje bo mialam zapalenie przysadkow i macicy i wiem ze jakies tam blizny mam.... ale niby jajowody drozne...
 
Poczekam juz do tego poniedzialku. chyba ze nie wytrzymam i pojde wczesniej. Wierze ze dzidzius sie pojawi i bedzie na swoim miejscu
 
Anna ależ ty w gorącej wodzie kąpana... ale rozumiem cię bo ja kiedyś straciłam ciąże.


Ale moja rada... nie idź do gina teraz... nie wiem na jakich ty lekarzy trafiasz ze kierują cię na USG... toż tam nic nie będzie widać jeszcze... a nawet jak będzie pęcherzyk tonie będzie zarodka... poczekaj z wizytą do 6-7 tygodnia a na razie zrób jeszcze raz bete czy ładnie przyrasta jak nie wytrzymujesz.

Seri, sama się nakręcasz i robisz sobie krzywdę tym lataniem do lekarzy... bo żadne USG nic ci nie pokaże konkretnego w tym tygodniu i złe myśli tylko będą się potęgować...
 
reklama
Mam pytanko do zafasolkowanych. Jak się czujęcie ?macie jakieś objawy? Mnie jedynie trochę brzuch boli po południu i wieczorkiem jak się zmęczę.....Nie odstawiłam kawy bo mi bardziej smakuje niż kiedykolwiek tyle ze robię słabszą:cool2:
 
Do góry