reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Jeśli chodzi o mnie to:

Sublementów nie biorę... jedynie kwas foliowy. W poprzedniej ciązy też tylko kwas i nic więcej. - Wiadomo zdrowe odżywianie i dieta bogata w warzywa i owoce


A co objawów na razie brak :-D Jedynie co to apetyt i "humorki" :-p
 
reklama
Dziewczyny, mniej emocji. Zgadzam się z moją poprzedniczką, że ganianie teraz na usg jest bez sensu. Poza tym drogie Panie trzeba .ięc też świadomość, że do 12 tygodnia wiele z nas może fizjologicznie poronić. Nie piszę tego,by straszyć ale,żeby nie wpadać w popłoch. Czeka nas 9 miesięcy wytężonej pracy organizmu i pozostaje nam czekać i nie forsować się zbytnio.
Mnie został tydzien jeszcze do wykonania testu. Także ho,ho B-)

Swoją droga z takich refleksji. Dla mnie bycie w ciąży,to nie był mój najlepszy okres. Generalnie nie zniosłam jej źle ale też nie było przyjemnie.(2010 były upały latem więc końcówka ciąży to wylegiwanie się w wannie po4 razy dziennie)ciekawa jestem zimy.
 
Ja najchetniej nigdzie bym nie latała po lekarzach..ale Pani doktor jest zaniepokojona. :/
Musze latac z moja starsza córką po miescie i załatwiać.odechciewa mi sie strasznie :/ pójde w pon i daje sobie spokój...nawazniejsze ze ciaza jest..nie bede sie wiecej strosowac.w nosie mam.
 
O to samo Anna chciałam zapytać... a czym on się denerwuje? Beta dobrze przyrasta, nie krwawisz więc w czym rzecz? Dał ci leki na podtrzymanie? Nie wiem co może uzyskać robiąc co chwile USG w tak wczesnym etapie ciąży...


Ja jedną ciąże poroniłam, Konrada ledwo donosiłam i całą ciąże od początku byłam na podtrzymaniu i choć teraz też zapobiegawczo dostałam leki gin nawet nie zamierzała robić USG bo "wszytko w rękach Boga"... Na USG przyjdzie czas.. około 50% ciąż jest poranianych z naturalnych przyczyn i czesto kobieta nawet nie wie że roniła... no już taka normalna natura dlatego nie ma co się spinać na takim etapie... ma być dobrze to będzie...
 
hej dziewczynki ale naskrobałyście postów ;-)
Anna, nie stresuj się tak, myśl pozytywnie :tak: ja wiem, że się boisz ale twoje nerwy nie są dobre dla dzidzi a chyba ona jest teraz najważniejsza. popieram dziewczyny, nie ma po co iść teraz na usg, tylko niepotrzebnie się zdenerwujesz bo pewnie nic nie będzie widać... ja byłam w 5 tyg i było widać tylko pęcherzyk.
Na ratunek, widzę że ty też niecierpliwa jesteś ;), ja tak samo. dziś mam 10 dzień po owu ale zatestuję w 14 dniu po owu. raczej wtedy powinnam mieć jasność sytuacji
dziewczyny, nie gadajcie o poronieniach i nie straszcie! tutaj raczej powinnyśmy się cieszyć z ciąży a nie dołować, że w każdej chwili można poronić.
fiuu, rozumiem że do 12 tygodnia ciąży nie będziesz żywić do dziecka żadnych emocji? żeby się nie przywiązywać bo możesz poronić? ja chodziłam w ciąży przez całe lato, urodziłam w październiku ale nawet upał nie zepsuł mi tych 9 miesięcy ciąży :blink:
 
reklama
Dziewczyny, ja pierwszą ciążę też poroniłam, w 9tc:-(Nikt o tym nie wiedział oprócz mojego męża, bo nikomu nie mówiliśmy:no:Z córką za to powiedziałam wszystkim, jak tylko ujrzałam II krechy:tak:I nie żałuję:tak:
Ja mieszkam w UK i pierwsze USG będę miała w 12tc, ale nie zamierzam się do tego czasu stresować i denerwować, bo niby czemu miałoby być źle? Będzie dobrze:tak:

Ja też łykam teraz tylko kwas foliowy, w II trymestrze wymienię go na witaminki:happy2:
 
Do góry