reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Anna witaj :) między nami jest 2 dni różnicy :-)

Vinga, ja mieszkam pod Warszawą. Mam już na oku innego lekarza, ale prywatnego, tylko on pewnie nie będzie mi mógł wystawiać skierowania na bezpłatne badania - dobrze rozumiem?

A wizyta umówiona na 23 maja - to będzie 6t 4d - może już coś będzie widać:-)
 
reklama
malinka, a skąd konkretnie jesteś? ja też pochodzę spod wawy, konkretnie Płońsk i tam chodzę do gina (chociaż mam teraz do niego 45km, bo mieszkam u teściów :no:). niestety za badania się płaci jak do prywatnego chodzisz. podstawowe badania może ci rodzinny przepisać ale za takie typowo ginekologiczne musisz płacić
Anna, ja też w 1 ciąży od początku czułam się beznadziejnie ale ciężarne mają do tego prawo, w końcu to odmienny stan :tak:
Anna pewnie niedługo przeniosą nas na nasze własne podforum ;)
 
Ostatnia edycja:
malinka, a skąd konkretnie jesteś? ja też pochodzę spod wawy, konkretnie Płońsk i tam chodzę do gina (chociaż mam teraz do niego 45km, bo mieszkam u teściów :no:). niestety za badania się płaci jak do prywatnego chodzisz. podstawowe badania może ci rodzinny przepisać ale za takie typowo ginekologiczne musisz płacić
Anna, ja też w 1 ciąży od początku czułam się beznadziejnie ale ciężarne mają do tego prawo, w końcu to odmienny stan :tak:
Anna pewnie niedługo przeniosą nas na nasze własne podforum ;)
Szybko zdecydowaliscie sie na drugiego szkraba :)My Ponad półtora roku :)
tez jakos szybko jak dla mnie :D hehe...
Ja w pierwszej czułam sie całkiem ok..teraz gorzej..juz od samego poczatku
 
Tak myślałam z tymi badaniami. My mieszkamy w Legionowie, ale Płońsk jest mi znany bo to okolice męża :-D

a właśnie, jak się czujecie zafasolkowane dziewczynki?

czy ja powinnam teraz coś specjalnego robić oprócz brania kwasu foliowego i powstrzymywania się od niektórych potraw? czy jest coś, co może zaszkodzić fasolce? przepraszam, że tak pytam, ale na razie nikomu nie mówimy i nie mam z kim porozmawiać o tym oprócz męża...
 
Ja sie czuje bezbadziejnie.piersi bola.kreci mi sie w glowie.slabo mi.spac mi sie chce i chwilami mi niedobrze..ehhh :( co di lekow to ja poki co kwas foliowy.ake jak w poprzedniej ciazy niedlugo zaczne brac prenatal
 
Anna, to już po urodzeniu Nataniela zdecydowaliśmy się na drugiego bobasa. jakby teraz się udało to by było rok i 3 miesiące różnicy ;) prawie jak bliźniaki. zależy mi na tym żeby dzieci odchować i zająć się pracą itp. a i sądzę, że dla dzieci taka różnica wieku jest dobra, mają lepszy kontakt. ja mam dwie młodsze siostry (jedna 9 lat młodsza a druga 18 lat młodsza!) i nie mam z nim dobrego kontaktu właśnie przez tą przepaść wiekową. we średnią powoli łapiemy wspólny język bo poważnieje ;) ale małej ciągle matkuję
malinka, ja mam rodzinę blisko Legionowa - w Wieliszewie, więc tamte tereny też obce mi nie są :tak:. Teraz jak już jesteś w ciąży bierz suplementy diety dla kobiet w ciąży, sam kwas foliowy nie wystarczy. najlepiej bierz jeszcze kwasy omega (ale musisz wyczytać sobie czy teraz, czy dopiero w drugim trymestrze).
 
Czesc dziewczyny

Jak tam środowy ranek mija? Ja wlasnie wstalam i tempka 35.5 Wiec idzie do gory.... mysle ze ovufriend zaznaczy mi jutro owulke :-D

Anna trzymam kciuki :tak:
Malinka za ciebie tez kciukasy :tak:

Zazdrosze wam dziewczyny :-D mam nadzieje ze i nam sie uda juz niedlugo :tak:

Ja puki co biore kwas foliowy i zestaw witamin ale nie jakis ciazowych tylko normlane.... zreszta skladem sie nie roznia prawie wcale... nawet dawka taka sama...
 
Zrobiłam przed chwila test i po paru sekundach pojawiły się II kreski. Jestem w ciąży. Staraliśmy się długo już mieliśmy iść na badania .Nie mogę w to uwierzyć:-):-). Zostaję tu z wami mam nadzieję ze wszystko będzie dobrze:-)
 
reklama
Do góry