reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Dziewczyny ale mnie toruruja normalnie. Kolejny masaz szyjki i bardzo zle samopoczucie po tym. Dostalam termin wywolania na 04.02 wtorek czyli bede juz lutowka, bo nie sadze bym dzis zdazyla. Ktg wyszlo dobrze i polozna mi probowala miejsce na poniedzialek zalatwic ale nie bylo, no wiec wtorek 12.45 mamy sie stawic w szpitalu, gdzie prawdopodobnie przebija mi worek owodniowy...

Anisen zdazylam przeczytac Twoj post i sie poryczalam, no strasznie. I dobrze ze tak sie skonczylo. Ale z blizniaczkami to mi nadal strasznie przykro i napewno kazdej z Was, musialo sie stac cos takiego by wiele innych dzieci moglo zostac uratowane. Biedne aniolki, nie wiem jak ci rodzice to wogole zniesli....
aj nic, nie moge sie dolowac, to niezdrowe dla dzidziusia. Napisze jak ochlone troche po tej wizycie i troche lepiej sie poczuje.dzieki wszystkim za slowa wsparcia:-)
 
reklama
justynaj nawet jak zostaniesz lutowka to nie zostawiaj nas:), bedzie dobrze, ale wierze ze masz juz dosyc

Fifka gdzie wkleilas zdjecie Konrada w okularkach bo jakos mnie ominelo,
 
Laura dzis nic a nic nie spi. Cycy jakies flaki, tyle rzeczy do zrobienia a ina niby spi. Krok do kuchni i placz. W koncu dalam MM to sobie 15 min pospala. Jedynie na klacie u meza godzine.
Mam nadzieje ze nic jutro nie zaponne, ale tak szykowac sie na raty to wiecie. Musze tez sprzet do MM zabrac bo chyba jakis kryzys laktacyjny
NISIAO ja nic nie nosilam ale chcialabym na ten flaczek. A ty sobie nic nie wmawiaj. Jestes matka i to ty wiesz najlepiej co i jak robic przy corce
MAGSUS mam taka herbatke kupiona ale nie dopajam na razie
KASIA koniec lutego ma byc juz cieply
AGAGSM u nas tez non stop kurek odkrecony. Udaje sie tylko jak Laura spi na klacie meza.
Z chrzcinami to tak jak pisalam. U nas panuje przekonanie, ze z niechrzczonym dzieckiem z domu sie nie wychodxi. Ale ja oczywiscie tego nie slucham i wychodzilismy, poki syberyjskie mrozy nie przyszly
DONA u mnie male mieszkanko i stad sala. Wspolczuje tego natloku roboty
JUSTYNAJ wspolczuje
 
Marika - kurczę tez bym szybko chrzciny robiła ja miałam 20 dni jak sie chrzcilam a małemu dopiero na lipiec zrobimy ;( trzymam kciuki zeby wszystko sie udało i przebiegło spokojnie i pogody bo rzeczywiście cyrk :/
 
My chrzciny chcemy robić w święta, ale jeszcze nic nie załatwione... może mąż pójdzie w sobotę do kancelarii parafialnej dowiedzieć się, czy to możliwe. Ciekawe, czy nie będą robić problemów, bo znów księdza nie wpuściliśmy po kolędzie :-D w ogóle o tym zapomnieliśmy i nie sprawdzaliśmy, kiedy będzie, a jak ksiądz przyszedł to ja z cycem na wierzchu ściągałam pokarm a mąż z małym na rękach a w mieszkaniu armagedon... więc nie wpuściliśmy :)

babki, które robią w lokalach - jaki jest przybliżony koszt takiej imprezy? za talerzyk się płaci jak przy weselu?

współczuję Wam tych bączków, u nas też czasem męczą, wtedy mały się tak pręży, krzywi i płacze ale na szczęście nie trwa to długo. Dziś położna mi uświadomiła, co może być przyczyną bólu brzuszka - mały strasznie cmokał przy jedzeniu z butli, nie wiedziałam, że to oznacza, że łyka powietrze i przez to go potem brzuszek boli... teraz będę się pilnować...


justynaj, życzę, żebyś jak najszybciej się wypakowała... a może samo się zacznie przed tym wywoływaniem?


i czy od jutra nas przenoszą w nowe miejsce?
 
Malinka- tak,zwykle od talerza sie płaci:-) cena zależna od menu i miejsca. My płacimy 50zl plus swoje ciasta i napoje:-) a robimy w małej resteuracji naprzeciw kościoła:-)
 
Hejka. Weekend sie zaczyna i straszniie sie ciesze bo M bedzie z nami w domciu caly czas :-)

Justynaj kurcze wspolczuje Ci, ale moze juz niedlugo i maluszek pojawi sie na swiecie z wlasnej woli :-)

My chrzcimy 27 lipcs. Specjalnie tak pozno, bo chce zeby moja zaloba po Tacie sie skonczyla. A 27 lipca to wypadaja nawet imieniny mojego Natalsonka :-D
 
my płacimy 60zł a ogólnie w innych lokalach u nas to chcą 90zł...wiec te nasze 60zł i takie menu dali że naprawdę super-u nas wstępnie na ok.23os. a robimy 2marca,bo 9lutego lokal juz zajęty był, a maz teraz każdą niedz.pracuje,a od końca lutego ma urlop:-)
 
reklama
no bo to zalezy od lokalu od tego jaki obiad sie wybierze czy ciasto czy napoje itd...


no a moja córcia starsza dostala katar taki wodnisty co wy polecacie jakie krople do nosa mam jej dac?? kurcze nei znam sie bo ona miala tylko raz zapalenie oskrzeli rok temu a tak to nawet nei miala kataru wiec jestem zielona ;O pomocy ;*
 
Do góry