reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Kaczuszka skoro weszlas w spodnis z przed ciazy to napewno dobrze wygladasz ... j w te z przed tej ciZy wejde al w te z przed 1 ciazy nie i chyba juz nigdy mi sie to nie uda...
Ale kolezanka do madrych nie nalezy... bo chyba brzuch z koncowki ciazy wyglada inaczej niz po porodzie jaki by nie byl...
Ale moja mama tez , ja urodzilam a ona ze brzuch sie wogld nie zmienil...
 
reklama
Niektórzy to taktu nie mają! Choć do mnie też teściowa: brzusznek to Ci jeszcze został!
Następna uprzejma, a jeszcze odbić piłeczki nie mogę bo Ona sucha jak pies! Ale życzę jej żeby przytyła z nienacka 50 kg :)
Calineczko gratulacje ślicznej Nikoli:) jak się malutka czuje? Wszystko ok?
 
Hej!!


Laski Vanilia od 3 lutego jest w szpitalu i mieli jej wywoływać poród. Na razie się do mnie nie odzywała, ale pewnie już malutka jest na świecie...


Vinga
może jak moj... po prostu spać nie chce...Adrian tak robi czasem o 2-3 w nocy... kręci się, piszczy, stępka... daje cyca to ciumka ale to nie pomaga... Jak zapale światło to się śmieje i guga, czyli to ewidentne zaczepianie żeby z nim pogadać... po około pół godziny/godzinie już zasypia do rana...
Co do Nataniela ja wierzę ze on wszytko rozumie, ale uwierz mi że miedzy Twoim małym a Konradem jest spora różnica, dlatego pisałam ze tobie musi być jeszcze ciężej...po prostu malusi jest :-)


Jaguś
aż się włosy na głowie jeżą... przysięgam :angry:



Sali
cieszę się ze już ci lepiej :* Widać to u ciebie typowy baby blues był! :-D I super z ZUSEM wyszło!


Kasia aż mnie zmroziło jak przeczytałam o tym twoim szwie...


Marika
cieszę się ze z sutką już lepiej... niech się już całkiem zagoi.


.Calineczka!
Jak fajnie ze się odezwałaś!! Co tam z małą było?? :-(


Kaczuszka hahaha ależ wyjechała...nie no jak w swoje spodnie wchodzisz sprzed ciązy to nie moze być aż tak źle...



Ja to mam inny problem... wszystkie ciuchy sprzed ciąży na mnie wiszą... Musiałam sobie nowe spodnie kupić bo nie miałam w czym chodzić... Na wiosnę też ruszam [p sklepach zeby uzupełnić garderobę bo teraz jednak figura inna jak ponad rozmiar mam mniej! Teraz tylko pilnuję swojej wagi i nie pozwalam sobie utyć... Zaczęłam ćwiczyć brzuch i w bikini na plażę mogłabym iść bez skrępowania :-D



Aaaa a po ginekologu wsio okej! Tego zapalenia nie ma... nadżerka też się zmierzyła i nie wymaga interwencji :-) Pytałam też o ten zastrzyk. Gin powiedziała ze mogę z niego korzystać w okresie laktacji i nie powinnam dostać @ w trakcie jego stosowania. Za 2 miesiące mam się zgłosić po kolejną receptę, bo czuję się po nim idealnie. Nic się nie dzieje,...
 
KACZUSZKA oj te koleżanki
ja dzisiaj byłam na chwilke w pracy i jedna tez rzekła że zanim to sie wszystko wciągnie troszkę minie:angry:, ale ja tam zadowolona jestem,

JAGUS my musiałysmy iśc do przychodni neonatologicznej jak mała miala 10 dni, niby tez na godzine umówione, ale czekac trzeba bylo z pół godziny to nic, przychodnia jest w szpitalu obok izby przyjęć ginekologiczno położniczej w korytarzu. Izba była zawalona ludzmi a na korytarzu remont, nawet nie było gdzie tylka posadzić , a potem jeszcze do drugiego budynku do laboratorium, gdzie kupa ludzi w kolejce. Dobrze, że dziecko bez kolejki wzięli. A tak to każą chuchac i dmuchac na dwór nie wychodzic przez miesiąc. MAsakra

Dziewczyny jakie wy chusty macie? Bo ja cos szukam tylko za dużo kasy tez wydac nie chce, bo nie wiem jak często będę używać.
 
hej
my już w taką pogode to śmigamy po podwóreczku,dziś z malutką całe miasto zwiedziliśmy:) ze2hbyła na podwórku taka piękna pogoda:)I cały czas spała:)


Ubraliśmy się już z mężatym na chrzest małej:) tylko krawat mu dokupię:)
Mała zaczęła nam kolkować-ale apteka zwiedzona i jest lepiej(ogólnie cierpliwa baba bo nie płakała tylko markotna była)

Męzuś dziś ma wychodne-czyt.piwkuje z kumplami,a niech m,a jemu też coś się od życia należy:-D

Pozdrawiamy,jakos nie ma czasu ostatnio bo ciągle gdzieś jeździmy,jak będe miala go więcej to postaram się odpisać:)
 
Boziu moj maly dzis spal na spacerze a potem raz w domu...a tak to zjadl przysnalmodlozylammi pobudka ..masakra jakas. Domaga sie cycabcaly dzien, a jak sie naje to gadac che ..o tyle dobrze ze jak zje to nie placze..choc mu chyba malo mleka jest..ale nie che dokarmiac , bo zrobie sobie jak przy alexie ze mleko sje nie naprodukuje w takiej ilosci..no nic musze to orzetrwac oby noc byla w miare.

Posprzatalam dzis, poprasowalam i sie czuje jakbym nic innego nie robila tylko miedzie tym prasowaniem karmila ahh..

Pojutrze wyprawiamy urkdzinki Vikiego...trzeba torta zrobic , sernika upiec ..i to wszystko bo nie dam rady, choc chcialabym jakies kinderparty przygotowacbjak zawsze... lodeczki, babeczki, itd... no nic kupie chipsy, paluszki, zelki soczki..tez bedzie sie cieszyl bo tego nie jemy na codzien..

Dobranoc
 
Akuku przyjemnosci na urodzinkach:-)podziwiam Cie normalnie, trojka dzieci i party jeszcze;-)

a z tym mlekiem to wlasnie, sa wzloty i upadki.nie myslalas o specjalnej herbatce wspomagajacej karmienie-u nas sa takie ziolka dla matek karmiacych.
ja dokarmiam, ale staram sie tez duzo przystawiac mimo bolu tych sutkow i brzucha.
dzis na badanie krwii z nim jedziemy,robia tu standardowo do 3 doby po urodzeniu.juz sie trzese na sama mysl
 
Olich ja mam dwie. Jedną elestyczną kupioną na allegro za 55zł - firmy pentelka. Ona jest na teraz kiedy dziecko jest małe, nie trzeba wiązać po kilka razy kiedy karmisz maluszka.. i ogólnie elastyczna jest łatwiejsza dla osoby początkującej. Na potem mam tkaną firmy Natibaby - koszt około 200zł. Ja używam dla starszego maluszka - około 7kg wagi. Jest świetna na lato bo przewiewna - elastyczna po zawiązaniu na 3 warstwy materiału podtrzymujące dziecko a tkana tylko jedną, więc mniej grzeje. Elastyczna też sprężynuję jak chodzisz a dziecko jest cięższe dlatego długo nie służy - max 4-5 miesięcy.


Justynaj no tak... jak was wypuszczają tak szybko... w PL robią takie badania na oddziele.


Milusia
a pro po postu to my chrzcimy 2 marca a to jeszcze nie jest post :-) Ale jak zapisywaliśmy to pytałam czy w post chrzczą. No i u nas tak...


Zaraz zbieramy się i jedziemy po nowe okularki Konrada - tym razem takie giętkie - ale jednak zniszczalne... zobaczymy jak to będzie... A wieczorem będzie matki boskiej pieniężnej :-D I jedziemy na większe zakupy :-)
 
reklama
Fifka ja też mam elastyczna Pentelki:) to na początek a na potem mam tkaną firmy Azimi też na allegro kupiłam za jakieś 60 zł:) elastyczna na teraz tkana na później:)
Fifi zabieracie juz Adriana na takie zakupy np czy do urzędu bo pisałaś ostatnio że masz maraton po urzędach? Udanych zakupów :)

Akuku u nas identycznie jak u Ciebie. mała wisi non stop . też nie chce dokarmiać. Wydaje mi się że pokarm mam bo widać że przybrała. Policzki wielkie i drugi podbródek:) nie chce się franca jedną w żaden inny sposób uspokoić tylko przy cycu.

Miłego dnia kochane:)
 
Do góry