reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Emis wykapany karmie wiec mak chwilke. Zaraz ide dzieciom pancakes smazyc.

Inomama dobrze ze wywalczylas jakies badania !!! Biedna Laurcia sie nameczy..musi bardzo cierpiec .. .moj maly jeszcze lzy nie uronil...oby lekarz cos pomogl szybciutko!!!

Pustiszi to mam nadzieje ze ta pl dr pomoze. Trzymam kciuki.

Nisiao a gdzies w skepie nie kupisz tego smoczka ?? Bo zani ci pzyjdzie to ty osiwiejesz a moze sie okazac ze to tylko kwestia smoczka.
 
reklama
inomama super! jak sie nie dopomnisz to nic nie dadza!! :*
Anbas kochana moze nei potrzebnie sie mmartwisz? moj wojtek to potrafi calego cyca wyzlopac w 3 minuty tak szybko leci wiec jak słysze ze dziewczyny karmia po 20 minut to jestem w szoku ale polozna mnei uspokoila niektore dzieci bardzo szybko oprozniaja piers i nic w tym dziwnego skoro mi z 5 dziurek na raz tryska ;D
pustiszi dobrze ze idziecie do polskiej pediatry ! ;* dawaj znac co i jak .

fifka powiedz mi mówilas ze adrian robi kupke raz na pare dni , to normalne nie powinien robic czesciej??i kiedy zaczal tak zadko??

nisia a po co zamawiasz smoczki masz real?? tam sa .

wgl to kupilismy 16 sliniaczków z tommy tippa tych kremowych z taka gąbeczka pod szyja , dla naszego ulewaczo rzygacza swietne naprawde polceam malutkie pod szyjka i mieciasne polecam ;D

kaczuszka skąd ja to znam :Oirobot rumba hłehłe...:sorry2:

vingus trzymam za was kciuki za wasze stópki ;*!!!!
 
Ostatnia edycja:
Hej :)

Witam się ja beznadziejna matka!
Mam doła. Dałam klapsa starszej córci i tak mi źle z tym. Nie mam już sił. Lena ciągle na cycu, a Martynka broi jak najęta. Nie słucha mnie kompletnie i robi na przekór.
Nie usprawiedliwiam się nie, mam świadomość że zawiodłam. Wiedziałam że lekko nie będzie:(
Nie radzę sobie z dziećmi a gdzie gotowanie, pranie, sprzątanie etc.?
Nawet teraz powinnam iść do kuchni posprzątać bo gary nie pozmywane stoją i obiad na jutro jakiś zrobić, a ja przed chwilą uspałam Lenkę i jestem wypompowana, jedyne o czym marzę to zasnąć:(
Wybaczcie kochane za ten pesymizm.
Starszą córcię już przeprosiłam i dupcię wycałowałam ale i tak mi z tym okropnie i źle!
 
hope- nie zawsze da sie rade wszystko udzwignac...takie sytuacje sie zdazaja. I nie gadaj,zee jestes baznadziejna matka! :no:
Ja tez mam tak czasami, tj. nie mam starszego dzieciaczka,ale czasami nawet tego mojego grzecznego Arka mam ochote oddac komus i gdzies uciec... duzo na nas teraz spadlo obowiazkow- na podwojne mamy szczegolnie, trzeba tylko przetrwac ten czas, a z dnia na dzien lepiej bedzie...;-)
 
Noż k%&*a no! Pi@$%^@ne szczepionki :-(


No i Adrian odchorował szczepionki... nawet przed chwilą mierzyłam i ma 38 stopni gorączki... podałam kolejny czopek bo widać ze się biedny źle czuję... mąż w pracy... Konrad dokazuję... heh zaraz dostanę jo%&a... Dobrze że mąż ma dzisiaj poranną zmianę i będzie w domu po 11...


Dona
ślicznie ci przybiera :-)


Anbas
mój też czasem je BARDZO szybko... to zależy u mnie czy przysypia czy nie, bo jak ma aktywny czas to też 5 max 10 min i po wszytkim bo efektowniej ssie :-)


Inomama
w takim razie powodzenia u gastrologa! Jak na mój gust za bardzo się przejmujesz i na siłe wyszukujesz w małej problemow... ale skoro tak czujesz to ufaj sobie, Matka ma często 7 zmysł :-) A kolki... potrafią być naprawdę przykre... Konrad się bardzo męczył ale po 3 miesiącach wszystko znikneło jak ręką odjął.



Pustiszi trzymam kciuki! Mam nadzieję ze pomogą twojemu maluszkowi :*



Nisiao Akuku
może mieć rację...może wartoprzebiec się po sklepach i poszukać tych smoczków?



Blue
hm... od prawie miesiaca tak robi. Jeśli dziecko karmione jest TYLKO piersią to może tak się załatwiać i nie ma w tym nic złego. Mleko mamy jest na tyle dobrze wchłanialne ze często nie zostawia żadnych "sybstancji" podocznych. Nawet wczoraj mowiłam to lekarce to nic nie mówiła.



Hope
to możemy sobie podać rękę... ja czasem czuję się bardzo podobnie...ale tak jak piszesz to żadna wymówka... :no:



Nisoao Akuku
ma rację...moze warto w sklepach poszukać?



No to na tyle... zajrzę jeszcze po południu jak mąż wróci do domu....
 
Hope, nie stresuj sie..jak widzisz z opisow kazda z nas , ktora ma dwojke z tym samym problemem sie zmaga..te strasze przezywaja i my przezywamy ta wielka zmiane w zyciu jaka jest nowy czlonek rodziny ..mysle , ze z czasem u kazdej to sie unormuje, trzeba tylko czasu. A starszaki tez musza sie nauczyc tego, ze nie sa juz jedyne..nie ma innej opcji. Ja codziennie sie deneruwje na mojego Dawida i codziennie mam wyrzuty sumienia a zarazem mysle, ze nie moge mu pozwalac na takie zachowanie.

U nas spokojna noc, poranek, pogoda sie robi, super!!! Maluszek grzeczniutki, mysle dzis o pierogach z miesem..zobacze czy mi sie bedzie chcialo.
Milego dnia :-):-):-):-)
 
Hej dziewczynki wpadam do Was choc na chwile:-)

Moje bobasy spia razem w lozku, ja w srodku lezalam, ale zawiozlam ta starsza do szkoly, zaraz ide sie kapac,poki jeszcze spia;-)
Musze pochwalic tego naszego rodzynka, spi bajecznie w nocy,ale sobie chyba zasluzylam.mlodsza corcia mnie dosyc przez prawie 2 lata wytorturowala budzac sie po 6 razy minimum;-) maly pije gora 2 razy i potrafi 6 godzin ciagiem pospac:-D

Hope, ja tez wczoraj zlapalam babybluesa, chodzilo o wyglad po ciazy...
takze to jest normalne,ze czasem mamy slabsze chwile. Twoja mala sie po prostu nudzi i wtedy jest niegrzeczna z nudow. sprobuj cos wymyslic by dac jej jakies zajecie, nawet czasem bajka w telewizji pomaga. moja robi to samo, jest niemozliwa jak sie nudzi, wczoraj lezala twarza w podlodze, tata przywiozl starsza corke i pomyslal,ze sie drugim dzieckiem nie zajmuje, a ja poszlam po nia, tylko jak odmowila pomocy to ja zostawilam, bo czasem trzeba ja po prostu zostawic az sie uspokoi.to takie bunty 2 latka chyba....
Prosze nie pisz tak zle o sobie, Ty jestes wspaniala i optymistyczna osoba, i mamusia a nikt z nas nie jest perfekcyjny, ja tez sie strasznie czuje,jak nakrzycze na ta najstarsza albo ja popchne z nerwow, bo juz sie staram jej nie bic,


No i koniec czasu, mamuska do roboty wraca
Milego dzionka dziewczynki, chyba bede tak po 1 poscie czytac i odpisywac;-)
 
Wow uspilam dziecko me od 4 rano do teraz skrecal sie ... Kurde mam tą bigaie krople i strasznie czekam na jakas reakcje oczywiscie dobrą :( ....

A ja wczoraj przezylam szok no nie przygladalam sie naprawde poszlam po kapieli do sypialni a ze lustro na drzwiach to tam rzadko zagladam akurat do niego ... A ze na golasa bylam nieswiadomie sciagam recznik wkladam majtki i koszulke i tak luknelam patrze na swoja dupe za przeproszeniem a tam zebra ... Odwracam sie zeby zobaczyc bardziej a tam od kregoslupa pionowe oaski rozchodzace sie na boki po 3 na kazda strone lekko juz bordowe ... Biegne do chlopa mego rzucam haslami jak szewc a ten mi mowi ze juz dawno widzial ale. Tak mnie kocha i on tego nie widzi noooooooosz kur***** a mam kupilam sobie fajny preparacik to bym uzyla nie ... A nie mam pojecia kiedy mi sie to zrobilo no patrze sie na siebie ale jakos czasu nie mialam sie na zad patrzec eeeh... Te z przodu widzialam odp oczatku ... Trudno mlody pojdzie do racy do zafunduje starej matce zabieg :)

Ide po jakas kawkie bo padam nie wiem jak m bedzie funkcjonowal dzis w pracy przed te placze malego bo ja to sobie poleze chociaz
 
Pustiszi współczuję... :-( heh może nie są aż takie głębokie? U mnie cycki strasznie popękały i teraz pękają dalej ale pamiętam e po Konradzie po ok roku tak zbledły że prawie nic nie było widać.



Justynaj nie pocieszę cię... ale Konrad jest jeszcze po prostu mały :-D Adrian też spał mi do 2-3 tygodnia życia po 6 godzin,.... a teraz?? Budzi się nawet 10 razy przez całą noc - choć ostatnio to góra 4 razy na szczęście.
 
reklama
help!!!
Dziewczyny Zosia ma miesiąc, a ze mnie dalej leci!!!:wściekła/y:FAkt nie już jak na początku, ale leci,czasem parę dni spokoju i jak chluśnie to jak by prosiaka bili...:baffled:do tego ma tak brzydki "zapach" że ble,czy to normalne???



Fifka moi chłopcy też dostali raz temp po szczepieniu,ale samo przeszło

Hope,z każdym dniem będzie lepiej,zobaczysz,zaraz nadejdzie wiosna i będziecie śmigać do spacerki:tak: mówi Ci to mama 3dzieci:-D
Anabas Kubuś Cie testuje,nas bliźniaki też tak trenowały...początek był okropny,ale już jest z górki


Ogólnie dziewczynki uśmiechy proszę,co to za deprehy ja się pytam Was????????? <wiosna idzie radujmy się>:-D:-D
 
Do góry