reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Akuku wiem wiem :-) mój M tez był blondynem a teraz ciemny jest :D A ja odwrotnie... Czarna byłam i włosy rozjasniłysie do ciemnego blondu jak miałam z 2 lata i tak zostało :-) Tyle ze teraz farbuje na ciemno.
 
reklama
Akuku woda zamówiona z samego rana odrazu to zrobiłam :) jeszcze raz dzięki :)

co do włosów moja Julia urodziła sie z takimi czarnymi włoskami jak węgiel w szoku byłam bo ja ciemna blondynka i R tak samo no i około 2 roku życia Julia tez wypłowiala :) Oliwia tez ma ciemne włosy tylko dużo mniej niż jej siostra wiec myśle ze i jej kolor sie zmieni :)

u nas znowu ciężka noc :( od 2 w nocy nie śpimy teraz drzemki łapie ale stęka cały czas :( czekam na ta wodę jak na zbawienie i w głębi serca mam nadzieje ze to jej pomoże :confused:

Blanka trzymam kciuki za synka oby mu pomogli szybko !!!! Swoją droga to niewiem na co tak długo czekają !!! :(



do mam które podają probiotyk lekarz kazał 5 kropli dawać ale nie powiedział czy jednorazowo czy rozłożyć to dawkowanie !!! Jak Wy podjecie swoim skarom bo ja juz niewiem :( ????
 
Biedny ten Filipek Blanki, kciuki żeby mu wreszcie pomogli!

Mój Maciek wydaje z siebie takie dźwięki: e, a, ewentualnie w sekwencji ea :) czasem leży i mnie zaczepia albo odpowiada jak do niego mówię :)

kiepska noc za nami, mały budził się 23.30, 3.00 i potem 7.30 ale przestawiam go na cyca no i żeby go nakarmić muszę najpierw pokonać wrzask, a jak go dostawię to je strasznie długo i schodzi nam się nawet 2h na jedną sesję :/ na dodatek pokłóciliśmy się z mężowatym w nocy i nawet jak mały poszedł wreszcie po 5 spać to my nie grrrr, teraz wstał o 7.30 - jeden cyc, przysnęłam, kark mnie boli, kupa, drugi cyc, leżenie, próba wciśnięcia butli z odciągniętym, żeby się dopchał i poszedł spać, druga kupa, lulanie... i sukces wreszcie o 11 śpi :/ a cyce znów pełne, muszę iść ściągnąć, żeby znów się nie doprowadzić do początków zapalenia, potem chyba się walnę z nim...
 
Oj ja to mam znowu cięzko okolo 21 do 1 szej w nocy a potem malutka śpi mi do 6 nawet,ja nawet na karmienie w nocy o 3 ciej n nie potrafie jej dbudzić.Dziś w nocy miala na raty karmienie ostatnie o 2 giej to nawet jej nie budzilam juz o 3 ciej tylko o 6tej na następne zjadla mi 50ml i koniec,nie wmuszę,teraz o 9 tej 50ml i tyle tylko,ale powiem Wam że zjada czesciej juz 60 tke niz tylko 40ml jak na poczatku to tak stopniowo brniemy wyżej z moim niejadkiem.

Cieżkie sa te noce ja dziś nawet wyspana jedna godzina więcej i zaraz jest inaczej,tzn 4 godziny snu :)

To jest ten ból że mamy takie mieszkanie że jest jeden pokoj i kuchnia do tego lazienka,ale w nocy malutka nawet spokojnie przesypia-odpukać jedynie do 1 szej jest placz od 21 czy 22 giej,najedzona ,przewinieta a placze tak że mam wrażenie jakby się miala zapowietrzyć.
śpiewam delikatnie kołysze oj nic się nie uspokaja...

Nóżki prostuje czesem na zmiane podciąga jedną i drugą nóżkęmasuje brzuszek jej,kto wie może ma tez te kolki Kinga.

nIE SADZILAM ŻE WSTAWANIE W NOCY I RANKI BEDA TAKIE CIĘZKIE :( oj....
 
Magsus ja od dziś daje probiotyk dałam jednorazowo 5 kropli

Akuku - noce sa lepsze niż dzien bo jest spokojniejszy ale często wstaje dziś co 2 h a ja sie rozbudzam dziecko śpi a ja z pół h zanim zasnę a jak jeszcze w grę wejdzie lulanie bo teraz od niedzieli walczy ze mną i rączki i rączki uuuuh

Nisiao - jak ja Cię rozumiem z ta bezradnością
 
hej kochane, przepraszam, że was tak zaniedbuję :(

proszę trzymajcie za nas jutro kciuki, mamy wizytę w warszawie na niekłańskiej u ordynatora, ma zobaczyć te nasze stopy nieszczęsne :( oby obyło się bez gipsu bo ta metoda leczenia mnie przeraża (nie sam gips ale to, że dziecku bez znieczulenia przecinają ścięgno Achillesa) proszę kciuki
 
witam u nas nocki trwaja od 23-24 do 4-5 z karmieniem o 2-3. Pozniej jest usypianie od 30min do 1,5 a nawet dwoch godzin i krotkie drzemki.
A w dzien doslownie zero snu tylko drzemki max 10 min. Laura sama nie polezy i zaraz placz i trzeba szukac co ja uspokoi. O i wlasnie wstala a zdazylam te kilka zdan napisac

NISIAO ja tez nie lubie jak ktos mi na rece patrzy bo wtedy nic nie wychodzi. Zwlaszcza, jak ktos sluzy "dobra rada"
A u malej to pewnie problemy z puszczaniem baczkow. Moze jakas herbatka z kopru wloskiego by pomogla
DONA u Laury juz oczka sie zmieniaja, wloski tez jasnieja.
A co do gaworxenia to juz cos tam gaworzy i na usmiech odpowiada usmiechem
PUSTISXI poloz sie spac razem z synkiem a jak maz bedzie w domu niech on sie zajmie. Taki brak energi moze byc niebezpieczny
FIFKA musze sprobowac z chusta bo u mnie jest tak jak piszesz. Doslownie zero snu i placz. Juz nawet cyc nie pomaga
 
hej kochane, przepraszam, że was tak zaniedbuję :(

proszę trzymajcie za nas jutro kciuki, mamy wizytę w warszawie na niekłańskiej u ordynatora, ma zobaczyć te nasze stopy nieszczęsne :( oby obyło się bez gipsu bo ta metoda leczenia mnie przeraża (nie sam gips ale to, że dziecku bez znieczulenia przecinają ścięgno Achillesa) proszę kciuki

Trzymam kciuki &&&
A Laury ta stopke dalej wygina mocniej do zewnatrz niz druga stopke. Niby samo ma sie naprawic tak ortopeda powiedzial. Strasznie mnie to niepokoi
 
hej:-)

to ja widze,ze narzekac nie moge na syneczka... spi mi zwykle od 21 do 5 rano z dwiema pobudkami na jedzonko;-) jedyny minus to,ze ok 5- 6 juz sie budzi i chce sobie "pogadac" i na rekach u mamy byc oczywiscie albo przy cycu- bo to poprostu uwielbia:tak: a ja nad ranem nieprzytomna (naleze do "nocnych ludzi"):-)
no i szkoda,ze moj Areczek tak krociutko spi w dzien, tj. czesto ale krotko, ok pol godzinne drzemki- ma bardzo lekki sen i latwo go obudzic :-)
 
reklama
Hej kobietki.
I ja sie troche usprawiedliwic musze... Nie ogarniam nic ostatnio :( Chyba dopada mnie deprecha na maxa. Mala nie chce jeść. Mam to samo co nisiao :( lapie cyca na max 5min i koniec. Nawet nie to ze zasypia na nim. Czasto poprostu puszcza jakby byla najedzona i patrzy na mnie i nie ma opcji jej wcisnac juz nic :( Zalamuje mnie to. Ściągam i daje jej z butelki i wtedy czasem uda sie wmusic w nią ze 100ml ale i tak nie chce jesc co te 3godz...tylko troche rzadziej. .. Juz nie wiem co mam robic? Nic nie pomaga.
Do tego ten pier@#* szew dalej mam z tym problem...Plamie z niego ciągle. Bylam juz u lekarza i powiedział ze kapac sie w wodzie z sola mam i jakis antybiotyk w kremie dal ale poprawy nie widze :(
A jakby tego wszystkiego bylo malo to mlody sie rozchorowal i kaszle strasznie. Z nosa mu wrecz cieknie i juz mala mi kaszlnela ze 4 razy wiec pomalu zaczynam swirowac w tym domu... Zadnej opcji wyjscia na dwor nie ma teraz :( Tylko jeczenie caly dzien slysze albo jednego albo drugiego. Poprostu mi juz glowa peka :( No i jeszcze te zlosliwosci kuby :(
Kurcze wiem ze to dlatego ze ze jest chory jest taki zmierzly ale poprostu nie daje juz rady ...Jestem wyczerpana fizycznie i psychicznie :( I co ze mnie za matka ktora mysli o tym zeby mieć 5min ciszy i spokoju ;( :(

Przepraszam za moje uzalanie sie ale musialam sie wygadac...

Pozdrawiam was kochane i walcze dalej :(
Buziaki :*
 
Do góry