reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Blanko
szkda bardzo Filipka,Was .Oby wreszcie coś zadzialali i maluszek żeby się nie męczył.Kciuki i modlitwa za Was :* uściski

Hmmm może wlasnie takie uroki skóry mojej córci,ma taką wrażliwą....

Oj teraz usnęła boroka plakala nic nie pomagalo wzięcie na ręce ,masowanie brzuszka-bo może ją męczą gaziki....
najedzona i placz.
Wtedy taka niemoc ogarnia,że wlasnego dziecka nie potrafie ululać,że nie uspkaja sie w moich ramionach...

Dziś przyszla tesciowa i jakoś przy niej nic mi nie idzie i kapiel,nic a nic,wszystko na opak i jakos nie potrafię się zorganizoać ja nawet nie potrafie przy niej uspokoić malej,nie potrafie przy niej spiewać i lulać.Jak jestem sama to wtedy i mowie i śpiewam itd. a jak ona jest jakos nie poradnie biorę ją na ręce i odkładam....zamiast skupić się na dzieciątku to skupiam sie co źle a co dobrze robie...niestetty ale mamy jeden pokoj i nie ma gdzie z tym dzieciąkiem sie udać zeby byla cisza spkokoj.

Może to glupie ale jej obecność mnie krepuje,że będę oceniana....
Natomiast ona mówi,musisz tak zrobić,albo tak...
Wiem że chce pomoc,ale juz powiedzialam jej że ja się jakos dziwnie czuje jak ktos jest i nie potrafie dziecka uspokoić a ona chyba sie obraziła i poszla...

na kolki to jakie kropelki może maluszej taki 2 tyg 3 tyg może dostwać??
Nie wiem czy mala ma kolki ale zawsze wieczorem syrena jest i malutka placze wlasnie tak mocno,jak puści bączka to cisza ale nie na dlugo,może ją męczą wlaśnie gaziki....
 
Ostatnia edycja:
reklama
Blanka wielkie kciuki za Filipka &&&&&&&&&&&&&

Kochane nie napiszę nic więcej sił brak, wypompował mnie dzisiejszy dzień. Lenka wisi na mnie dosłownie non stop, Martysi mi szkoda bo nudzi jej się bidulce i psoci!

Położę się bo jutro znów sama z nimi dwiema, oby tylko ładna pogoda była, bo dzisiaj lało straszliwie i nawet nie wychodziłyśmy:baffled::baffled:.
 
Magsus weszlam na kilka aptek I w tej bylo... chcialam Ci wyslac ale to jednak wyszlo by tyle samo co z apteki...swoja droga w tej aptece ponad 30 zl a widzialam ze w inych po 15 chodzilo.. ale widac slabo dostepne to I cene podniesli..bo wiadomo rodzoc by pomoc dziecko to I zaplaci duzo... ehh sciqgaja z tej kieszeni.

Dobra zmykam spac bo o osttaniej nieprzespanej nocy I pracowitym dniu padam ryjkiem na pysk..
 
Blanka trzymam kciuki i modle sie zeby Filipkowi szybciutko pomogli w tym nowym szpitalu i zebyscie spokojni wrocili do domu, biedni jestescie, zamiast spokojnie cieszyc sie soba w domu to was rzucaja od szputala do szpitala i to bez konkretnych dzialan jak piszesz

dziewczyny czy oczy waszych bobaskow juz sie zmienily, bo moj z tego granatu ma teraz takie szare i tak sie zastanawiam czy on bedzie mial szare bo my mamy wszyscy brazowe, ale czytalam ze ma kilka procent szans wlasnie na szare
i druga sprawa jak z głuzeniem u waszych maluszkow, bo moj przez to ze tak duzo spi to jakos malo sie odzywa, moze ze dwa razy krzyknął "au" i to koniec, i troszke mnie to zaczyna martwic, bo wydaje mi sie ze Oliwka juz dawno głuzyla
 
Blanka i Filipku duzo sil dla Was, wracajcie szybko do domku!!!

Dona mojemu sie zmieniaja z granatowych na bardziej niebieskie, u mnie cala rodzinka lacznie z dziadkami mamy niebieskie, a moj Dawid ma błekitne az takie przeroczyste wiec Wiktor nie ma innej opcji bedzie niebieskooki,co do gaworzenia tez kilka razy wydal jakis dzwiek , poza tym urodzil sie msc przed terminem i widze , ze nieco wolniej wszystko sie zaczyna niz u Dawida..
 
Blanka trzymam za was kciuki i mam nadzieje ze Filipek szybko wyzdrowieje i bedziecie niedlugo w domku!!

Dona moj juz od tyg krzyczy AU AA albo UU ale on mi np. Spi okrutnie malo doslownie drzemki ucina np. Teraz polozylam go o 9 i juz macha aktywnie łapkami i nozkami ... Cieszy sie do polek na scianie i tak krzyczy

a co do oczu moj mial niebieskie teraz szarawe sie robia ...

A ja dzisiaj juz lzawo od rana ... Boże nie chce i nie dawaj mi nadprzyrodzonej energii i sił.... Daj mi się poprostu wyspać :(
 
Adrian też fajnie gada :-) Hehe i to często zdarza mu się przez sen... często też przez sen śmieje się w głos! Można boki zrywać!! :-D


Co do oczu Adrianowi zmieniają się na takie szaro-zielonkawe. Mąż ma szare, ja zielone... Konrad ma piękny błękit a Adrian... zobaczymy :-) do roku oczy jeszcze się wybarwiają! Tak jak zresztą włoski. Konrad też był ciemny a teraz proszę... jaśniutki blondynek! Adrianowi też włoski powoli jaśnieją choć chyba aż taki jasny nie będzie.


Co do spania to gdyby nie to ze noszę Adriana często w chuście nie spał by prawie wcale - jak zresztą Konrad w jego wieku. Z tym że Konrad potrafil poleżeć i zająć się sam a Adrian płacze jak się nad nim nie siedzi. A tak w chuście przesypia większość dnia.
 
Dona moj maly raczej slucha, rozglada sie z takim zainyeresowaniem, a sam malo gaworzy..mysle ze to juz na dniach .on uwielbia jak sie go ma na rekach I mowi sie do niego, libi tez jak go nosze po domu tqk powoli chodze i pokazuje i mowie gdzie jest co tam sie znajduje itd.Ale on wlasnie jest dosyc grzeczny I spi calkiem ladnie jak go nic nie boli oczywiscie wie pewnie dla tego jeszcze tak nie guga. No I maly jeszcze nie sprzedaje usmiechow kontrolowanych usmiecha sie ale nie reaguje usmiechem jak sie do niego mowi..ale tez mysle ze to na dniach sie zacznie u nas.

Pustidzi zycze Ci bys mogla sie wyspac.
Moze postaraj sie przysypiac z malym jak spi w dzien... a jak u was z nocami ?
 
reklama
Fifka wlosy to I pozniej sie zmienia moj m byl blondynkiem jeszcze jak mial z 5 lat a teraz czarne wlosy ma hee. Moj brat mial az biale wlosy I tez teraz ciemny...ja mialam piekny zloty blond I zrobilam sie szatynka.

U nas nocka w miare. Pobudki co 2-3 godziny.
 
Do góry