reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

czesc dziwczyny u mnie śnieg mocno pruszy

Fifka biedny Adrianek, ja tez dzisaj umawiam sie na szczepienia i jestem ciekawea jak moj to przejdzie bo cora przechodzila bardzo spokojnie i tylko po rotawirusie miala gorsza jazde

inomama , Pustiszi zdrowka dla waszych pociech i niech te kolki wreszcie odpuszcza

Vinga kciuki za wizyte u ortopedy

Hope bedzei dobrze, kazda z nas ma gorsze chwile i ten klapsik na pewno wielkiej krzywdy corece nie zrobil, ja tak zawsze sobie mysle jak mi nerwy puszcza ze tez kiedys klapsa dostawalam i wyszlam na ludzi wiec tu bedzei podobnie
 
reklama
heloł z rana!

poki gość i Laurencja śpią to ja piszę:)

Fifka - ba! to, że ja panikara największa w mieście to ja wiem!:) ale tym razem wizja kolki do mnie nie przemawia...primo: bo dziewczyna krzyczy, płacze i wije się cały dzień od rana samego, secundo: wymiotuje na potęgę, chlusta z takim zasięgiem, że...:(, tertio: znalezisko w pieluszce...czyli takie białe ni to żyłki ni to nitki; sprężyste, ale dały się przerwać...normalnie wygląda mi to na jakieś pasożyty...a tego nie mogę zaniedbać...najwyżej zrobię za dużo, ale bedę spokojniejsza...szczególnie biorąc pod uwagę to, ze kota mamy...
mam nadzieje, ze szybko Adriankowi goraczka minie, biedny...organizm troche szoku zaznal, taki malutki organizm zreszta...trzymajcie sie tam!!!

trzymam kciuki za wszystkie podziebione maluszki, kurde niech nie choruja!

Akuku - sobie zwizualizowalam was biegnacych na sygnale, bo kupa idzie:):):)

aa i Laurka tez rzezi, charczy i inne takie odglosy a la mamut wydaje, wiec to moze norma?

kaczuszka - duzo sil dla cie na okres samotnej matki z dziecmi...juz 'zazdroszcze"

czytam tak o waszych szwach i kurde mysle jak to u mnie jest??? bo mi nikt niczego nie zdejmowal...ostatni raz cipucha byla ogladana 3 dzien po porodzie, a do wizyty u gina mam jeszcze 3 tyg!

hope - ja ci dam beznadziejna! kazdemu nerwy puszczaja od czasu do czasu, maja prawo, bo ludzmi jestemy tylko! glowa do gory, cyc do przodu i na podboj kolejnego dnia!

justynaj - wow! super dziecie trafilo ci sie w przydziale! jak ja chcialabym sie wyspac...:)

pustiszi - kochana, mnie tez widok w lustrze przeraza zdeczko... lewe zebra wystaja i tworza nad lewym cyckiem kolejny jakby - taki sie duzy i do przodu wypchany zrobil. pod tym cudnym obrazkiem flako-zwis brzuszny z krecha nadal wielka, a pod tym rozstepy dupne. obraz nedzy i rozpaczy...:)

ide zdrapac kupy troche - takie hobby nowe mam
 
Inomama dlatego mówię ze zaufaj sobie. Sama wiem z własnego doświadczenia ze matki mają jakiś taki 7 zmysł i same wiedzą najlepiej że coś jest nie tak bo obserwują dziecko 24 na dobę :-)


Dona
Konrad też nie reagował dlatego dla mnie to nowość...



Milusia ten zapach jest raczej normalny... Co do krawienia ja krwawiłam tylko tydzień może a potem to już były tylko "odchody maciczne" Takie żółto brązowe i po 4 tygodniach mineło.



Adrian śpi sobie w chuście... gorączka ustąpiła - bo dostał leki. Na razie go obserwuję.
 
Milusia no tak i me dziecie dzisiaj miesiac !! Bo my razem tego samego dnia heh zapomniałam ;)

Ja od 2 dni spokoj @ minela i ciekawa jestem czy @ to @ bylo bo brzuch bolał 4 dni mordegi no zobaczymy ...
Pasowaloby sie chyba juz do ginki zapisac chyba...Tableteczki jakies zaczac szamac

Se pospal gnojek moj pol h wariuje nawet potrafi mi reke odepchnac jak mu smoka wkladam taki zlosnik jakby mu dynamo do raczek i nozek przyczepic to by ladnie prad czlowiek zaoszzedzil taki aktywny i a i u i a i dyszy ...

Fifka - kurde te rozstepy mam glebokie takie rowki :( eh juz dupsko jak dupsko ale te plecy to tak mnie zalamaly byle bluska sklon i oo patrzta ludziska jaka pasiasta :(

Inomama - patrz obserwuj Laurke ja tez robie napad w poniedzialek na nasza pediatre juz liste sporzadzam pytan bo wejde i o polowie zapomne. A dziecko kwili ratowac trza !

Łaaaaaa ale agresywny mlody malo smoczka nie polknie bile sie po buzi, a kocyk na nim lezy 5 sek. I od nowa zabawa heh dobrze ze wiem ze sa te skoki rozwojowe bo bym juz czytala w necie o ADHD :/
 
Dziękuję kochane moje za ciepłe słowa:)
Od razu mi lżej:)

Fifka dobrze że gorączka minęła.

Inomama daj koniecznie znać po wizycie u gastrologa.
 
Aj, Fifka, po tym, co piszesz zaczynam się bać szczepienia, ale u nas to dopiero 3 marca.

Ja dziś nie wierzę w swoje szczęście. Uśpiliśmy małego o 23 i spał do 4, potem od 5.30 do 8.30, szkoda tylko, że cyca nie chciał - tak się darł, że mu odciągnęłam i butla. Jak wstał wmusiłam mu cyca i znów śpi :)))) tak to ja mogę mieć dziecko :) śniadanie w końcu w spokoju zjadłam :)

pogoda w miarę to może później na spacer wyjdę...


wczoraj byliśmy u lekarza, młody jak się urodził ważył 3.240, przy wyjściu do domu - 3.080, a teraz - 4.300 klocuszek już ma :) pani doktor pochwaliła za walkę o karmienie go moim mlekiem. W związku z tym, że dobrze przybiera nie będę go wybudzać nawet jak śpi po 5 h.


Pustiszi, mi też wychodzą na dupce rozstępy grrrr. A co stosujecie na nie? Ja mam Palmersa, smaruję, ale nie widzę efektów :/ czy ten bio oil jest skuteczny?
 
Hj ja na sekunde

Csy to jedt crmieniucha ?? Kukra blada..
A ffa co lekarz mowila na wage Adrianka ??
 

Załączniki

  • 1392198638321.jpg
    1392198638321.jpg
    16,3 KB · Wyświetleń: 38
Akuku nic... powiedziała ze dobrze przybiera i żebym nie brała do głowy ze teraz przybrał mniej. Ma prawo skoro w tamtym miesiącu tak wystrzelił. Tak jak pisałaś, dziecko ma podwoić wagę urodzeniową do pół roku a on w niecałe 3 miesiące już ją podwoił więc jest wszytko ok :-)
 
No widzisz to sie nie przejmuj.

Wstawilam zdjrce twarzy Emola dzis eprzez noc wyszlt m takie zolte cos na brwiach... to ciemieniucha chyba co? Najpierw kilka dni mu sie tak wysuszylo w tym miejscu... widze ze na glowce ma biala jakby wysuszona skure wiec pewnie to ciemieniucha ehh... u mnie kazde dziecko to mialo.

Hope nie mow ze zla mama jestes. Kazdy ma prawo sie zdenerwowac. Moj Viki np. Jak go prosze by sie ubral a on ucieka I smieje mi sie w twarz... tez dostwl klapa w tylek..czasem uz nie mam sily I nie zawsze to tlumaczenie pomaga. Wiem ze powinnam to inaczej zalatwic ale nie zawsze jest na to czas I sila. Trzymaj sie damy rade.

Nisiao I jak tam znalazlas gdzies smoczka ??

Pustiszi nie mysl o tym co oto bedzie myslal na temat rozstepow twych... to jest pamiatka p ciazy po tym jak dzielnie dbalas o swoje dzieciatko... a nie pamiatka po magdonaldzie I tyciu z przejedzenia...wiesz ja mam rostepy na brzuchu twkje okropne ze masakra, mam tez na ramionach, na cyckach, na ramionach od wewnatrz no cala w paski jestem.. I to wszystko po perwszej ciazy... teraz kilka sie powiekszylo delikatnie. Mnie to nawet plastyka nie uratuje tyle tego... powiem Ci ze jak schudne to juz w d. Z tymi rozstpami..ale ja mam prpblem ze schudnieciem ta skura na brzuchu wisi tak brzydko.

Malinka super Ci dziecie spi. Moj Alex tak spal nawet po 7 godzin!! Ale skonczylo sie jak zaczely zeby wychodzic niestety. Oczyiscie Tobie tego nie zycze .

Inomama ja tez bym sie martwila I walila do szpitala jak nie drzwiami to oknem !!

Fifka niestety niektore dzieci sle na szczepienia reaguja. Ciekawe jak u nas bedzie... Wlex I Viki nie reagowali.

Pustiszi oby kropelki malemu szybko mopogly... jest u was gripe water,?? Bo mi przy Vikim tylko to pomoglo a tez stosowalam wszystko...
Wspoczuje wam a szczegolnie malemu bo on cierpi biedny.

Milusia ja jestem 5 tyg pi porodzie dzisiaj I co dlaej cos ze mnie leci...a co ktorys dzien troche swiezej krwi. A twk to brazowe uplawy..fuj. I faktycznie to smierdzi ale co sie dziwic krew smierdzi ..gnije.
Z chlopcami mi duzo wzybciej minelo..I wlasnie miesiac po porodzie pierwsza @ dostalam...z Vikim po dwoch tyg nic nie lecialo ze mnie. A wtedy tez karmilam przeciez. Moze teraz na czas karmienia @ mnie ominie..cieszylabym sie hehe.

U nas nocka jako tako. Emil wstal 1.30, 3.30, 6.00 ale to juz rano. Choc nie obrazilqbym sie jakby 4 gdz. Pospal. Ja jakos wyspana mimo wszyetko jestem. Bo on tylko je. Ja go nie odbijam I nie przewijam. Ostatni pampers zmienialam o 23 a potem o 9.00 bo kupe narobil hehe.
Ale on uzywa pampersy 2 w 1 przesikiwal.i wtedy caly do zmiany wrr.

Milego dnia.
 
reklama
Kochane jak się nazywała ta aplikacja na telefon z dźwiękiem suszarki ? Chyba Salli o niej pisała.
 
Do góry