reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Hope - ja włączam na komórce YouTube leci 10h suszarka teraz zreszta tez :)

Akuku - a i ja mam wszędzie w wieku 15 lat w przeciągu pół roku przytyłam 16 kg a teraz ciąża nowe nabytki ale już mimo wszystko inaczej jednak na nie patrzę bo męża mam inaczej jakbym panienka była haha

A tej wody tu nie ma niestety :/ ale napisałam do koleżanki Ze jakby znalazła niech mi dorzuci do paczki
 
reklama
u mnie tez nastroj depresyjny :|

Akuku to ciemieniuszka... ja jak zobaczylam ze wychodzi kupilam szampon z mustella w piance i super pomogl ... mylam nim trzy razy i po ciemieniusze i on tez zapobiega ponownemu pojawieniu

a ja mam mega dziwne dziecko smoczka nie chce ... zadnego ryczy jeszcze mocniej jak jej wloze go do buzi i szum suszarki nie dziala na nia nic a nic :|...
 
Ostatnia edycja:
Kasienka ja w uk kupie mustelle?? Nie wiem zaraz wejde na apteke i zobacze. Odrazu mu kupie... tylko on ma na brwiach i boje sie by mu do oczu nie nalecialo jak bede mu to zmywac. Dzis mu naloze oliwke...oby nie byl uczulony bo jeszce nie uzywalismy ehh...a tylko jonssona mam... ehh
 
Akuku ciemieniucha to następstwo tłustej skóry a nie suchej. ale jeśli to faktycznie ciemieniucha to natrzyj ją oliwką (tak sporo), zostaw na 20min i po kąpaniu spróbuj lekko zetrzeć, np pieluszką. i tak codziennie dopóki nie zejdzie
Fifka napisałam ci już na fb na temat gorączki
w ogóle wiecie co... najchętniej chyba bym nie szczepiła. z tego co czytałam to właśnie po tych wielce zachwalanych szczepionkach 6w1 jest najwięcej komplikacji...

my już po wizycie u lekarza... i wychodzi na to, że Gabryś został źle zdiagnozowany! Pan doktor jest specjalistą od stóp szpotawych i to absolutnie nie są takie stopy! nazwali je stopami fasolkowymi. pokazali jak je ćwiczyć i na kontrolę za 3 tygodnie.

i ja mam nastrój depresyjny. pokłóciłam się z mężem :( do wszystkiego potrafi się przyczepić. dziś się dowiedziałam, że żałuje, że kupiliśmy mieszkanie! tak jakbym go do czegoś zmuszała. potem poszłam do sklepu - wydałam 30zł - to zrobił mi raban, że za dużo! aż w końcu wytknął mi, że o siebie nie dbam... wiecie co, ostatnio mam dość życia z nim :( on chyba myślał, że zmotywuje mnie tym, ale tylko doła przez to złapałam i co.. i zjadłam przed chwilką całą paczę ciastek... ja rozumiem, że chciałby mieć piękną,. szczupłą i wypachnioną żonę... ale niestety, z dwójką maluchów, sprzątaniem i gotowaniem dla księciunia to już nie mam siły sobie make-up'u zajeb.istego strzelić. za sukces uznaję dzień w którym uczeszę włosy bez ryku Nataniela.. eh ciężki los matki polki :(
 
Marika ciemieniucha to nie alergia, tylko hormony moje . Ja caly czas jem jedno i to samo

Vinga takie biale ma na glowie eyglada jakby skora sucha byla, czytalam ze tak wyglada poczatek ciemieniuchy...
Ehh ja tez jak mi ktos dogada co do wygladu to odrazu glodna sie robie i zajadam smutki...wiec teraz sobie wmawiam ze zle nie jest...ahh a faceci to chyba mozgu nieuzywaja... nie wszystko od nas zalezy... i tak jak mowisz czasu brak, ja nie pamietam kiedu sie malowalam heh..
 
AKUKU u nas mowia ze to na tle alergicznym. U mojej siostry syna tak wlasnie bylo, przeszlo na glowe i robil sue taki helm. Wiecziren zeskrobywala a rano bylo jeszcze gorzej. Wyszlo, ze to ogromna alergia na bialko. Ostatnio pisalas ze tort jadlas to pomyslalam, ze moze od tego.
U mojej kolezanki corki tez sie pojawila i lekarja mowila, ze to od alergi a jadla czekolade, pila herbate z cytryna i jadla babke piaskowa.
Moja mama tobma teorie, ze to od niekapania ale z tym to sie nie zgadzam. Zwroc po prostu na to uwage, ze moze byc to na tle alergi, bo i pisalas ze starsi tez maja problemy z alergiami
VIINGA co za palant, za przeproszeniem. Moj tez potrafi mnie niezle wkurzyc. Pewnie ma zly dzien i na tobie sie wyzywa. Powinien cie podziwiac i dzumiekowac, ze tak wszystko ogarniasz
 
reklama
Akuku biały taki łupież to po prostu sucha skóra, z tego nie powinno być ciemieniuchy. ciemieniucha przynajmniej u Nata zrobiła się z takich małych krosteczek, to taka żółta łuska. a na suchą skórę głowy jest specjalny preparat z emolium, nie wiem czy u was dostępny..
 
Do góry