reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Ciastkowe lody i cake popsy hallo kitty:)
 

Załączniki

  • 1401651497340.jpg
    1401651497340.jpg
    17,9 KB · Wyświetleń: 48
  • 1401651531132.jpg
    1401651531132.jpg
    22,2 KB · Wyświetleń: 51
reklama
Akuku szacun kochana, niezmiennie jestem pełna podziwu dla Twoich zdolności :)Dobrze, że pogodziliście się już z mężem, rozumiem Twój żal, ale czasu nie cofniesz choćby nie wiem co. Ważne, że Alex zadowolony :)

Siva wszystkiego naj dla Julci

Fifka ale masz zdolnego synka, jestem w szoku, że szybko Twoim chłopakom przychodzą takie zdolności. Moja Martysia za 9 miesiecy to dopiero siedziała stabilnie a za 10 stała więc tym bardziej jestem pełna podziwu :) Lenusia wydaję mi się, że będzie szybciej siedziała bo już się rwie do siadu ale jeszcze wiele jej brakuje.

Moja panienki śpią słodko już od 20. Wymęczone bo niedaleko nas z okazji dnia dziecka był festyn rodzinny. Zwłaszcza Marti była w swoim żywiole bo było pełno dzieci, a Ona towarzyska dusza wręcz się wyrywa do dzieciaków. Był płacz jak musieliśmy już jechać. Ale ostatnio jest cudowną starszą siostrą, ani trochę nie zazdrosną więc zrozumiała, że musimy już jechać bo Lenonek zmęczona i zimno jej. Jakoś pod wieczór się chłodno zrobiło. Ale wszystkich spędziliśmy miło dzień.

Miłego wieczoru Wam :)
 
Ostatnia edycja:
Akuku chyle czola...Cuuudne to wszystko!!! GRATULUJE TALENTU KOCHANA ;)

Fifka kurcze juz staje na nóżki?
Wow!!!

Moja Emcia to dopiero się regularnie turla I podciaga do siadu jak paluszki zlapie. Ale sama nie siedzi jeszcze a o staniu to nawet nie mysle...

Aha I chyba dzis dostalam @ Pisze chyba bo tak to wyglada dzis wieczorem jakby sie juz konczyla...I ze niby co...jeden dzien trwała? Jest to w ogole mozliwe?
 
ANBAS MOŻE @ DOPIERO SIĘ jutro rozkręci hmm?
Akuku brdzo ciekawe te tęczowe ciastka,rany narobiłaś się,ale pewnie dzieciaki i goście zadowoleni.Potem jak już odsapniesz to podaj proszę przepis na te tęczowe ciastka hmm?
 
Akuku sama bym chciala byc na takiej imprezie:) Super mamuśka jestes!!! A dla synka sto lat :)

Fifka Adrianek cudo nieziemskie! Zakochałam sie w jego oczach:) A zuch ze ho,ho!

Siva spoznione sto lat dla corki !

Wszystkie styczniowe bobays to a mega śliczniochy hehe:-)
Anbas moze i tak byc ,ze dopiero sie rozkreca. Ja na szczescie jeszcze nie dostałam ... zapomnialam juz w ogole ze cos takiego istnieje :)
Moj starszak w przedszkolu, Filip spi,
Mam pytanie, \jak ubieracie maluchy na noc jak jest tak bardzo ciepło?
 
Ostatnia edycja:
Akuku swietne to wszystko, musisz koniecznei podac przepisy, przydadza mi sie w grudniu :-) A tort jest megaaaa, ty nasza zdolniacho ,super mamusiu!!!, synek pewnie przeszczesliwy. A jak udały sie zabawy,malowanie buziek itd? Siva ode mnie tez sto lat dla Julki :-) Fifka ale szybcior z Twojego Adrianka, jak juz wstaje to migusiem bedzie latał. Mój do siadania tez ciagnei sie, w taka kołyske jak Kinia sie układa. Dawid mial 13 mscy jak zaczał chodzic to młody pewnie podobnie bedzie. Blanka ja ubieram na noc w sam cienki bawelniany pajacyk bez body pod spod. i przykrywam tylko nozki. My dzisiaj na 16 idziemy na przedstaiwenie do dawida z okazji D.Mamy i TAty a na 19 mam jazde, kiedy ja zaczne w koncu jezdzic ;/
 
Witam się po koszmarnym weekendzie. Dawno nie było u nas tylu negatywnych emocji.. Już w piątek pokłóciłam się z mężem, wyszłam z pokoju trzasnełam drzwiami i czekam w pokoju córki aż przyjdzie pogadać, ale nic z tego. Wiec ja poszłam do niego bo nie znoszę takich cichych dni. Mówię mu co mnie zabolało a on sie zaczął śmiać, że przesadzam. Tak mnie tym śmiechem wk**wił, że złapałam moją torebkę, którą miałam pod ręką i zaczęłam go naparzać nią wszędzie - po głowie itd. Aż mi się komórka rozwaliła którą miałam w środku. on ściagnął obrączkę i wykrzyczał, że koniec z nami. Dobrze, że nasza niunia zaczęła wtedy płakać, bo niewiem jakby to się skończyło... uspokoiła się dopiero jak się pogodziliśmy i zapanowała zgoda jak zwykle.

W sobotę jechaliśmy na urodziny do mojego siostrzeńca. Chciałam założyć nową bluzkę, ale w szafie jej nie znalazłam. Wygląda na to, że jego siostra nadal bierze sobie moje rzeczy. Pisałam kiedyś o tym na zamkniętym i mam naprawdę tego już dość. Myślę nawet żeby ją policją postraszyć.

No a w niedzielę stres nieziemski bo robiłam test ciążowy!! moje objawy były urojone. UFFFF, jedna kreska!!

pozdrawiam was i wasze maluszki ;-)
 
Elama dobrze , ze jedna kreska. Ja dzisiaj mam kiepski humor i chetnie wyrzyłabym sie na tej Twojej szwagierce i potrząsłabym ja porzadnie , co za typ!!!jak mozna komuś coś brac bez jego wiedzy, bez zapytania...co za tupet, za duzo sobie pozwala ta panna. Elama sprobuj ja wziasc i pogadac , powiedz jej prosto z mostu , ze wiesz co robi, i ze nie zyczysz sobie tego..ciekawa jestem jakby zareagowala. A dziecko czesto bedzie godzic rodzicow.:-) Ja tez mam nieraz ochote mojego stłuc na kwasne jabłko ;)
 
hej dziewczyny

ale mialam wczoraj dzien, od obiadu tak mnie strasznie glowa bolala ze wieczorem az mi lzy lecialy a pozniej pojawilo sie pieczenie chyba w żoładku i trwa do dzisiaj, nie wiem o co chodzi. bo nie jadlam na obiad niczego takiego co mogoby mi zaszkodzic, zadnych ostrych przypraw ze wzgledu na karmienie antka. dzisiaj chyba wogole ugotuje kisiel i bede sie leczyc i jakis probiotyk zazyje. a wy co radzicie

na dodatek olik mi sie chyba przeciębil i z nosa jej leci, kaszle bardzo mokro. rano wstala z zaklejonym okiem. do przedszkola nie poszla a w przyszlym tygodniu wyjeżdżamy nad morze a tu choroby sie zaczynają

Blanka jak bylo cieplo to mój maly spal w pajacyku a jak teraz jest chlodniej to jeszcze pod spok mu zakladam bodziaka bo on stale odkryty jest i jak mial tylko pajacyka teraz ubranego to w nocy jak go dotykalam to byl caly zimny

Fifka chlopcy super wygladaja razem, a Adrian taki silny chlopak. mojemu bardzo daleko jeszcze do siadu a o wstawaniu wogole nawet nie myślę

Elama to faktycznie bylo ostro, dobrze ze i test wyszedl negatywny i u was juz nie tak cicho. a co do siostry to faktycznie nieładnie postepuje i musisz cos z tym zrobic bo za chwile nie bedziesz miala ubran
 
reklama
ja już kiedyś jej powiedziałam,że wiem i widzę, że nosi moje rzeczy. Czerwona jak burak wszystkiego się wypierała. Byłam pewna, że już tego nie zrobi. Najwyraźniej się myliłam.
 
Do góry