reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Nisiao zdrówka dla Kini! Kurczę, pewnie swoje odczekacie na tym dyżurze....


Mirka gratuluję i awansu i mieszkanka;) Super, oby cały następny rok Wam się tak fajnie układał:)


Akuku śliczne torty:) I dobrze,że wreszcie masz wolne:)


A u nas pierwszy raz ja robiłam Wigilię - byli moi rodzice z siostrą i babcia z tatą męża:) Jak dla mnie to była największa wigilia do tej pory ale faaaajnie było, racja że im więcej ludzi tym weselej;)
 
reklama
Witam się pośiwatecznie

Nisiao i jak Kinia? Antoś też ostatnio miał taka nagłą temp w nocy i nie umialam czopkami zbić dopiero rano podany nurofer forte zadzialal. temp utrzymywala sie przez cala noc powyzej 38 stopni. i taki byl wtedy jeden dzien i jak dotad sie nie powtorzylo.

Akuku torty wymiatają. szkoda ze tak daleko mieszkasz bo bym zamowila na wczorajszy roczek malego.

my juz po imprezie roczkowej, wszytko sie udalo. maly przespal w kosciele blogosławieństwo i ogolnie pol mszy, tylko na poczatku sie denerwowal bo chcial spacerowac a u nas maly kosciol a w swieta niesamowite tlumy. ale jakos poszlo. aha i zaczyna robic pierwsze kroczki, dzisiaj zrobil 3 naraz i wlecial w moje rece. ale nie patrzy na nic, z obrotu puszcza sie i rusza zanim jeszcze trzyma rownowagę, i tak przy okazji wczoraj przeciol sobie powiekę a dzisiaj zasiniaczyl policzek. oj boje sie co to z nim będzie bo on na nic nie patrzy tylko po trupach idzie do celu. Starsza corka byla taka ostrożna ze pierwsze kroki zroibla w wieku 14 miesięcy gdy już pewnie trzymala równowagę, a ten:szok:

Jagus to super że wigilia sie udala
 
hej kochane!:-)

ja tak pozno, bo w swieta duzo czasu nie bylo na bb, zycze Wam duuuzo ciepla, zdrowia i milosci oraz spelnienia marzen:tak:

U nas wigilia tez pierwszy raz przeze mnie organizowana i wszystko sie udalo- bylo super! duzo pracy-prawda,ale i ogromna satysfakcja:-)

Dziewczyny ten rok jest dla nas cudowny. Maz ma swietna prace, Arek nie choruje prawie, ja swietnie na studiach sobie radze i na dodatek dostalam stypendium naukowe:-) ale najwazniejsza jest kwota- w tym roku 800 zl miesiecznie! takich sum jeszcze na uczelni nie bylo...tak wiec do czerwca mam dodatkowe pieniadze na koncie.. a jakie swieta wypasione byly;-)

ahh..az boje sie,ze przyszly rok gorszy bedzie-bo lepszy juz chyba nie moze:-)

mirka- gratulacje ogromne!;-)

nisiao- zdrowka kini!

dona- gratuluje kroczkow!

jagus- super ze wigilia udana. Super tak samemu ja organizowac;-)
 
Ostatnia edycja:
Kasia gratuluje stypendium , fakt wysoki to stypendium, kiedys to marne kwoty byly, ale to inne czasy byly, a ja bez rodziny wiec tylko na swoje wydatki mialam takie drobne pieniążki.
 
hej, hej

Spoz nione Wesołych Swiat.

Donka dla Antosia sto latek !!!

Dla Kajtka Bandytki rowniez sto latek!!

A my dzisiaj roczek obchodzimy, wczoraj z rodzinka a wczesniej w zlobku. Dzisiaj tylko z rodzicami.

Wrocilismy rano od rodzinki ze swiat.
Jak zwykle rozpakowywanieee, to co najbardziej lubie spadlo na mnie:wściekła/y:

Milej niedzieli:-)
 
Bandyta Wam równiez najlepsze zyczenia na ten roczek

ale widzę że forum umiera śmiercią naturalną, już tylko kilka osób odzywa sie od czasu do czasu, no chyba że jakis problem sie pojawi to wowczas wiele osob dobija sie do "drzwi"
 
reklama
Do góry