reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

reklama
Ja chciałam pojechać po obrusy na stół i pudełka tekturowe bo są dużo tańsze niż tutejszych sklepach a'la domowych. I chciałam takie coś długiego przywiesza się do sufity taka siatka z dziurami na pluszaki o :)

takie rzeczy często można dostać w tesco. i to we wcale dobrych cenach. a też ładne.
 
A ja dzisiaj rano wstalam z bolem glowy, ale skorzystalam ze nie pada deszcz, poszlam na spacer I przeszlo....":)
 
a w Pl jade do Rampersa mega hurtownia dla dzieci ale ma tylko kilka sklepów w Pl i to u mnie na wschodzie ale upatrzyłam tam szczebelkowe łóżko :) identyczne i połowe tańsze niż tu :-)

Pustiszi, czy ty to: Rampers Sp. J.R. Ginalski, M. Zab³ocka ul. In¿ynierska 2 20-484 Lublin tel/fax (81)-441-71-40 infolinia: 801 066 757 NIP 946-10-44-158 www.rampers.pl e-mail: info@rampers.pl, • akcesoria • bramki ochronne • chodziki• dla mamy • foteliki samoch masz na myśli? Bo jak tak, to u mnie "na wschodzie" też mają sklep ;) Obawiam się jednak, że ceny mogą być już raczej centralne...

Kobitki, pytanko mam - czy lepiej kupić fotelik 0-13 kg czy 0-18 kg? I dlaczego?
 
takie rzeczy często można dostać w tesco. i to we wcale dobrych cenach. a też ładne.
kurcze wiem ale do tesco mam okropnie daleko :-( tu nie ma tesco, a jak bede w pl nie bede miała czasu na takie zakupy tu jest real i reszta takie duże meblowo gospodarcze sklepy ale strasznie drogie. Więc ikea jest taka optymalnym rozwiązaniem dla nas :-D a po drugie nigdy ale to nigdy nie byłam nawet w Pl w ikei więc mam powód na wyciągnięcie mojego z domu na wycieczkę :)
 
Pustiszi, czy ty to: Rampers Sp. J.R. Ginalski, M. Zab³ocka ul. In¿ynierska 2 20-484 Lublin tel/fax (81)-441-71-40 infolinia: 801 066 757 NIP 946-10-44-158 www.rampers.pl e-mail: info@rampers.pl, • akcesoria • bramki ochronne • chodziki• dla mamy • foteliki samoch masz na myśli? Bo jak tak, to u mnie "na wschodzie" też mają sklep ;) Obawiam się jednak, że ceny mogą być już raczej centralne...

Kobitki, pytanko mam - czy lepiej kupić fotelik 0-13 kg czy 0-18 kg? I dlaczego?
tak tak to to ja zamawiałam od nich kiedyś koce i karuzele do katalogu w pracy i takie cudaśne i nie drogie były myślałam że mają sklep tylko lublin, chełm, czy zamość warto pojechać :)

przepraszam Vinga nie chce mi się stworzyć jeden teraz :(
 
Witajcie!

Ja też jestem za fotelikiem 0-13 :) Miałam jeden i drugi, zdecydowanie polecam ten pierwszy ponieważ maluchowi po prostu jest w nim wygodniej.

hmmmmm ale mi dobrze, wcięłam z 20 pierogów z borówkami :) Mniaaaammmm!!!
 
reklama
Dziewczyny ale jak się kupuje wózek 3 w 1 prawda ? To jest gondola, spacrówka i nosidełko. Czy nosidełko nie pełni funkcji fotelika ?? Bo zgłupiałam już.
 
Do góry