Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij



dobrze mieć takie dziecko, bo wiadomo, że w życiu różnie bywa.
no i 8 mam do robienia niby ale to nie pilne ;-) wiec uff
i mam pierwsza zgage :-/ teraz pewnie się zacznie... A nawet nie mam pojęcia po czym :-/

A muszę porobić badania, bo przy migrenie ból mi się rzuca na oko 

U nas pokoik schnie, jedna lampa wisi, w poniedziałek wszędzie okna myte będą i będę wieszała firanki (na allegro do małego zamowiłam takie makarony z kulkami puchatymi) no i czekam za tel. kiedy mebelki będą i dopiero kinkiet zawiesimy jeszcze. No i za kołyską czekamy już ee... 2 miesiąc :-/
Normalnie niech on się lepiej wyprowadzi w cholere to będę miała w końcu spokój ;-) No i o krwi pępowinowej mieliśmy, musimy poczytać o tym trochę więcej i po mału jechać umowę podpisywać....