bada m.
Fanka BB :)
jeżyk tez tak mam i czasami nie mogę aż uwierzyć,że jeszcze pare tygodni i będę mieć swojego własnego dzidziusia 
i że już nigdy nie będzie tak jak teraz ,ani gorzej ani lepiej po prostu inaczej,bo będę mamą 3 chłopców ;-)
Nulini na dobre Wam wyszła zmiana pracy
Gniewciu daje czadu,aż siedzieć nie mogę
dobra idę wydać trochę kasy i po syncia do szkoły

i że już nigdy nie będzie tak jak teraz ,ani gorzej ani lepiej po prostu inaczej,bo będę mamą 3 chłopców ;-)Nulini na dobre Wam wyszła zmiana pracy

Gniewciu daje czadu,aż siedzieć nie mogę
dobra idę wydać trochę kasy i po syncia do szkoły
Ostatnia edycja:

