Hej, nadrobiłam te 15 stron i oczywiście nie wiem już nic, jak zwykle nic nie pamiętam, jedynie zrobiłam się glodna bo znowu było o jedzeniu, a że nic nie mam to zjadłam kanapkę z serem i chrzanem 
Byłam wczoraj pierwszy raz u swojej położnej, bo okazało się, że ta do której jestem zapisana wieku temu (każdy musiał się gdzieś zapisać) już nie pracuje. Zebrała wywiad, zmierzyła ciśnienie i pierwszy raz słuchałam serduszka na ktg
Połozna z dużym doświadczeniem, ma dzieci w moim wieku (!), super kobietka, zero dystansu, jestem zadowolona. W każdym momencie mogę zadzwonić i podjedzie z ktg, wszystko za free :-)
Co do ruchów to moje dziecko już trzeci dzień takie spokojne, no ale od czasu do czasu się przeciągnie więc ok.
Byłam wczoraj w odwiedzinach u koleżanki i jej miesięcznej córeczki, słodkości
:-)
Aaaa co do inhalatora to sprawdziliśmy i nie nebulizuje, tzn. tak jak wcześniej burczy ale nie leci para i nie ubywa tej soli fizjologicznej także dzisiaj podjadę z kimś do Biedry i będę reklamować niestety :-(
U nas dzisiaj pochmurno, miłego dnia wszystkim!

Byłam wczoraj pierwszy raz u swojej położnej, bo okazało się, że ta do której jestem zapisana wieku temu (każdy musiał się gdzieś zapisać) już nie pracuje. Zebrała wywiad, zmierzyła ciśnienie i pierwszy raz słuchałam serduszka na ktg
Połozna z dużym doświadczeniem, ma dzieci w moim wieku (!), super kobietka, zero dystansu, jestem zadowolona. W każdym momencie mogę zadzwonić i podjedzie z ktg, wszystko za free :-)Co do ruchów to moje dziecko już trzeci dzień takie spokojne, no ale od czasu do czasu się przeciągnie więc ok.
Byłam wczoraj w odwiedzinach u koleżanki i jej miesięcznej córeczki, słodkości
:-) Aaaa co do inhalatora to sprawdziliśmy i nie nebulizuje, tzn. tak jak wcześniej burczy ale nie leci para i nie ubywa tej soli fizjologicznej także dzisiaj podjadę z kimś do Biedry i będę reklamować niestety :-(
U nas dzisiaj pochmurno, miłego dnia wszystkim!