• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Styczeń 2015

Hej ponadrabialam troche ale polowy juz nie pamietam :P

LayDeek szkoda ze ci nie przedluzyli umowy do dnia porodu, wzięła byś l4 i dla nich chyba żadna roznica. Ja mialam taką sytuacje w tamtej ciąży, na szczęście pracodawca poszedl mi na rękę.
Doggi ty przez ta cholestaze musisz ruchy liczyć, moj to swiruje okropnie.
 
reklama
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry