• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Styczeń 2015

reklama
LayDeek właśnie takie podejście pracodawcy mnie strasznie wkurza...

Ja do Ikei mam jakieś 300 km, najbliższa w Krakowie buuu :(

A tak w ogóle to wstawać szkoda dnia hihi.
Mój synuś obudził mnie przed 6, bo biedny nie mógł znaleźć swojej pieluszki i teraz on nadal śpi, a ja mam gały jak 5 zł.

A taki miałam głupi sen....o dżizas....
 
Ja ostatnio zasypiam nawet szybko, ale jak się przebudze to już mam koniec spania.
Najgorzej jak mi się siku w środku nocy zachce.

Ooo mój Pan się odezwał... żąda picia :P
 
reklama
Udanego dnia wszystkim życzę, zarówno tym jeszcze pracującym jak i leniącym się :-) Ja dzisiaj jadę sobie pooglądać wózki, może uda się już jakiś wybrać a potem to już tylko się zamówi i mały będzie miał swój magiczny pojazd.
Jak zwykle obudziłam się przed 7.. dlaczego nie mogę pospać do 9? Teraz powinnyśmy się wysypiać a nie budzić się tak wcześnie. Jeszcze pogoda za oknem przygnębiająca :-(
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry