• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Styczeń 2015

reklama
Witam z rana :-) ja od 6 nie śpię ;-) i leżę sobie pod ktg słuchając serduszka Kubusia :-)
LayDeek przecież wszystkie będziemy mieć aniołki ;-)
Mnie też w nocy zgaga obudziła. ..
Jenn daj znać jaki wózek wybrałaś :-)
 
Jak Lilka za Tymkiem się wrodzi to ja narzekać nie będę :-P
Ł zawsze mi go do cycka podawał, młody zjadł i spał dalej.
No i nie wisiał na cycu w nocy długo tylko raz dwa i do łóżeczka :-P

No my już po śniadaniu, pije teraz kawkę, a dzieci jak na razie się bawią :-)
 
LayDeek no raczej:-) ja strasznie lubiłam karmić piersią i nie mogę się doczekać ;-) mimo zmęczenia zawsze jakoś pozytywnie patrzylam na wszystkie niedogodności, uroki macierzyństwa :-)
 
miłego dnia :happy2:
Elutka to jednak plus pobytu w szpitalu,serduszka posłuchać :-)

My wczoraj składaliśmy szafę,jeszcze nie skończona ale jest (i okropnie mi zagraciła pokój,ale nic nie mówię ,bo mężu mnie przeklnie :-D)

zaraz jadę do dentysty :-(:-(
 
reklama
U nas też dzisiaj w lumpie dostawa u miałam iść, ale uziemiona jestem :-(
Szkoda mi Niksona, bo ma taki ochydny antybiotyk, a dzielnie go pije i popija hektolitrami soku.
I w ogóle ona jak chora to taka kochana jest heh
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry