• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Styczeń 2015

reklama
No to już znalazłam winną :-P

Dzieciaki w końcu poszły spać.
Zwariuje z nimi tyle czasu w domu, bo po Nikoli choroby w ogóle nie widać, a nawet powiedziałabym, że choroba dodaje jej powera.
Mam nadzieje, że jutro potworki nie wstaną o 6...
 
Alecta no ja też już Ole oddelegowalam do wyra odśpiewała (a co! Tez można) murzynka bambo i w połowie trzeciego razu zasnęła :D ona jest niezła z tym spaniem :P
 
Emilchen moja ola do wszystkiego ci zrobi melodie ;) do dziś tez nie wiedziałam se murzynka bambo można śpiewać ;)



Nulini ja też chcę do Ikei ja bym mogła tam fortunę zostawić takie cuda mają :)
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry