• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Styczeń 2015

reklama
Ja myślę nad farbą, chcę jakiś ciemny brąz, coś czekoladowego...

Ja nie polecam pianki palette, kolor trwały, ok, może nawet aż za bardzo, ale strasznie mi włosy zniszczyła.
 
Jezyk mój szwagier oli zawsze odpowiada na to "życie nie jest fair" :P


Alecta taaaa rozmowy z brzuchem mistrzostwo, Ola zawsze zachwala się jaką to jest super starszą siostra i wmawia juz stachowi ze będzie ja uwielbiał bo ona jest super i ma piękne włosy... Narcyz mały po tacie ;)



Nie no przesada... Właśnie mi się ulało ;(
 
Haha udana jest :-D
Nikola Lilce już pół życia zaplanowała :-P
A dzisiaj z Ł rozmawiamy, że trzeba będzie suszarkę kupić nową i do sufitu w łazience przywiercić, bo jak dojdzie łóżeczko to na tą rozkładaną nie będzie miejsca, a Nikola stwierdziła, że przecież będzie miejsce.
Wystarczy kupić piętrowe łóżko i wstawić je do jej pokoju, a wtedy ona będzie spać na górze, a Lila na dole i już jest miejsce na suszarkę :-P
 
reklama
Jezyk no właśnie nie obzarlam się :/ ja ostatnio w ogóle nie czuje głodu!!!!! Tylko rano jak wstaje, ale zjem pół bułki i do wieczora czuje jakbym miała wybuchnąć :/ no ale to ponoć przez to ze Stachu urządził sobie poduszkę z mojego żołądka :/
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry