• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Styczeń 2015

reklama
Aaaaa wścieknę się zaraz.
Nie mogę leżeć, bo zaraz mnie skurcze łapią od krzyża do podbrzusza.
Jak siedzę jest ok, ale jak ja mam na siedząco spać :'(
 
sprite w nowej gazetce Tesco,już mikołajkowej są jakieś zabawki z Tomka na promocji,może nie wiesz,a chciałabyś wiedzieć ;-)

wasze maluchy są super,a mój Mikołaj nie lepszy
M:gada do brzucha
Ja:a jak nie będziesz lubiał Gniewka po urodzeniu? (podpuszczam go )
M: będę go lubiał ,tylko musimy go dobrze wychować i nie rozpuścić :sorry2: myślałam,że padne z niego


o 8 zjadłam trochę czipsów i teraz mam taką zgagę,że masakra :szok:
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry