Nulini
Po prostu szczęśliwa!
McPearl, o masakra
Moja mama też się czasem wtrąca w to, jak Młodą ubieram na jakieś wyjście, ale w nosie to mam
A ze szpitala to faktycznie rewia mody powinna być!
Doggi, ale masz wygadaną Córę, no nie mogę z niej
Moja Tosia też zawsze przeprasza, jak jej się coś wyleje, zabrudzi, etc :-( A najgorzej, jak przeprasza za coś, czemu winna nie jest, serce mi się kraje...
alecta, mnie też się strasznie ciężko oddycha :-(
jeżyk, brawa dla Kacpra!!!
agulqa, takich klientów to od razu na czarną listę!
Dałam radę, chociaż zwalona jestem mega, odwykłam od pracy
A jeszcze później otwarcie knajpy znajomych moich rodziców i w domu byłam o 21...
Idę spać...
Moja mama też się czasem wtrąca w to, jak Młodą ubieram na jakieś wyjście, ale w nosie to mam
A ze szpitala to faktycznie rewia mody powinna być!Doggi, ale masz wygadaną Córę, no nie mogę z niej
Moja Tosia też zawsze przeprasza, jak jej się coś wyleje, zabrudzi, etc :-( A najgorzej, jak przeprasza za coś, czemu winna nie jest, serce mi się kraje...alecta, mnie też się strasznie ciężko oddycha :-(
jeżyk, brawa dla Kacpra!!!
agulqa, takich klientów to od razu na czarną listę!

Dałam radę, chociaż zwalona jestem mega, odwykłam od pracy

A jeszcze później otwarcie knajpy znajomych moich rodziców i w domu byłam o 21...
Idę spać...
ale jakoś liczyć trzeba