• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Styczeń 2015

reklama
McPearl to co podałaś jest logiczne,280 dni trwa ciąża od om a miesiąc księżycowy 28 więc wychodzi 10,ale powiedź komuś kto się pyta który to miesiąc? 10 :-p:szok::-D lekarz liczy tygodnie ja również,ale też wkładam to w jakieś ramy -mniej więcej

Doggi zdrówka dla Olci :happy2:

mnie dziś dźga,kłuje w środku ,jakby szyjka,ale nie wiem,poszłam na spacer z dziećmi to myślałam,ze nie wrócę do tego brzuch się stawia mimo magnezu,teraz siedzę i to samo :-(a najgorsze,że mnie gin od lipca nie badał,aż za tydzień się sama upomnę
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny mam pytanko: czy Was też bolą dłonie w stawach i nogi w kolanach? Rano wstaję jak kaleka tak mnie kolana bolą, jak rozchodzę to już w miarę ok, a dłonie w stawach to cały dzień, mam ogólnie napuchnięte, obrączki i pierścionka nie noszę już z dobry miesiąc. To, że mam dłonie i kostki napuchnięte to rozumiem, ale palce to mnie tak bolą, że nie domykam dłoni.

Mąż mi dziś przywiózł na tydzień teściową, moja "radość" nie ma końca :wściekła/y:
 
Bada dzięki


Goferek ja mam w kolanach o kostkach największy ból, ostatnio też w łokciach, nie wiem id czego to ale czasem to nawet rozchodzic nie idzie. A opuchniecia yo możesz mieć wszędzie, woda zatrzymuje się w organizmie i mi np nic chwilowo nie Pomaga nawet usta mam spuchniete :/


Ja znalazłam takie liczenie i Sue w sumie zgadza
 

Załączniki

  • 1415484347573.jpg
    1415484347573.jpg
    33,3 KB · Wyświetleń: 58
goferek ja sobie tłumacze,że to maluch nam zabiera z organizmu witaminy i różne takie i dlatego takie dolegliwości ,mnie jakis czas temu bolały zęby,nie jeden,tylko cała szczęka ,dziąsła,ale zaczęłam od nowa brać systematycznie witaminy i jest lepiej

mi wieczorem tez puchną nogi,takie balerony sie robią i skarpetki się odciskaja,a rano tego nie ma :tak:

Dobranoc :happy2:
 
Ostatnia edycja:
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry