reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

reklama
Hejka, u nas wczoraj przebiła się prawa górna jedynka, pewnie zaraz będzie się przebijać lewa. Ogólnie horror, bo młody od zeszłego czwartku nie chce jeść, gorączkuje, co chwile płacze i tylko na rączkach, tak mu dają te ząbki popalić... Mam nadzieję, że to minie, bo już psychicznie i fizycznie siadam. Dzisiaj spalam jakoś dwie godziny w nocy, bo ten nie dość że zasnął przed 22 (!!!) pierwszy raz od urodzenia, to o 23 obudził się z płaczem i do 3 nosiłam go na rękach, bo co mi usnąl i chciałam go odłożyć do łóżeczka albo do nas do łóżka to wrzask jeden wielki i tyle... U męża też nie chciał być na rękach, tylko u mamy i koniec. W końcu się ocknęłam i po 3 dałam mu paracetamol to pospalismy do 5 i od tamtej pory na nogach...
 
Kasia u nas 2 dni temu taka noc była, tylko szybciej nurofen dałam ;-)

Doggi mmr jest w podstawie, odra, świnka, różyczka.

Mój to głownie tata tata, czasem jakieś inne twory :-D I zasuwa przy meblach prawie tak szybko jak na czworakach. Ale nawet nie próbuje sam, w sumie ma czas :-) Haha brawo nogami też potrafi i piątkę przybije. Gasi światło po wyjściu z łazienki i zamyka drzwi jak wracamy do domu :-D:-D:-D
 
Witam, nie pisałam, bo my bradzo chorzy, starsza choruje u teściowej bo się dziewczyny zarazaly nawzajem. W tym miesiącu moje dziecko w przedszkolu było aż 3.dni.... ja 2.dni temu znów u lekarza, w nocy nie śpimy, katar mała bradzo męczy a do tego idzie 7 my ząb....:/

Okres dostałam po 8 dniach i w sumie czułam się trochę rozczarowana nawet, bo juz pokój dla 3.ki dzieci rozplanowalam haha, i mam nauczkę, ze nigdy nie mogę liczyć, ze każdy okres będzie regularny.....

Emi usmialam się do łez czytając smsa od Twojej koleżanki....hahah

Ja juz sobie dziecko w miarę ustawiłam, zasypia albo na cycu albo sama w lozeku z butelka wody z sokiem, je i śpi regularnie i tata ja uspia sam w 10 minut jupi! A i w niedz . Wyrwalan się do teatru wieczorem i jest super! :) tylko te zebowe nocki....aaaa: (
Licja i Aga gratuluję ślubu: ) a jakieś zdjatek byście nie wyrzuciły....?:)
Milego
 
Cześć gratuluję wszystkim z okazji ślubów.

Franek ma w końcu pierwszego zęba. Jedynka dolną. Meczy się okrutnie a my razem z nim. Gada dadaa, tstata i start zadowolony z tego powodu. Przy usypianiu nosze go na rękach i tule.

Cyprian w pierwszej klasie. Poza tym jak zwykle pełno treningów więc zapitalamy jak Alecta.

Szczepimy według kalendarza i nic więcej.
 
Ja pierdziele nic mi dziś nie idzie! Stachu menda jojczy cały dzień. Ja czuję się chu.jowo okresowo i wszystko mi z rąk Leci. Robię sernik i kuźwa zamyslilam się i za długo miksowalam i się du.pek napowietrzył więc teraz siedzę i czekam aż bąbelki wyjdą bo inaczej sernik będzie na straty a nie chce bo mam 3 chłopów w domu i to dla nich na dzień oblecha (chłopaka) i w ogóle chodzę wściekła, a co, pms rulez


Jezyk ty to w ogóle kozak jesteś. Pamiętam jak w ciąży ciągle kursowalas wte i wefte i z powrotem gdzie ja ledwo du.psko ruszalam z kanapy ;)
 
Doggi z tego co mi wiadomo to MMR jest obowiązkowe to jest na odre,ospę i rózyczkę. Bez sensu , my tylko na odrę byliśmy szczepieni a teraz wymyślają...

Dorianek gada ale po swojemu, nie spieszy mi się jakoś z tym :p Jakby się doszukać to jakieś maaaamaaaa mu wychodzi ale raczej nie przypisuję do jego gadania konkretnych słów.

Co do zasypiania to kładziemy go do łóżeczka i sobie tam wariuje jeszcze jakiś czas, zaczepia nas i w końcu pada i idzie spac ;)

Jezyk gratulujemy zębola ;)

Mysza nie obawiasz się próchnicy butelkowej? Ja jestem przeciwna memlaniu smoka od butli z jakimś piciem. U nas na noc zęby przemywane na razie gazikiem z wodą przegotowaną ale mały ma taką swoją "szczoteczkę" i równo nią jedzie :D i jest żywo zainteresowany naszą elektryczną ;)
 
Ostatnia edycja:
My mamy szczoteczkę i pastę z Zaja od pierwszego zęba (jak już ma tyle zębów to trzeba dbać :tak:) a i tak w nocy je 2x mm i kilka razy pije herbatkę,nic nie poradzę na to że on w nocy nadrabiam zaległości(w dzień jest tyle do obejrzenia,że nie ma czasu )a próchnica jak ma być to będzie, trudno :-)

Jeżyk popieram słowa Doggi ,szacunek za pracę,dom,treningi :szok:

Gratki zębów dla Wszystkich :happy:
 
Ciekawe czy Oskarek już chodzi :-) Chyba z naszych dzieci było mu do tego najbliżej :-D

Dobrze, że przedszkole mamy 5 min od domu, rety ale nie lubię wychodzić z domu w chłodne dni :confused2: Jeszcze M w połowie drogi powrotnej albo i wcześniej ma focha na wózek i trzeba go nieść :confused2:
 
reklama
Do góry