reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Dzisiaj Dzień Ojca i z tej okazji zapraszam cię do wysłuchania rozmowy, której bohaterem jest Patrick Ney. Psycholog, doradca rodzicielski, tata dwóch córeczek, urodzony w Anglii, co w tej historii ma również znaczenie ;) Posłuchaj rozmowy

Natomiast o 17:00 zapraszam Cię na live z Agnieszką Hyży - porozmawiamy o rodzicielstwie, macierzyństwie i oczywiście o ojcostwie. O tym co robić z "dobrymi radami". Dołącz

reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Paulettah

Fanka BB :)
Miasto
Poznań
Pauletah, zapytaj :) mojemu tez glukoza wypadla z glowy.

Koty zaatakowaly mi wozek :D

Ten taki bardziej aktywny czy mi sie zdaje? Byłam kiedyś w innej sprawie w oddziale stacjonarnym i powiedzieli ze do tej części online oni nie maja dostępu :/ mój coś ostatnio czułości sie domaga ImageUploadedByForum BabyBoom1442350907.729960.jpg

Załączniki

• ImageUploadedByForum BabyBoom1442350907.729960.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1442350907.729960.jpg
    25,7 KB · Wyświetleń: 32
reklama

Innabajka

Ten taki bardziej aktywny czy mi sie zdaje? Byłam kiedyś w innej sprawie w oddziale stacjonarnym i powiedzieli ze do tej części online oni nie maja dostępu :/

Ten to leniuszek dlatego dam rade fotke zrobic, teraz razem spia w gondoli... eh kota nie oduczysz i juz. Idz do oddzialu sie upewnic ze oni bic zrobic nie moga, kurcze jakies wyjasnienie musi.byc

Paulettah

Miasto
Poznań
Ten to leniuszek dlatego dam rade fotke zrobic, teraz razem spia w gondoli... eh kota nie oduczysz i juz. Idz do oddzialu sie upewnic ze oni bic zrobic nie moga, kurcze jakies wyjasnienie musi.byc

Moje razem nie lubią rudy liże szarego ten sie wkurza i go bije :D

No ja tam zadzwonię sobie na te infolinie ale poczekam jeszcze z 2 dni moze wrócą :)

green_parsley

Ja tez jestem zdecydowanie za zamknieciem forum ! ;)
Kolejna nie przespana noc, burza mnie obudzila, a byla konkretna wiec jakies dwie h spedzilam pod koldra zwinieta w kulke z mala dziurka do oddychania i palcami w uszach i tak sie przewalam od tamtej pory z boku na bok...
Ja tez ostatnio robilam karpatke, pyyyycha! ;)

Ulicha

Miasto
Śląsk
Mojego chyba dziś parzło łóżeczko i o 5 do mnie przywedrował i teraz mnie odkupu je z pościeli :) i znów mi się juz nie chce spać, podobnie było z olinem tylko ze wczesne obudzi były dopiero w 8 miesiącu a i nie tak jak teraz :(

paulinas8

Miasto
Warszawa
Ej dziewczyny boli mnie brzuch jak na miesiaczke czy to zle ??
Emenems, mnie czesto tak pobolewa ale lekarz wielokrotnie mnie uspokajal, ze jesli nie ma krwawienia to tak poprostu jest, szczegolnie po 20 tyg,wszystko sie rozciaga i to dlatego. Ale wiesz, jak jestes mega zniepokojona to zawsze lepiej zadzwonic do poloznej czy lekarza
milego dnia!

reklama
Do góry