reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Dziewczyny, pisałyście że kupowałyście ciążowe jeansy. Nie chce mi się jechać do Warszawy, ale chyba będę musiała bo boje się zamówić bez mierzenia... możecie mi powiedzieć jak z rozmiarówką? Chciałam kupić normalne, ale większe, ale o ile w pasie są OK to tu na mnie wiszą i są za duże. Możecie coś polecić? I napisać jaki rozmiar nosiłyście przed i jaki zamawiałyście teraz? Podobno jeśli nosiłam M to powinnam zamówić ciążową M. Jestem w tym temacie totalnie zielona...
 
reklama
Dziewczyny, pisałyście że kupowałyście ciążowe jeansy. Nie chce mi się jechać do Warszawy, ale chyba będę musiała bo boje się zamówić bez mierzenia... możecie mi powiedzieć jak z rozmiarówką? Chciałam kupić normalne, ale większe, ale o ile w pasie są OK to tu na mnie wiszą i są za duże. Możecie coś polecić? I napisać jaki rozmiar nosiłyście przed i jaki zamawiałyście teraz? Podobno jeśli nosiłam M to powinnam zamówić ciążową M. Jestem w tym temacie totalnie zielona...
Chyba nie bardzo Ci pomogę ale przed ciąża nosiłam rozmiar 36-38 w zależności od producenta i fasonu a teraz w hm kupiłam skinny jeans ciążowe 38 i do brzucha sa na mnie idealne a potem jest pas, który na początku był trochę luźny.
Chce zamówić na Allegro tez legginsy bo mam jedne tez z hm ale przydałyby sie jeszcze ze dwie pary. Macie jakiegoś sprawdzonego sprzedawcę? Nie chce zamówić jakiegoś prześwitującego badziewia ;)
 
Dziewczyny, pisałyście że kupowałyście ciążowe jeansy. Nie chce mi się jechać do Warszawy, ale chyba będę musiała bo boje się zamówić bez mierzenia... możecie mi powiedzieć jak z rozmiarówką? Chciałam kupić normalne, ale większe, ale o ile w pasie są OK to tu na mnie wiszą i są za duże. Możecie coś polecić? I napisać jaki rozmiar nosiłyście przed i jaki zamawiałyście teraz? Podobno jeśli nosiłam M to powinnam zamówić ciążową M. Jestem w tym temacie totalnie zielona...

W teorii tak jest - jeśli nosiłaś M, zamów M. Kupujesz w H&M?
Kupiłam tam chinosy, i musiałam wziąć rozmiar mniejsze, a i tak w pasie są lekko luźne. Na brzuchu leżą super.
Ale jeansy i legginsy już moja rozmiarówka była ok.
 
To ja bym na Twoim miejscu zaskoczona nie byla, skoro temat, ze tak powiem byl obgadany. Ale gratki. Moj ukochany zrobil mi totalna niespodzianke oswiadczajac sie po paru miesiacach znajomosci, zabral mnie na wycieczke i dostalam piekny brylancik. Mama nigdy nie rozumiala, co takiego robie tym facetom, ze chca mnie tak szybko "zaklepac". Przed moim M, oswiadczylo mi sie dwoch facetow :D mam cala "kolekcje" pierscionkow i bizuterii. Po rozstaniu nie chcieli tego przyjac. Tak mnie na refleksje z rana wzielo. Pogmatwane to zycie bylo przed tym co sie teraz wydarzylo :)

Niezła jesteś, ja mam tylko jeden pierścionek oświadczynowy, którego ex nie chciał przyjąć z powrotem. [emoji6]
A zagmatwane życie przed moim obecnym nie-M też miałam... w sumie zwłaszcza na początku naszej znajomosci, były ostre jazdy z byłym facetem (do dziś się całkiem nie może odczepić, po 9 latach).

A z obecnym moim nie-M - raz ja odmówiłam oświadczyn, potem on mi [emoji23] i teraz jakoś po 9 latach razem powoli wracamy do tematu.

A tak w ogóle to pozdrawiam z namiotu! Robiliśmy testowanie nowego sprzętu i nawet nie spało mi się gorzej niż w domu (siku o 2 w nocy pod krzaczkiem, bajka [emoji23])
Tak więc urlop pod namiotem we wrześniu jest nadal w planie!
 
Dziewczyny, pisałyście że kupowałyście ciążowe jeansy. Nie chce mi się jechać do Warszawy, ale chyba będę musiała bo boje się zamówić bez mierzenia... możecie mi powiedzieć jak z rozmiarówką? Chciałam kupić normalne, ale większe, ale o ile w pasie są OK to tu na mnie wiszą i są za duże. Możecie coś polecić? I napisać jaki rozmiar nosiłyście przed i jaki zamawiałyście teraz? Podobno jeśli nosiłam M to powinnam zamówić ciążową M. Jestem w tym temacie totalnie zielona...
Ja mam skinny leggins czy jeans z h&m rozm.40 waze 58kg i 158cm

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
@szarotka27 jestesmy w Lebie[emoji4]ok 14 ma wyjsc sloneczko,poki co pada i siedzimy w pokoju[emoji4]

@kass.es z magnezem to wiesz ...nie kazdy magnez to magnez[emoji4]
Ja mam slowmag to lek a nie suplement[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja biorę magneB6, 3x1 tak mi zalecił mój gin. Generalnie zawsze miałam problem ze skurczami i bałam się tego w ciąży ale na razie mi nie dokuczają.
Kupowałam sobie jeansy ciążowe w H&M, na codzien noszę 38, wzielam 40 na zaś jakby mi tyłek urósł i nawet nie wiszą, prócz pasa. Też planuje zamówić jeszcze coś z allegro.
Ja się dziś lenie na łeżaczku na wsi :)
 
Hej dziewczyny ja powoli koncze urlop. Zjechalismy z jeziora do mamy. Pelen tydzien slonca mielismy! Niesamowitr szczescie. Daiewczyny moje wybawione my wypoczeci! Czuje sie bardzo dobrze, choc od czasu do czasu kregoslup pobolewa. Jeszcze kilka dni i spadamy do Niemiec.
Niestety czasu braklo zeby was czytac regularnie podczas urlopu. Mam nadzieje ze wszystko u wszystkich dobrze!

A przy okazji dzisiaj zaszalalam z sasiadka [emoji173] i oto rezultat.
1502621218-aaaaaa.jpeg
1502621223-aaaaaa.jpeg

1502621233-aaaaaa.jpeg
 
reklama
Dzięki dziewczyny :-)

@MilkyWay też patrzę na te skinny :-)

@Kejka ze spodniami u mnie to różnie bo mam w szafie różne marki, ale nie ukrywam że lubiłam zaszaleć w kwestiach jeansów i kupić sobie drogie jeansy. Teraz jak zaszłam w ciąże to zaczęłam obczajać sieciówki bo szkoda mi jednak tyle kasy na ciążowe jeansy bo liczę po cichu na powrót do figury sprzed ciąży. I tak kupiłam jeansowe joggersy w gumę z Reserved i 1 parę mam takich uciągliwych jeansów z HM plus krótkie też mam z HM ale to już materiał i takie jeszcze coś jakby z dresu też z HM. Tylko nie z działu ciążowego, a normalnej kolekcji. Rozmiarowo właśnie 36/38 dlatego chyba albo się jeszcze obmierzę albo jednak się przejadę do tej Warszawy i przymierze bo jak tak przeglądam to chyba właśnie najfajniejsze ciążowe jeansy ma HM.


@Funia90 fajnie, pogoda nad morzem zmienna więc bardzo możliwe ;-) Jak my byliśmy na półwyspie zapowiadali niby od środy deszcz, a deszcz padał tylko w nocy w piątku na sobotę. I cały tydzień był piękny także miłego urlopu i pięknej pogody :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry