reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Wytrzymałam do 630 dziś uff, więc nawet nie wkładałam.
Po południu będzie wynik, mam nadzieje ze wszystko Ok. Człowiek się nerwicy nabawi;p
Ja idę w poniedziałek na badania...a co do tego tsh i ft4. Przypomniało mi się, że nasza endokrynolog ze szpitala leczacym się u niej pacjentom zlecala badanie tsh tylko, jeśli chodziło o kontrolę, bez ft4. Więc zrobię bez a najwyżej dorobię jak wyjdzie dziwne tsh.

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
reklama
Ja idę w poniedziałek na badania...a co do tego tsh i ft4. Przypomniało mi się, że nasza endokrynolog ze szpitala leczacym się u niej pacjentom zlecala badanie tsh tylko, jeśli chodziło o kontrolę, bez ft4. Więc zrobię bez a najwyżej dorobię jak wyjdzie dziwne tsh.

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
No w sumie długo się nie czeka na wynik więc w każdej chwili można zrobić ;)
 
No w sumie długo się nie czeka na wynik więc w każdej chwili można zrobić ;)
No, a i tak muszę zapłacić sama za krzepliwosc krwi, bo rodzinna nie może tego zlecić i badanie poziomu wit. B12. Nie wiem po co mi to ale moja ginekolog sobie życzyła[emoji57] a pamiętam że za wit. D3 kupę kasy placilam kilkadziesiąt złotych

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
No, a i tak muszę zapłacić sama za krzepliwosc krwi, bo rodzinna nie może tego zlecić i badanie poziomu wit. B12. Nie wiem po co mi to ale moja ginekolog sobie życzyła[emoji57] a pamiętam że za wit. D3 kupę kasy placilam kilkadziesiąt złotych

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
Ja za b12 płaciłam 45 zl ehhh.. sobie życzą trochę...
 
Ja za b12 płaciłam 45 zl ehhh.. sobie życzą trochę...
Co Ty mówisz...to może powiem że zapomniałam haha [emoji16] bo serio nie wiem po co mi kazala to zbadac.... tak czy siak lykam tę witaminę i to z najlepszej firmy wg niej no to co mogę więcej zrobić....

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
Co Ty mówisz...to może powiem że zapomniałam haha [emoji16] bo serio nie wiem po co mi kazala to zbadac.... tak czy siak lykam tę witaminę i to z najlepszej firmy wg niej no to co mogę więcej zrobić....

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
Sprawdź u siebie ile, ja jakoś pół roku temu robiłam. Może gdzieś znajdziesz jakieś fajne promo;) moja przychodnia czasem rzuca takimi haha.
 
No, a i tak muszę zapłacić sama za krzepliwosc krwi, bo rodzinna nie może tego zlecić i badanie poziomu wit. B12. Nie wiem po co mi to ale moja ginekolog sobie życzyła[emoji57] a pamiętam że za wit. D3 kupę kasy placilam kilkadziesiąt złotych

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
Ja też robiłam b12 i D3 ale na własną rękę przed ciążą;). A potem lekarz z kliniki (dyrektor zresztą, bardzo ceniony no i zrobił swoją robotę;)) pytał po co robiłam a że wyszedł duży niedobór D to powiedział, że mogę sobie suplementowac tak dla siebie ;). To ja już naprawdę czasem nie wiem czy coś ma tak naprawdę znaczenie czy nie...Sa oczywiście jakieś badania obowiązkowe a inne pewnie opcjonalne albo z powodu wskazań i może faktycznie tak jest, że przebadać to się można na wszystko tylko czy jest sens. Ja to bym się badala tylko tyłu tysięcy nie mam [emoji38]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja też robiłam b12 i D3 ale na własną rękę przed ciążą;). A potem lekarz z kliniki (dyrektor zresztą, bardzo ceniony no i zrobił swoją robotę;)) pytał po co robiłam a że wyszedł duży niedobór D to powiedział, że mogę sobie suplementowac tak dla siebie ;). To ja już naprawdę czasem nie wiem czy coś ma tak naprawdę znaczenie czy nie...Sa oczywiście jakieś badania obowiązkowe a inne pewnie opcjonalne albo z powodu wskazań i może faktycznie tak jest, że przebadać to się można na wszystko tylko czy jest sens. Ja to bym się badala tylko tyłu tysięcy nie mam [emoji38]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Mi moja ginekolog kazala d3 robic bo ponoć ona jest bardzo wazna przy zapłodnieniu....kiepski wynik wyszedl więc od miesięcy suplementuje

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
Do góry