reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
Ale Wam zazdrosze tych pięknych dwóch kresek <3 mam nadzieję, że w piątek dołączę do Was pełną gębą :D
Poki co boli mnie podbrzusze, raz tak jak na @, a raz tak trochę inaczej bardziej w centrum niż po stronie jajników i czuję co jakiś czas kłucie w piersiach... Pewnie już sobie wkręcam :p
 
Ale Wam zazdrosze tych pięknych dwóch kresek <3 mam nadzieję, że w piątek dołączę do Was pełną gębą :D
Poki co boli mnie podbrzusze, raz tak jak na @, a raz tak trochę inaczej bardziej w centrum niż po stronie jajników i czuję co jakiś czas kłucie w piersiach... Pewnie już sobie wkręcam :p
A może obydwie sobie wkrecamy:D
 
Ja przed spodziewaną @ bardzo spokojnie do tego podchodziłam, ogólnie z mężem w czasie starań też mieliśmy podejście, że jak się uda, to będzie super, ale jak się nie uda, to też będzie dobrze :) i udało się, za pierwszym razem :)

Co do objawów - ja na razie brak. Jedynie ból piersi.
 
Ja przed spodziewaną @ bardzo spokojnie do tego podchodziłam, ogólnie z mężem w czasie starań też mieliśmy podejście, że jak się uda, to będzie super, ale jak się nie uda, to też będzie dobrze :) i udało się, za pierwszym razem :)

Co do objawów - ja na razie brak. Jedynie ból piersi.
Ja totalnie wylaczylam myślenie związane z zajsciem:)ale oczywiście testy owulacyjne robiłam mierzylam temperaturę itd:)
 
reklama
Do góry