reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Hej dziewczyny ja juz po drugiej wizycie. Podejzelismy na usg dzidzie. 9 tydzien ciazy mamy. Termin na 13.1.18. Karta ciazy zalozona, spuscili mi chyba z pol litra krwi na badania :-)
Dzidziunia ma 2 cm i na usg wygladala jak mis haribo mamy male nozeczki i raczki nastepna wizyta za 4 tygodnie.
 
reklama
Hej dziewczyny ja juz po drugiej wizycie. Podejzelismy na usg dzidzie. 9 tydzien ciazy mamy. Termin na 13.1.18. Karta ciazy zalozona, spuscili mi chyba z pol litra krwi na badania :-)
Dzidziunia ma 2 cm i na usg wygladala jak mis haribo mamy male nozeczki i raczki nastepna wizyta za 4 tygodnie.
Konkretnie kiedy wizyta? To podobnie jak u nas wczoraj bejbik miał 2.25cm[emoji5]

24.04.2017 ICSI transfer 5dniowej blastki 26.05.2017 pojawiło się serduszko [emoji171] 10.01.2018 czekamy na Ciebie [emoji188]
 
weroni2018 ja mam termin 6-7 :)

Zapomniałam dziś do pracy telefonu i weszłam na forum na komputerze i zobaczyłam wasze suwaczki. Jak to już ładnie wygląda :)

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty! Ja na kolejną muszę czekać do 30.06. Mam nadzieję, że szybko zleci :)
Ja mam nowy dziwny objaw. Mianowicie męczy mnie rozwolnienie prawie codziennie. Spotkałyście się z czymś takim?

Paulletta trzymam kciuki!

dreamscometrue ja też się dopisałam :)

Miejmy nadzieje,ze to bedzie styczeń,a nie grudzien :-)
 
dreamscometrue:

wizyta badania 09.06.
wizyta usg - prenatalne + spotkanie z anastezjologiem w sprawie cesarki 13.07.
termin porodu 15.01.2018
ps. na telefonie dziwnie widzę ten kalendarz muszę sprawdzić na laptopie.


zabamonika- nic się nie stresuj, zawsze możesz poprosić polozna o tlumacza na usg, właśnie dopiero po skoczonych 12 tygodniach jest to usg czyli w sumie 13sty ale zleci Nam " szybko " :)

Dziewczyny w 5 tyg nie martwcie się jeszcze zarodek i serduszko mają czas na pojawienie się i na pewno tak będzie :)


Czy macie jakieś sposoby na okropne zawroty głowy ? jak ide cały świat wiruje aż nie czuje że stawiam kroki momentami, takie mam chwilę... czy wy też?

mamaincognito a gdzie mogę znaleźć listę która stworzyłas :) ?
 
Hej, mnie nos na zapachy uaktywnil az szampon do wlosow musialam zmienic bo mi zapach przeszladzal.
Gratuluje udanych wizyt.
Jak mam sie dopisac do tego kalendarza?
 
Hej dziewczyny, nie ma nie w kalendarzu [emoji14] Termin mam na 02.01.2018 a wizyta usg 20 czerwca (to bedzie 12 tydzien)
Już jestes [emoji5] mozna też próbować samemu się zapisać [emoji16]

24.04.2017 ICSI transfer 5dniowej blastki 26.05.2017 pojawiło się serduszko [emoji171] 10.01.2018 czekamy na Ciebie [emoji188]
 
reklama
Hej, mnie nos na zapachy uaktywnil az szampon do wlosow musialam zmienic bo mi zapach przeszladzal.
Gratuluje udanych wizyt.
Jak mam sie dopisac do tego kalendarza?
Hej tu jest link do kalendarza Link do: Kalendarz Styczniowki2018 wpisujesz jak w excelu. Jeśli na telefonie korzystasz musisz mieć pobrane Arkusze google i jak to zainstalujesz to w to wchodzisz [emoji5] jak nie dasz rady daj znać wpiszę Cię

24.04.2017 ICSI transfer 5dniowej blastki 26.05.2017 pojawiło się serduszko [emoji171] 10.01.2018 czekamy na Ciebie [emoji188]
 
Do góry