reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Parkolka ja tez przewaznie na większe zakupy wybieram się z mezem bądź z corka. niestety dziś nikogo do pomocy nie było. A bylam taka zadowolona bo to moje pierwsze zachcianki przez te całodobowe mdłości nic mi jesc się nie chciało a dzisiaj bach, wiec poleciałam do sklepu i zaszalałam:chlebek z zurawina, bagietki, kabanosiki, rodzynki pizze, twarożek itp.
A teraz to wszystko lezy na stole lub w lodowce a przez wyrzutu sumienia ze mogłam zaszkodzić Malenstwu zjadłam tylko 6 brzoskwin naraz i opakowanie kabanosów ( choc i to tak dużo w porównaniuz poprednimi dniami).

A co do plci ja dowiadywałam się zawsze po 20 tyg, choc tak jak mówiłam na każdej wizycie mam usg.
 
reklama
@malinka1000 myślę, że nic Ci się nie stanie, raz nie zawsze. Ciągłe przeciążenie mogłoby nam zaszkodzić. Ja czasem, nawet z 8 kg potrafię przywlec, bo byłam na większych zakupach mięsnych do tego wstąpiłam po jakieś owoce i warzywa i wychodzi troch kg.
 
Dziewczyny mam do Was pytanie? Jak z zakupami? Same nosicie czy ktoś Wam pomaga? Nie to zebym była leniuchem bo tak nie jest ale dziś na przykład miałam tyle zachcianek i zrobiłam mega zakupy bo wszystko chciało mi się jesc a potem sama musiałam taszczyć to do domu: maz w pracy , starsa Córa w szkole. Ja wiem ze mamusie które maja malutki dzidzi w domu to nie maja wyjścia ale powem Wam zmachałam się a teraz czuje takie kłucia. Nie wiem czy to psycha mi siada bo zaczęłam się zastanawiać czy się nie przedzwignełam:(. Do tej pory bylam typowa silaczka 3 reklamowy zakupów to nic dla mnie ale teraz..... już samanie wiem.


Co do płci to obojętne bo w domu jest już i SYN i CORKA. Aby Maleństwo było i było zdrowe.

ja chodze prywatnie wiec gin robi mi te usg przesiewowe na zaplanowanej wizycie. Zreszta co wizyta mam usg i wtedy Bobasek jest mierzony.
Ja tez zakupy wielkie robie ale pakuje w małe siatki i potem chodzę kilka razy by nie dzwigac

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
W pierwszej ciazy plec poznalam dopiero na badaniu polowkowym w 19tc. Tez zawsze chcialam miec starszego brata :-) 18lipca mam badania prenatalne i juz sie stresuje czy wszystko jest ok.
U nas dzisiaj beznadzieja pogoda i czuje sie totalnie bez sil w dodatku od rana ciagle mnie mdli
 
Moni super wiadomości ;)

Malinka myśle ze raz na jakiś czas nie zaszkodzi byłeś takich zakupów nie dźwigała na okrągło :*
Ja całymi dniami nosze moje 9 kg szczęścia i wszystko jest dobrze ;)




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja już po wizycie, wszystko jest w porządku, dzidziolek śmiesznie fikał :D
Tylko lekarz nie zmierzył dzidzi, a ja też zapomniałam, jak tylko zobaczyłam usg.. ;)
 

Załączniki

  • 3.jpg
    3.jpg
    153,5 KB · Wyświetleń: 88
Ja już po wizycie, wszystko jest w porządku, dzidziolek śmiesznie fikał :D
Tylko lekarz nie zmierzył dzidzi, a ja też zapomniałam, jak tylko zobaczyłam usg.. ;)
Nie ma napisane na usg CRL ?

24.04.2017 ICSI transfer 5dniowej blastki 26.05.2017 pojawiło się serduszko [emoji171] 10.01.2018 czekamy na Ciebie [emoji188]
 
reklama
Do góry