reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Witam! ja mam wizytę za dwa tygodnie, na pierwszej nic nie było widać jedynie powiększone endometrium, pierwsza beta 680, druga po 48h - 1740 wiec jestem dobrej myśli że zawitam u was na dłużej
A kiedy miałaś pierwsza wizytę, na której nic było nic widać?
 
Nie bylo jeszcze nic widać, dlatego mam isc jutro
Leki na plamienia mam od internisry, przyjęlam dopiero 2 dawki

Martyna tak, może dlatego, że mam bardzo ciężką pracę, pracując nie utrzymałabym dziecka
Nie, ostatnio w szpitalu nie potraktowali mnie dobrze. Jutro mam lekarza
Szczerze współczuję, trzymaj się. Tak wiem właśnie,, że tu w DE wczesnej ciąży nie podtrzymują i wogóle nie uważają, dopiero po skończonym 8 tygodniu rozpoczynają badania.
A Mamą jeszcze zostaniesz....
 
reklama
Cześć Dziewczyny :) jestem dzisiaj 8t1d, termin według OM 29.12 według wielkości zarodka z usg tydzień temu 31.12 ;) ale tak sobie pomyślałam że będę pisać tutaj. Jutro idę do ginekologa w luxmedzie, mój prowadzący mi zlecił wszystkie niezbędne badania, a wolę zrobić przez luxmed, może coś będzie w pakiecie. Tydzień temu w sobotę widzieliśmy serce, zarodek miał 0,59 cm. Mam niestety spadki progesteronu, badałam go praktycznie od momentu kiedy dowiedziałam się że jestem w ciąży. Biorę Duphaston i Lutinus. Po Duphastonie mam dziwne samopoczucie, ściśnięty żołądek, odrzuca mnie od niektórych zapachów i smaków, częste nudności. Któraś z Was też tak ma? Mam skończone 30 lat :)
 
Do góry