reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

No lepiej się nie sugeruj, dla pewności zapytaj swojego lekarza przy następnej wizycie. Ja tam biorę , nawet mi mówiła tydzień temu że weszły jakieś nowe witaminy zapobiegające przedwczesnemu porodu ale ja tam nie zmieniam, zostaje przy femibionie :p
To wezmę sobie kupię. Właśnie zapomniałam lekarza się zapytać czy dalej brać czy nie brać;D ja w sumie całe życie na suplach więc mi wręcz dziwnie bez... :D.... W sumie apteka do 21:30, ale ja za bardzo nie lubię jeździć zwłaszcza w te remonty, a u mnie wszytskie pijaki jak codziennnie już po piwie.
 
reklama
To wezmę sobie kupię. Właśnie zapomniałam lekarza się zapytać czy dalej brać czy nie brać;D ja w sumie całe życie na suplach więc mi wręcz dziwnie bez... :D.... W sumie apteka do 21:30, ale ja za bardzo nie lubię jeździć zwłaszcza w te remonty, a u mnie wszytskie pijaki jak codziennnie już po piwie.
Jak jeden dzień nie weźmiesz to nic się nie stanie, ale jutro pakuj dupsko do auta i zapier... do apteki :-D :p
 
Jak jeden dzień nie weźmiesz to nic się nie stanie, ale jutro pakuj dupsko do auta i zapier... do apteki :-D :p
No byłam na mieście i w galerii i żem nie kupiła :D bo się zasugerowałam, że kuzynka już ma drugie to dobrze godo. Ale tak teraz myślę o jej wyłysiałej glacy i pizdylionie badań magnez, potas, żelazo i tp i td. XD chyba sobie pobiorę te witaminki... :D
 
ja biorę vita-min plus mama z olimpu i dha z pregny, tardyferon (żelazo) i witamine D aaaa i jak mnię pecherz boli to urosept, także jest tego :p ale też mi sie zdarza, że nie biorę codziennie. A Magnezu mi ginekolog nie zalecił, to na skurcze tak?

też o tym słyszałam, że dzieci się teraz rodzą duże bo sie suplementuje witaminy a kiedyś tego nie było ale nie wiem ile w tym prawdy :p

Posegregowałam sobie dziś ciuszki i myślę co kupić do spania, w sensie do przykrycia czy już od razu kołderkę czy lepiej jakiś kocyk?

Też macie dość obfite upławy?
 
Kupujesz duże czy małe opakowanie ?
Ja to małe tam na 30 dni 60 tabletek :p

Ostatnio mam mokro. Ale ja to zaraz wkładka + papier. I zadowolona że osuszam się :D:D:D Na noc sudokremik bo pryszcz mi się prawdopodobnie robi.
Magnez biorę teoretycznie an skurcze, ale ich nie mam, bardziej bo jestem nerwowa jak diabli.
Dziś kolejne apogeum :D Nawet się przy gościach nie ograniczam...
 
Ja to małe tam na 30 dni 60 tabletek :p

Ostatnio mam mokro. Ale ja to zaraz wkładka + papier. I zadowolona że osuszam się :D:D:D Na noc sudokremik bo pryszcz mi się prawdopodobnie robi.
Magnez biorę teoretycznie an skurcze, ale ich nie mam, bardziej bo jestem nerwowa jak diabli.
Dziś kolejne apogeum :D Nawet się przy gościach nie ograniczam...

Ah Ty nerwusie :D to nie zaszkodzi łykać :D A ja znowu jestem spokojna, noł stress, widzę ile stresu człowiek ma przez robotę a jak nie pracuje to jest taki czill w główce. Też używam sudokremu i smaruje się balsamami teraz jak nigdy dotąd ( zawsze mi się nie chciał) ale czuje , że skóra na brzuchu mi tak rozpiera, że zaraz pęknie ale rozstępów jeszcze nie widzę (chociaż to chyba dopiero po ciąży się robią)
 
Nowa maszyna do kawy zdala test. Po pieciu miesiacach abstynencji od kawy sprobowalam macchiato. Mdli mnie ale to raczej nie od kawy... Byla pyszna, ale nie bede sie rozbestwiac, bo osobiscie po przeczytaniu wielu artykulow na temat kawy i ciazy jestem przeciwna jej spozywania ze wzgledu na duza ilosc kofeiny... No okej, jedna filizanka czy dwie slabsze jeszcze ujdzie.
Szczegol ze kofeina jest nawet w herbatkach... Nawet zielonej, dlatego wskazane jest jej picie nie wiecej jak 3 filizanki na dzien, najlepiej miedzy posiłkami (nie do posiłku).
Znalazlam ciekawy artykul odnosnie zielonej herbatki:
Polecam pic zielona herbate zamiast kawy :D
 
reklama
ja biorę vita-min plus mama z olimpu i dha z pregny, tardyferon (żelazo) i witamine D aaaa i jak mnię pecherz boli to urosept, także jest tego [emoji14] ale też mi sie zdarza, że nie biorę codziennie. A Magnezu mi ginekolog nie zalecił, to na skurcze tak?

też o tym słyszałam, że dzieci się teraz rodzą duże bo sie suplementuje witaminy a kiedyś tego nie było ale nie wiem ile w tym prawdy [emoji14]

Posegregowałam sobie dziś ciuszki i myślę co kupić do spania, w sensie do przykrycia czy już od razu kołderkę czy lepiej jakiś kocyk?

Też macie dość obfite upławy?
Dokładnie. U mnie syn 4kg i 60cm teraz lekarz mi zabronił brać witamin zeby mała nie była duża. Więc nie biorę, tylko aspargin 2x dziennie i tardyferol już 1 dziennie.
 
Do góry