reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Ja dziś mam 14 tydzień ciązy a dolegliwości wciąż mocno dają w kość. Wprawdzie od 12 tygodnia zaczęłam czuć się troszkę lepiej ale wciaż nie ma dnia żebym nie wymiotowała. Spać chodzę bardzo wcześnie ale na siłę, nie przez senność, po prostu mam dość złego samopoczucia. O dziwo ja lepiej czuję się rano, a im dalej upływa dzien tym jest gorzej. Chodzę do pracy co trzyma mnie przy życiu, bo tam czuje się trochę lepiej. Wiem że muszę zrobic co mam zrobić i tyle. ledwo wejdę do domu od razu 2 x gprzej się czuję, juz nie wiem co z tą moja psychą i jak sobie z tym radzić. 2 kg już na plusie mimo tego że wymiotuje, jem sporo mniej niz przed ciążą, bardzo lekkostrawnie, wybieram produkaty którymi najłatwiej będzie wymiotować. Wszytskie owoce, soki odpadają, te w momecie zakwaszają mi żołądek i lecę do wc... Oprócz tego praktycznie od początku ciąży dopadła mnie cudowna dolegliwość - zaparcia. To samo miałam w pierwszej ciąży, ja niestety nie jestem stwirzona do bycia cieżarną :( wszystko się mnie tyka z książkowych dolegliwości.

Na takie straszne bóle głowy ja piję bardzo dużo wody, połowę oczywiściepozniej zwymiotuje ale myślę że nawodnienie odgrywa tu kluczowa rolę. Od kawy mnie odrzuciło już w 6 tygodniu, także woda to jedyne co piję :( Cieszę się ze upały odpusciły bo to bylo dla mnie mega straszne przezycie, wrecz jakies poczatki depreji meczyc sie z wymiotami mdlosciami i jeszcze ten upał ktory wszystko pogarszał.
 
reklama
A jakie kosmetyki do twarzy stosujecie? Jak spojrzę na listę składników kremów/toników do twarzy to wszędzie są zakazane składniki i już sama nie wiem co stosować aby nie zwariować :D Lekarz mi powiedział aby unikać kremów z Wit A. natomiast jak czytam artykuły w necie to lista składników zakazanych jest zdecydowanie dłuższa. Jak to u Was dziewczyny wygląda ?:)
 
Dzidziuś 7.31cm [emoji173] Nt 1.69 [emoji173]
Wszystko ma na swoim miejscu łącznie z siusiakiem [emoji170][emoji170][emoji170]
Termin na 13.01.2020 [emoji173]
Jest większy niżby wynikało z ostatniej @. 13w3d :D czyli dokladnie tyle ile od pierwszego dnia ostatniej @ :)
 
Zdjecia wyszly wlasnie niewiedziec czemu kiepskie. Drukarka przy usg cos nawalila. Nawet wymieniał rolki taśmy i nie.
No ale najwazniejesze wyniki [emoji170][emoji170][emoji170]
Widziałam na monitorku wszystko wyraznie. Doktorek tlumaczyl wszystciutko. Pokazywał co i jak, mowil co bedzie badał i mierzył. Naprawde pod wrażeniem jego osoby jestem. Opinie na necie jednak z palca wyssane nie sa.
Na 29.08 mam juz termin polowkowych zaklepany tez u niego [emoji4][emoji3][emoji3059][emoji7]
@SalsaPL super Ale gdzie zdjęcie?
1562846646505.jpeg
 
Zdjecia wyszly wlasnie niewiedziec czemu kiepskie. Drukarka przy usg cos nawalila. Nawet wymieniał rolki taśmy i nie.
No ale najwazniejesze wyniki [emoji170][emoji170][emoji170]
Widziałam na monitorku wszystko wyraznie. Doktorek tlumaczyl wszystciutko. Pokazywał co i jak, mowil co bedzie badał i mierzył. Naprawde pod wrażeniem jego osoby jestem. Opinie na necie jednak z palca wyssane nie sa.
Na 29.08 mam juz termin polowkowych zaklepany tez u niego [emoji4][emoji3][emoji3059][emoji7]Zobacz załącznik 997039
Najważniejsze że wszystko ok :-) A to miałaś dziś usg genetyczne ? :-) :)
 
Dziewczyny a czy 12w0d to nie za szybko na genetyczne? Sama wybierałam termin, i waham się czy nie powinnam poczekać. Poza tym wczoraj robiłam pappę i dalej nie ma wyniku :(, a termin USG już jutro.
 
Dziewczyny a czy 12w0d to nie za szybko na genetyczne? Sama wybierałam termin, i waham się czy nie powinnam poczekać. Poza tym wczoraj robiłam pappę i dalej nie ma wyniku :(, a termin USG już jutro.
Robi się je między 11 a 13+6 jak dobrze kojarzę. Ja mam w przyszła środę genetyczne i będę 12+4 :-) A pappy w ogóle nie robiłam:-)
 
reklama
A jakie kosmetyki do twarzy stosujecie? Jak spojrzę na listę składników kremów/toników do twarzy to wszędzie są zakazane składniki i już sama nie wiem co stosować aby nie zwariować :D Lekarz mi powiedział aby unikać kremów z Wit A. natomiast jak czytam artykuły w necie to lista składników zakazanych jest zdecydowanie dłuższa. Jak to u Was dziewczyny wygląda ?:)
Ja bardzo przystopowałam z kremami i do twarzy i do ciała i nawet do rąk. Albo nic nie stosuje albo smaruje się olejem kokosowym nierafinowanym lub olejkiem migdałowym.
 
Do góry